منجلاب: عیسی Rae and Jordan Peele Teaming تا در یک فیلم علمی-تخیلی فیلم ترسناک مقابله با ایده زن کمال


Issa Rae attends the world premiere of “The Photograph” World on February 11, 2020 in New York City. ; Jordan Peele attends the premiere of Amazon Prime Video’s “Hunters” on February 19, 2020 in Los Angeles, California.

عیسی Rae در مراسم اولین نمایش جهانی “عکس” جهان در 11 فوریه سال 2020 در شهر نیویورک است. ; Jordan Peele حضور والاتر از آمازون نخست فیلم “شکارچیان” در تاریخ 19 فوریه سال 2020 در لس آنجلس ،
عکس: استیون Ferdman/گتی ایماژ (گتی ایماژ), فریز Harrison/گتی ایماژ (گتی ایماژ)

جهانی را تصور کنید سرند با ناامنی و مرموز پرتگاه که به نظر می رسد برای همیشه لطفا برای, شاید, بازیگران خالق-ستاره از ضربه نشان می دهد تلویزیون به نام نا امنی و تولید شده توسط مردی که نوشت و کارگردانی را دریافت کردن (و اختراع غرق محل)?

تبلیغات

شما لازم نیست فقط باید تصور کنید که چون عیسی Rae and Jordan Peele در واقع teaming تا برای یک پروژه جدید به نام منجلاببر اساس Leyna Krow داستان کوتاه. با توجه به مهلتهای آینده فیلم که “درگیر با پرسش از زن کمال و هویت” بود مدال دیگر توسط جهانی در پایین هفت رقم معامله که شامل 10 استودیو مناقصه. Krow داستان کوتاه زیر یک خانواده جوان که حرکت می کند به خانه رویایی خود را با وجود مرموز منجلاب که به نحوی رفع شکسته و نابود شده همه چیز.

ظاهرا این خدمت را به عنوان یک پتانسیل ستاره وسیله نقلیه برای رائی که به تازگی به ثمر رساند برخی از امی noms. رائه خواهد شد و همچنین پیوستن به Peele را Monkeypaw در تولید با جهانی از طریق عیسی رائه محصولات.

تبلیغات

مهلت بیشتر را فراهم می کند اطلاعات پس زمینه در مورد چگونگی این پروژه به دست می آمد:

نویسنده Krow است از Spokane, WA و داستان مجموعه در خیابان او زندگی می کند. او در ابتدا الهام برای نوشتن این قطعه زمانی که یک گروه از نویسندگان محلی خواسته شد برای نوشتن کوتاه داستانهای تخیلی با موضوع “من یک هیولا.” او می خواست به کشف مفهوم زن کمال و به خصوص علاقه مند در راه جامعه و فرهنگ می تواند در ترویج این مفهوم از زنان به عنوان ناقص و یا شکسته است. داستان او به مظاهر از یک ریشه روانی sci-fi/ترسناک اما subplot یک تفسیر در شرایط انسانی از طریق لنز زن هویت.

که لعنتی خیلی جذاب است. منظورم این است که ما در حال حاضر ابراز کرد : چگونه ما فکر می کنیم Rae استاما این قطعا می تواند مهم گفتگو در زیبایی استانداردهای هویت جنسیتی و بیشتر. امکانات بی پایان هستند—نوع مانند که منجلاب.

هیچ کلمه ای هنوز در مورد اینکه آیا یک کارگردان یا فیلمنامه برای انطباق (مگر اینکه آن را Krow) متصل شده است و یک شوت تاریخ نبوده است اعلام نشده است. در هر صورت من در تنظیم شده است.

تبلیغات


گفتگو بپیوندید! ریشه میزبانی خود را, اولین, مجازی ریشه موسسهارائه شده توسط هدف این برنامه شامل چندین پیشرو ذهن در جامعه ما صحبت کردن در مورد سیاست, فرهنگ, سلامت, جامعه, ساختمان و تاثیر اجتماعی. اشتراک برای به روز رسانی امروز!

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de