72 Emmys Awards قطعا اتفاق می افتد—چه چیز دیگری است که هنوز هم اتفاق می افتد در سال 2020? تاریخ سیاه و سفید, اولین ها!


Leslie Jones announcing the 2020 Emmys nominations.

لسلی جونز اعلام 2020 Emmys نامزد.
تصویر: Television Academy/YouTube

یک فصل جوایز روز در زندگی از یک خالق سیاه و سفید و یا یک فرد علاقه مند در سرگرمی/مراسم جایزه کمی می رود چیزی شبیه به این:

  1. سیاه و سفید شخص نامزد و یا برنده یک معامله بزرگ جایزه.
  2. سیاه, شادی مردم (در توییتر و غیره.) از آنجا که ما در حال ریشه کن برای همه سیاه و سفید.
  3. مردم سیاه و سفید پیدا کردند که تاریخ سیاه است و….
  4. برخی از نوع “لعنت که پیش بینی کردن! معامله بزرگ!” اتفاق می افتد و واقعیت های تاریخی روند.
  5. پیروزی ادویه مجاز به marinate برای کمی.
  6. صبر کنید…ما هم گفت: “اولین فرد سیاه و سفید به…” در [درج مدرن سال اینجا کلیک کنید]?!

تبلیغات

آن را بسیار واقعی—من همیشه به جشن قابل توجه تاریخی لحظات در تاریخ سیاه و سفید, اما من هم نمی تواند کمک کند اما ارزیابی و تجزیه و تحلیل آنچه در آن معنی است که ما هنوز جشن خاص “اولین ها” در تاریخ بعد از همه این سال ها…در سال 2020. متاسفانه حتی با legacy مراسم مانند Emmys و اسکار در “بزرگ سن” ما هنوز هم در مواجهه با اهمیت تمجید که فکر می کنم در حال حاضر اتفاق افتاده است در حال حاضر—به خصوص با توجه که چقدر هالیوود را دوست دارد به پت خود را در پشت آن تنوع و شمول است.

این همه ما را به tاو نامزد برای 72 (!!!) ساعات پر بیننده Emmys Awards که اعلام شد و در روز سه شنبه.

تبلیغات

علاوه بر این واقعیت است که برخی از مردمی متوجه آنها خواهید برای قرار دادن “امی نامزد شده” را در مقابل نام خود را برای زندگی (حداقل برخی از آنها ممکن است به تعیین “امی و برنده”), اخبار شروع به گردش است که وجود دارد برخی از تاریخ سیاه ساخته شده با این دور از noms.

ما در حال حاضر گزارش شده در این واقعیت است که Reginald Hudlin خواهد بود اولین سیاه و سفید تولید کننده اعتبار برای برنامه تلویزیونی.

تبلیغات

بزرگترین خبر این است که در این سال Emmys مشخص شده تمام زمان ضبط به صورت سیاه و سفید بازیگر نامزد ساخت 34.3 درصد از noms در اقدام دسته. صحبت که مایا رودلف نه تنها تبدیل به اولین بازیگر سیاه به نامزد مقابل خودش را برای مهمان بازیگری اما این اولین بازیگر دوره در امی تاریخچه. او نامزد تحت بهترین کمدی مهمان بازیگر دسته برای نقش خود را در این محل خوب (به عنوان قاضی Gen) و شنبه شب زنده (به عنوان سناتور. کامالا هریس). ظاهرا این شاهکار تنها ساخته شده است ممکن است پس از سال 2010. قبل از آن قوانین تنها اجازه یک مثال در این دسته هر عملکرد.

آه و او سومین نامزدی برای شخصیت صدای بیش از عملکرد در دهان بزرگ که در آن او نقش کانی هورمون Monstress. ذبح!

