قوی سیاه کمدی: بله, شما می توانید برخی از Fave خود را ’90s و ’00s, سیاه, تلویزیون را نشان می دهد در Netflix بکشد به زودی


Netflix logo, Moesha, The Game, Sister Sister, Girlfriends, The Parkers, Half & Half, One on One

Netflix, لوگو, Moesha, بازی, خواهر, خواهر, دوست دختر, در Parkers, Half & Half, یکی یکی
گرافیک: Netflix, CBS Television, توزیع, CBS Paramount تلویزیون داخلی

به یاد داشته باشید زمانی که UPN در نظر گرفته شد سیاه مکه برای تلویزیون نشان می دهد در روز ؟ خوب امروزه ‘N’ مخفف Netflix بکشد به دلیل آن به نظر می رسد مانند جریان محبوب پلت فرم است که در تلاش برای از نو خلق کردن یک کمی از آن سحر و جادو!

تبلیغات

Netflix به دست آورد حقوق به جریان Moesha, بازی (فصل 1 تا 3), خواهر, دوست دختر, در Parkers, Half & Half و یکی یکی! ستاره ها از هر یک از نوستالژیک تلویزیون را نشان می دهد به اشتراک گذاشته یک پیام به جشن بزرگ اخبار (و گرامی داشتن تاثیر مربوطه خود را نشان می دهد ساخته شده اند در جامعه) از جمله Tracee Ellis Ross, Essence Atkins, Flex Alexander, Pooch Hall, Tamera Mowry-Housley و بیشتر!

تبلیغات

این است که نه تنها یک معامله بزرگ برای فرهنگ بلکه یک معامله بزرگ برای جریان پلت فرم به قادر خواهید بود برای به دست آوردن همه از این را نشان می دهد. من می دانم که طرفداران به طور معمول بمباران اشاره از Netflix/قوی سیاه منجر شود و تیم های امن عزیزمان سیاه, کون, مطالب اما صدور مجوز این هیچ شاهکار آسان است. به عنوان Netflix مدیر تحریریه (و تاریخی Beyoncé jenni davidson) Jasmyn Lawson , اشاره, این اعلام کرده بود بسیاری از ماه ها (و خیلی پول من مطمئن هستم) در ساخت.

در اینجا چگونه کار می کند: هر Netflix بکشد خود و وب سایت, “Netflix همکاران با ارائه دهندگان محتوا به مجوز پخش آنلاين حقوق برای انواع نشان می دهد تلویزیون و فیلم است.”

Investopedia شکسته شدن روند:

صدور مجوز در عرصه جریان آنلاین محتوای تعریف شده است به عنوان روند به دست آوردن اجازه از صاحب یک نشان می دهد تلویزیون و یا فیلم به جریان محتوای آن را از طریق یک سرویس مانند Netflix بکشد. توافقنامه مجوز تاسیس تحت شرایط یک قرارداد الزام آور بین صاحبان محتوا و Netflix و در هر مورد متفاوت بوده و بر اساس نیازهای صاحب محتوا و Netflix بکشد.

برای مثال صاحب یک تلویزیون نشان می دهد می تواند به توافق برسند اجازه می دهد تا Netflix به جریان تمام فصول است که نشان می دهد در کامل آن از طریق پلت فرم آنلاین برای یک یا سه یا پنج سال. صدور مجوز توافقنامه می تواند renegotiated پس از زمان تعیین شده پایان دوره و یا Netflix بکشد می تواند رها از کتابخانه خود را اگر بیننده علاقه به اندازه کافی بالا است به حکم هزینه.

صاحب محتوا ممکن است ارائه یک شبیه معامله در همان برنامه تلویزیونی به یک رقابت جریان خدمات مانند Hulu و یا آمازون نخست تصویری ساخت توافقنامه مجوز بین هر شرکت و مالک غیر انحصاری. موافقت نامه صدور مجوز هستند که منحصر به فرد به یک جریان پلت فرم در حال کمتر از گران قیمت برای به دست آوردن.

تبلیغات

بله که بسیاری از اصطلاحات قراردادهای نقدی, مذاکره و بیشتر بود. آن را به عنوان ساده به عنوان Netflix کارفرمایان ضربه زدن بر روی میز یک لا House of Cards‘ فرانسیس آندروود و سحر و جادو اتفاق می افتد—آن را یک کل فرایند دشوار! پس…من می دانم که ما به طور معمول ایرانیان در هنگام تماشای Netflix بکشد اما این است که هیچ وقت به سرما! این یک مته!

رها کردن تاریخ به شرح زیر است. علامت گذاری تقویم خود را بر این اساس:

Moesha – Aug. 1

بازی S1-3 – Aug. 15

خواهر با خواهر – سپتامبر. 1

دوست دختر – سپتامبر. 11

این Parkers – Oct. 1

Half & Half – Oct. 15

یکی یکی – Oct. 15

در حالی که خانواده را که من در اینجا آواز (یا زمزمه در مورد نشان می دهد با instrumentals) آهنگ تم از هر یک از این ذکر شده تلویزیون را نشان می دهد.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de