شیکاگو – شیکاگو شهردار لری Lightfoot کشیده از یک میزگرد مجازی میزبانی crain’s Chicago کسب و کار برای جلوگیری از ظاهر شدن در همان دیجیتال به عنوان مینیاپولیس شهردار یعقوب فری که از یک میله رعد و برق برای انتقاد پلیس پس از قتل جورج فلوید, منابع گفت: شیکاگو تریبون.

Lightfoot برنامه ریزی شده بود برای پیوستن به مشاور سیاسی دیوید اکسلراد “و شهرداران از دو میانه شهرستانها در روز چهارشنبه به بحث در مورد چگونه COVID-19 اخیر و ناآرامی های مدنی را تعریف آینده ملت ما شهرستانها” با توجه به پس-حذف crain’s Facebook post.

اما Lightfoot ناگهان عقب نشینی از این رویداد در اوایل این هفته و منابع با آگاهی از این وضعیت گفت: تیم شهرداری گفت: Crain او لغو شد و برای جلوگیری از بودن در یک مجازی مرحله با فری.

در یک بیانیه کوتاه دفتر شهردار نسبت به خروج به یک برنامه ریزی جنگ است.

Crain’s ناشر و سردبیر اجرایی جیم کرک کاهش یافته است به نظر.

فری شده است صریحا انتقاد فلوید پس از کشتن ملی موجب اعتراضات و ناآرامی های مدنی. پس از فلوید مرگ یک مینیاپولیس ایستگاه پلیس بود سوزانده و اعضای شورای شهر قول داد تا اساسا تبدیل به اداره پلیس.

فری مخالف خواستار لغو پلیس اما تغییرات وعده داده شده به بخش و ایجاد یک نیروی کار نگاه به موضوع است.

شیکاگو بزرگترین شهر در ایالات متحده به حمایت برخی از فرم defunding پلیس.

روشن نیست که چرا Lightfoot نمی خواهید برای به اشتراک گذاشتن این مرحله با فری.

Lightfoot طولانی و پیچیده سابقه در پلیس محلی جنبش اصلاحات. او یک دادستان سابق فدرال که در راس این هیئت مدیره است که نظارت پلیس نظم و انضباط و ریاست پلیس پاسخگویی نیروی کار شکل گرفته توسط شهردار سابق, رام امانوئل. اما او اغلب با انتقاد فعالان به عنوان طرفدار پلیس.

برای ماه Lightfoot شده است در اختلاف با فعالان بیش از چگونه یک غیر نظامی کمیسیون نظارت از اداره پلیس کار می کنند با منتقدان مایل بیشتر قدرت داده شده به مردم در خارج از شهرستان سالن. او در ابتدا وعده داده شده یک غیر نظامی جدید پلیس نظارت بدن در عرض 100 روز.

او همچنین دارای یک مبارز ارتباط با شیکاگو برادرانه منظور از پلیس که اخیرا نشان داده شده توسط یک سری از توهین به پیام های متنی او فرستاده شده به FOP رئیس جمهور جان Catanzara تماس او را “دلقک.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله