استرالیا رونمایی قانون وادار کردن گوگل و Facebook به پرداخت برای محتوای اخبار

Category: کیمیا | No comments

سیدنی استرالیا/کانبرا: استرالیا رونمایی از پیش نویس قانون جمعه به نیروی Google و Facebook به پرداخت رسانه های خبری برای محتوای خود را در یک “جهان پیشرو” ابتکار مطمئن شوید که به موقع رویارویی با دیجیتال غول.

خزانه دار جاش Frydenberg اعلام کرد: “اجباری رفتاری” حاکم بر روابط بین مبارزه اخبار صنعت و تکنولوژی شرکت پس از 18 ماه مذاکرات شکست خورده را دو طرف با هم.

در انتشار پیش نویس اجباری منشور اخلاقی دولت با هدف به موفقیت که در آن کشورهای دیگر شکست خورده اند در ساخت دیجیتال جهانی غول های پرداخت برای اخبار siphoned از, تجاری, شرکت های رسانه ای.

گوگل گفت: استرالیا پیش نویس یک دست سنگین گام است که می تواند مانع اقتصاد دیجیتال.

دولت قصد دارد به Google و Facebook سه ماه به مذاکره با رسانه های استرالیا کسب و کار عادلانه پرداخت برای محتوای اخبار.

اگر ما مبتنی بر سیستم عامل نمی تواند موافق با رسانه های استرالیا کسب و کار در قیمت گذاری پس از سه ماه داوران خواهد بود منصوب به ایجاد یک اتصال تصمیم پیش نویس گفت.

پیش نویس باز خواهد شد به مشاوره تا اوت 28, با قانون معرفی به مجلس به زودی پس از Frydenberg گفت.

و همچنین به عنوان پرداخت کد را پوشش می دهد مسائل از جمله دسترسی به داده های کاربر و شفافیت از الگوریتم های مورد استفاده برای رتبه بندی و ارائه محتوای رسانه ای در سیستم عامل’ اخبار و نتایج جستجو.

نقض این کد می تواند جذب مجازات تا 10 درصد از پلتفرم را در گردش مالی سالانه یا 10 میلیون دلار استرالیا (7.2 میلیون دلار) خوب است.

خزانه دار جاش Frydenberg گفت: گوگل و Facebook خواهد بود که برای اولین بار سیستم عامل های دیجیتال هدف این قانون پیشنهادی اما دیگران می تواند به دنبال. “این در مورد عادلانه برای استرالیا اخبار رسانه های کسب و کار آن را در مورد تضمین این که ما باید افزایش رقابت و افزایش حمایت از مصرف کننده و پایدار رسانه و چشم انداز” Frydenberg گفت.

“هیچ چیز کمتر از آینده از رسانه های استرالیا چشم انداز در خطر است با این تغییرات,” او اضافه شده است.

استرالیا در حرکت بوده است از نزدیک تماشا در سراسر جهان به عنوان رسانه های خبری در سراسر جهان رنج می برد به طور فزاینده ای در اقتصاد دیجیتال که در آن درآمد حاصل از تبلیغات است که به شدت اسیر توسط Facebook گوگل و دیگر شرکت فنی.

اخبار صنعت بحران تشدید شده است سقوط اقتصادی ناشی از این بیماری همه گیر کوروناویروس با ده ها تن از استرالیا روزنامه ها بسته شد و صدها نفر از روزنامه نگاران اخراج در ماه های اخیر.

کانادا و فرانسه و آلمان و اسپانیا بیش از حد تلاش کرده اند برای دریافت Google و Facebook به پرداخت برای اخبار با موفقیت اما استرالیا قانون می تواند حرکت همه چیز همراه است.

در مه 2, بلومبرگ گزارش کرده بود که کانادا, روزنامه, مدیران تا به حال امضای نامه ای در این زمینه است.

“هر دو در فرانسه و استرالیا باید تعیین مهلت به راه حل اجباری در محل جولای. که به معنی پرداخت برای محتوای کپی رایت و به اشتراک گذاری دلار تبلیغات و اطلاعات که جریان از آن” نامه امضا شده توسط, روزنامه, مدیران از جمله اندرو مک لود از Postmedia و جهان و ایمیل را فیلیپ کرولی. “وضعیت اضطراری با شرکت های رسانه ای رنج می برند, بزرگ, تبلیغات کاهش به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.”

در ماه آوریل در فرانسه رقابت watchdog همچنین دستور داد گوگل به مذاکره با ناشران برای استفاده از محتوای اخبار. چند اعضای اتحادیه اروپا از جمله اسپانیا و آلمان هم قبلا تصویب قوانین مشابه. اما کسانی که تلاش نمی آمد از طریق گوگل در زمان بالا دست در رویکرد به طور کامل حذف گوگل خدمات اخبار از اسپانیا.

در فرانسه, اخبار گوگل را متوقف و نمایش قطعه و شروع نمایش تنها عناوین و آدرس ها به اطراف این قانون که گفت: ناشران باید برای پرداخت این قطعه Euractiv گزارش سال گذشته است. اما زمانی که رقابت قدرت مداخله کرد و گفت: Google خروج از قطعه به منزله سوء استفاده از غالب بازار و موقعیت. گوگل از 90 درصد از بازار جستجو Tech Crunch گزارش شده است.

مخابراتی بیش از حد به گوگل سه ماه برای مذاکره “با حسن نیت” با فشار سازمان ها و ناشران به پرداخت هزینه برای استفاده مجدد از بیت خود محتوای Tech Crunch گزارش گفت:.

گوگل استرالیا و نیوزیلند مدیر عامل مل سیلوا گفت: استرالیا کد تخفیف قابل توجهی ارزش گوگل ارائه شده در رایگان کلیک بر ناشران محتوا.

“دولت سنگین دست مداخله تهدید به مانع استرالیا دیجیتال اقتصاد و اثرات خدمات ما می تواند ارائه به استرالیا” سیلوا اضافه شده است.

Facebook استرالیا و نیوزیلند مدیر عامل خواهد ادیسون در بیانیه ای گفت: شرکت خود را بررسی کد به “درک تاثیر آن را بر صنعت خدمات و سرمایه گذاری ما در اخبار اکوسیستم در استرالیا است.”

Frydenberg هشدار داد که این کد را منع هر گونه “تبعیض” علیه رسانه های استرالیا توسط شرکت های فن آوری.

“امروز پیش نویس قانون را به منظور جلب توجه بسیاری از سازمان های نظارتی و بسیاری از دولت ها در سراسر جهان” Frydenberg گفت: در یک کنفرانس خبری خواستار پیشنهادی قانون “جهان پیشرو”.

Frydenberg گفت: انگیزه بود برای محافظت از کسب و کارهای استرالیا از رقابت و یا اختلال اما برای اطمینان از آنها پرداخت نسبتا برای محتوای اصلی.

دولت محافظه کار است فشار پیش با تغییرات پس از همه گیر ایجاد یک درآمد حاصل از تبلیغات بحران برای بسیاری از رسانه های استرالیا شرکت.

با کلیک بر روی دکن کرونیکل تکنولوژی و علم برای آخرین اخبار و بررسی است. ما را دنبال کنید Facebook Twitter.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>