Illustration for article titled Sunshine Vibe by Satisfyer Is the Perfect Vibe for Summer

گرافیک: گیب کری

20% off Sunshine پرنیان توسط Satisfyer | ببوتیک | کد تبلیغی موجودی

به عنوان ما دوره اجتماعی فاصله و قرنطینه انزوا میکشد در ما می شود آوردن شما یک سری از اسباب بازی های جنسی, بررسی برای کمک به شما را به بهترین تصمیم گیری خرید خود را به نگه داشتن رابطه جنسی انفرادی زندگی وزوز همراه و یا به چیزهایی ادویه تا برای زوج (یا thruples یا غیره و غیره و غیره.) که ممکن است دچار برخی از خستگی در اتاق خواب. در عرشه امروز آفتاب پرنیان.

تبلیغات

آفتاب پرنیان توسط Satisfyer روشن, زرد, وسیله ارتعاش با بسیاری از طراحی هوشمندانه ویژگی های است که آن را به یک excitingly همه کاره ، آن اواسط محدوده قیمت و سهولت استفاده و مراقبت و مقدار قابل توجه از تحریک نقاط و قدرت آن را یک اسباب بازی بزرگ برای کسی که جدید به روان شناسی و برای کسانی که با تجربه تر و به دنبال یک اسباب بازی است که می تواند در راه های مختلفی.

مهمتر از همه از طراحی آن به عملکرد خود آفتاب پرنیان فقط یک اسباب بازی بسیار سرگرم کننده!

تبلیغات

جزئیات

آفتاب پرنیان ساخته شده است به رنگ زرد روشن آجدار سیلیکون قابل انعطاف—این اسباب بازی مرتب کردن بر اساس پیچ و تابدار احساس به آن است که احساس می کند بیشتر در گوشت خواهم از دیگر مشابه ساخته شده است. Satisfyer توصیف این نوع از سیلیکون به عنوان “ابریشم لمس” و مطمئن, آره, آن را احساس نوع ابریشمی!

اسباب بازی را در کنترل پنل قرار داده شده است در حلقه به شکل دسته است که سفید با نقره جزئیات. کنترل ساده و آسان برای مدیریت; فشار دادن و نگه داشتن دکمه مرکز به مدت دو ثانیه تبدیل به اسباب بازی های روشن و خاموش و کنترل دو دکمه در دو طرف دکمه قدرت چرخه آفتاب پرنیان از طریق آن 12 تنظیمات لرزش.

Illustration for article titled Sunshine Vibe by Satisfyer Is the Perfect Vibe for Summer

گرافیک: گیب کری

آفتاب پرنیان قابل توجهی اسباب بازی: طول کامل آن است که 8.9 اینچ, هر چند آن insertable طول کمی کوتاه تر از آن حفظ حلقه رسیدگی است حدود یک اینچ طولانی و تقریبا در 10 اونس آن تا به برخی از بلند به آن است. آفتاب پرنیان ضد آب است و می تواند به طور کامل زیر آب فرو رفته و USB قابل شارژ است. شارژ سیم مغناطیسی دلبستگی است که می تواند حساس و دشوار به نگه داشتن در محل هر چند شارژ چراغ نشانگر می دهد کاربران مفید نشانه بصری که اسباب بازی است که با موفقیت شارژ.

تبلیغات

که آفتاب پرنیان توسط Satisfyer ؟

آفتاب پرنیان همه کاره, وسیله ارتعاش است که درخواست تجدید نظر بیشتر به انفرادی کاربرانی که سفر نیست و اغلب آن اندازه و طراحی نمی قرض خود را به سفر به عنوان آن را در اندازه بزرگ و همچنین روشن موز زرد است. با این حال بسیار آرام!

از نظر زوج استفاده از آفتاب پرنیان من اعتصاب به عنوان یک اسباب بازی بهترین انفرادی, اگر حائل حلقه-سبک رسیدگی قطعا باعث می شود این اسباب بازی یکی خواهد بود که راحت و آسان برای استفاده با یک شریک.

تبلیغات

با که گفت, اگر شما به دنبال یک همه کاره, ابزار جنسی, که بیشتر برای بازی انفرادی و آفتاب پرنیان است بزرگ نامزد برای این کار! این می تواند بسیاری از چیزهایی که به دلیل خمیده آجدار طراحی. منحنی نکته طراحی شده است که زاویه را به نقطه G و همچنین می تواند به تحریک فرج.

Standout از ویژگی های آفتاب پرنیان است خود را 12 ارتعاش برنامه که همراه با پیچ و تابدار سیلیکون انعطاف پذیر را به کاربر می دهد مقدار زیادی از کنترل و انتخاب که آن را می آید to شدت تجربه. Satisfyer جدا ارتعاش برنامه ها به دو دسته “شدت” و “آسمانی ریتم” (واقعا). شش شدت تحویل ثابت پرنیان که افزایش—شما آن را حدس زده!—شدت در حالی که آسمانی ریتم یک سری از شش الگوهای در سطوح مختلف قدرت است. و ارتعاشات در حال توزیع در سراسر اسباب بازی را آجدار محور اضافه می کند که دو لایه دیگر از تحریک به حزب.

آفتاب پرنیان با وجود اندازه آن بزرگ مبتدی, اسباب بازی های جنسی و آن همچنین مناسب برای یک کاربر با تجربه تر که می خواهد یک اسباب بازی با بسیاری از همه کاره بودن!

تبلیغات

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله