قراضه تصمیم به انتصاب معلمان عربی: VHP خواستار Travancore Devaswom مدیره

دهلی نو: به شدت با اعتراض به Travancore Devaswom هیئت مدیره (TDB) انتصاب معلمان عربی در مدارس در کرالا ، VHP روز چهارشنبه خواستار آن شدند که این تصمیم خارج شود و به زبان سانسکریت است که “سپرده گذاری از Bharatiya میراث معنوی” به جای آن ساخته شود اجباری در مدارس اجرا شده توسط TDB.

هیئت مدیره است که مستقل تشکیل بدن تحت Travancore کوچین هندو نهادهای مذهبی عمل پانزدهم از سال 1950. هیئت مدیره اداره 1248 معابد در دولت princely مغبون Travancore و اجرا می شود بیش از دو دوجین مدارس در منطقه است.

اصرار دارد که سه عضو در هیئت مدیره نامزد چپ دولت VHP ادعا عربی گنجانده شده است در برنامه ریزی زبان قانون اساسی هند است و مطالعه بیشتر برای خواندن و فهم و حفظ قرآن کریم. لذا گفت: آموزش زبان در مدارس موفق از بودجه ارائه شده توسط فدائیان هندو در معابد است نامناسب هزینه.

“این یکی دیگر از حمله نامزد از جبهه چپ دولت کرالا بر مسلمانان. پول خود را ارائه شده توسط آنها را به خدایان باید برای آموزش زبان عربی” گفت: VHP کار رئیس جمهور Alok Kumar به عنوان او خواستار آن شدند که این تصمیم گرفته شود و همچنین از مردم خواست تا به قاطعانه مبارزه با آن است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de