تبلیغات

همچنین, نیکول ♡ شد اولین زن سیاه به نامزد برجسته میزبان برای یک واقعیت و یا رقابت برنامه (رده خود بوده است در وجود 13 سال)! ♡ نامزد دریافت جایزه بود آن را به میخ! و محبوب پخت نشان می دهد نیز یکی دیگر از دریافت نامزدی برای برجسته واقعیت رقابت است.

تبلیغات

به علاوه ما می شود بی مبالات به تکرار چگونه قابل توجه (و قابل توجه) است که 3 از 5 از بازیگران نامزد در سری محدود دسته سیاه (Kerry Washington, Octavia Spencer and Regina King).

علاوه بر این بازیگران وجود دارد برخی از ویژگی های جایزه که سزاوار برخی از درخشش به خصوص این واقعیت Kira کلی دستگیر یک اسم در برجسته فیلمبرداری برای یک دوربین سری دسته برای نا امن‘s تحسین قسمت با عنوان “Lowkey خوشحال است.” به عنوان سری نویسنده-ستاره ناتاشا رتهولل اشاره کرد این است که به خصوص یک معامله بزرگ به عنوان سیاه و سفید زنان فیلمبرداران (همچنین شناخته شده به عنوان یک مدیر عکاسی و یا DP) نیست به اندازه کافی در وهله اول نشان!

تبلیغات

صحبت از نا امنی درآن شده بود خیلی باحال برای دیدن نشان می دهد برخی از واقعی تشخیص آن 8 نامزددر عین حال این نیز مهم است به یاد داشته باشید که چگونه آن را می توانید در اینجا در این طرح بزرگ از چیزهایی است. پس از 8 شماره سحر و جادو در اینجا نشان می دهد تنها 8 سریال کمدی بازیگران سیاه استعداد به نامزد در سری کمدی برجسته دسته.

تبلیغات

سکه دیویس شد اولین زن سیاه به نمره کارگردانی nod در کارگردانی سری های مختلف دسته برای کار در سیاه و سفید بانوی طرح نشان می دهد.

تبلیغات

نیز وجود دارد برخی از قابل توجه آهنگساز noms از جمله Pharrell Williams در اصلی برجسته موسیقی و شعر دسته (“نامه ای به من پدرخوانده” سیاه و سفید پدرخوانده) و RZA در اصل عنوان اصلی موسیقی تم دسته (Wu-Tang: An American Saga).

تبلیغات

البته هیچ یک از این سیستمیک نقد است متقابلا منحصر به فرد از توانایی من برای شادی کردن و به اشتراک گذاری در شور و هیجان به اشتراک گذاشته شده در رسانه های اجتماعی.

برای مثال ایوان Orji قادر به سرگرم کننده را از خودشاشاره کرد: “همه از آن مولی نفرت این فصل در واقع پرداخت می شود!” و البته به نام پدر و مادر او وقتی که او این خبر خوبی است که او می خواهم نامزد تحت حمایت کمدی بازیگر دسته. صحبت از پدر و مادر, Tracee Ellis Ross (نامزد رهبری کمدی بازیگر دسته) به اشتراک گذاشته فوق العاده زیبا و دلفریب, لحظه ای با او همیشه حمایت و فوق العاده مشهور مادر, Diana Ross.

تبلیغات

مکرر امی برنده Sterling K. Brown فرود در هر دو درام و کمدی ژانرهای با نقش خود در این است که ما (سرب) و شگفت انگیزی خانم Maisel (حمایت از).

تبلیغات

تبریک به نامزد و من امیدوارم که قادر به تبریک می گویم برخی از برندگان به زودی! مثل همیشه مترقی کار در حال انجام است.

تبلیغات


گفتگو بپیوندید! ریشه میزبانی خود را, اولین, مجازی ریشه موسسهارائه شده توسط هدف این برنامه شامل چندین پیشرو ذهن در جامعه ما صحبت کردن در مورد سیاست, فرهنگ, سلامت, جامعه, ساختمان و تاثیر اجتماعی. اشتراک برای به روز رسانی امروز!

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de