‘یک مرد از شادی خالص و نشکن پشتکار’: باراک اوباما, فعالان و حتی بیشتر پرداخت نهایی خود را احترام به جان لوییس


Illustration for article titled A Man of Pure Joy and Unbreakable Perseverance: Barack Obama, Activists and More Pay Their Final Respects to John Lewis

عکس: الکس ونگ (گتی ایماژ)

حقوق مدنی و نماد و 17-مدت گرجستان congressman John Lewis شد سوگواری و افتخار پنج شنبه در آتلانتا Ebenezer کلیسای باپتیست افق محراب که در آن سه سابق رئیس جمهور ایالات متحده و تعدادی از فعالان و سیاستمداران و رهبران برجسته گرد هم آمدند می گویند نهایی خود را در اندونزی به یک قهرمان و همیشه هوشیار حریف از نژادپرستی در امریکا است.

تبلیغات

باراک اوباما رئیس جمهور تحویل داده و الهام بخش مداحی که در آن او توضیح داد که لوئیس به عنوان “یک آمریکایی است که ایمان مورد آزمایش قرار گرفت و دوباره و دوباره.” او گفت: کسانی که آزمونهای تولید “یک مرد از شادی خالص و نشکن پشتکار است.”

اوباما همچنین صحبت در مورد برابری نژادی و به چالش کشیده سیاستمداران به افتخار لوئیس با تجلیل آنچه او ایستاده بود.

تبلیغات

جورج والاس رفته است اما ما می توانیم شاهد ما دولت فدرال ارسال عوامل به استفاده از گاز اشک آور و باتوم علیه اعتراضات مسالمت آمیز” اوباما گفت. “اگر سیاستمداران می خواهند به افتخار جان اجازه احیای قانون است که او مایل بود برای مردن.”

اوباما نیز نامیده می شود برای حذف قانونی filibuster که او به نام “یکی دیگر از Jim Crow یادگار”—به تصویب جدید فدرال قوانین رای دادن “به منظور امن خدا داده حقوق هر آمریکایی است.”

رئیس جمهور سابق جورج دبلیو بوش و بیل کلینتون نیز در صحبت لوئیس’ مراسم تشییع جنازه.

بوش گفت که لوئیس’ “درس برای ما آن است که همه ما باید خودمان را نگه داریدباز به شنیدن ندای عشق, تماس از خدمات و تماس به فداکاری برای دیگران است.”

“جان من و ما اختلافات ، اما در امریکا جان لوییس جنگیدند و امریکا, به اعتقاد من, در, اختلاف نظر اجتناب ناپذیر عناصر و شواهد از دموکراسی در عمل” بوش ادامه داد. “ما در یک زندگی بهتر و ارزشمندتر کشور امروز به دلیل John Lewis و خود را مطیع ایمان به قدرت خدا در قدرت دموکراسی و قدرت عشق به لغو همه ما به زمین بالاتر. داستان آغاز شد که در تروی نیست پایان امروز در اینجا و نه در کار است.”

“او به بسیاری از مشکلات در طول راه اما اجازه دهید فراموش نکنید او نیز توسعه یافته کاملا غیر طبیعی توانایی به درمان مشکل آب” کلینتون گفت. “هنگامی که او می توانست عصبانی و مصمم به انصراف از او دشمنان او تلاش برای به دست آوردن تبدیل به جای. او فکر باز دست بود بهتر از مشت گره کرده.”

تبلیغات

کلینتون در سخنرانی بسیار خوب بود تا زمانی که او شروع به گرفتن تصادفی نامناسب عکس در حقوق مدنی رهبر Stokely کارمایکل (که در حال حاضر می رود Kwame Ture) که ریشه را Stephen A. Crockett جونیور پوشش داده شده در اینجا.

تبلیغات

کشیش دکتر برنیس پادشاه مدیر عامل مرکز پادشاه و دختر کشیش مارتین لوتر کینگ جونیور, لوd شرکت کنندگان در نماز به افتخار Lewis.

از سی ان ان:

“تدهین ما با دو بخش در این نسل به خوبی مشکل تا زمانی که اصلاحات اساسی در پلیس در کشور ما. روغن مالی ما در دو بخش به خوبی مشکل تا زمانی که رای دهندگان سرکوب است و دیگر ما بخشی از بدنه سیاسی. روغن مالی ما با این دو بخش به خوبی مشکل تا زمانی که یک توزیع عادلانه ثروت در این کشور تا زمانی که هر کس یک دستمزد قابل زندگی و مسکن مقرون به صرفه و خوب مراقبت های بهداشتی. روغن مالی ما ای خدا با دو بخش به خوبی مشکل تا زمانی که کار تمام است و تحت درمان با عزت. گرانت ما ای پدر دو بخش به خوبی مشکل تا مدرسه-به-زندان خط لوله خالیست و هر کودک می شود یک آموزش و پرورش عادلانه. به ما عطا کند انشاءالله خداوند دو بخش به خوبی مشکل تا سفید برتری در سراسر جهان بی خانمان و برچیده در همه سیاست ها و شیوه های روزمره و رفتارهای دیگر منعکس سفید برتری. ما را ببخش که یک بخش دو خدا به خوب مشکل تا زمانی که این ملت واقعا می شود یک دلسوز ملت از آنجا که به عنوان پدر یاد ما در نهایت یک ملت بزرگ است که دلسوز ملت است. به ما عطا کند خدا دو بخش از مسح به خوبی مشکل تا زمانی که سیاه و سفید بدن دیگر یک تهدید در این جهان و زندگی را عادلانه نمایندگی قدرت و نفوذ در هر عرصه. ما را ببخش که در نهایت پدر به خدا که در دو بخش به خوبی مشکل تا زمانی که عاشق می شود راه ما زندگی می کنند راه ما منجر به وضع قانون و تا زمانی که عدالت رول پایین مثل آب و عدالت مانند یک جریان نیرومند ممنونم ای خدا به این مرد بزرگ که در میان ما زندگی می کردند که در حال حاضر می پیوندد بزرگ ابر از مبارزان راه آزادی و پروردگار ما از شما سپاسگزارم برای زندگی خود و میراث و ما ادامه خواهد داد به خوبی مشکل تا زمانی که شما به ما عطا کند نفس به انجام آن است.”

تبلیغات

دیگر سخنرانان شامل مجلس نانسی پلوسی کشیش ارشد Ebenezer کلیسای باپتیست Rev. دکتر رافائل G. وارناک, و رهبر جنبش حقوق مدنی Xernona کلیتون که صحبت در مورد اینکه او چگونه تنظیم لوئیس با همسرش لیلیان مایل که در سال 2012.

“لیلیان تنها بود و بنابراین من تصمیم گرفتم که لیلیان مورد نیاز یک مرد خوب نیست تنها دانشگاه علوم پزشکی مشهد بودند که نزدیک شدن به او,” او گفت: در حالی که صحبت کردن در Lewis’ مراسم تشییع جنازه. “من می خواستم او را به کسی که واقعا او را درک مهارت ها و استعداد خود را, بنابراین من به اطراف نگاه کرد و تصمیم گرفت که من دوست جان. اما لیلیان نمی خواهم جان به خصوص.”

این یک سرویس زیبا به پایان رسید که با لوئیس’ تابوت در حال انجام کلیسا توسط یک افتخار گارد گرفته شود به محل استراحت نهایی در Southview گورستان در آتلانتا.

تبلیغات

با توجه به سی ان ان شرکت کنندگان هنوز در داخل کلیسا به عنوان لوئیس که انجام شد رقصید برای آهنگ “Happy” توسط Pharrell Williams, که بنا به گزارش یک آهنگ مورد علاقه لوئیس’ و او را به رقص در های ویروسی.

و بله, شما می دانید ما در مورد به دیده بان که یکی بیش از حد.

بقیه خوب, John Lewis, و با تشکر از شما برای همه شما را برای مردم و برای امریکا است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de