مؤتلفه بیشعور: آلاباما نماینده مجلس که افتخار KKK Grand Wizard به جای John Lewis استعفا داد—به عنوان کشیش


Illustration for article titled Confederate Dunce: Alabama Lawmaker Who Honored KKK Grand Wizard Instead of John Lewis Resigns—as Pastor

عکس: PhotosbyAndy (شاتر)

در آن طول می کشد سرسخت تعهد به نژادپرست حماقت به جشن زندگی یک مؤتلفه کلی و کلان بسیاری در سال 2020 است. برای انجام این کار در همان آخر هفته در همان شهر که حقوق مدنی آیکون John Lewis بود که افتخار? چقدر سخت تر می تواند به شما استن Jim Crow?

تبلیغات

اما این دقیقا همان چیزی ایالت آلاباما در کنگره خواهد Dismukes بود—حضور در مراسم تجلیل ناتان بدفورد فارست به KKK اولین گرند جادوگر در سلما علا., در آخر هفته حمل و نقل حمل لوئیس’ بدن آمد به شهر, به گزارش واشنگتن پست. صفوف تجلیل دیرین گرجستان کنگره ترسیم مسیر Lewis راه می رفت در سال 1965 زمانی که او رهبری معترضان در ماه مارس در سراسر سلما را ادموند Pettus پل.

اما چرا به افتخار یکی از امریکا واقعی پدران بنیانگذار زمانی که شما می توانید (چک یادداشت) افتخار یک نژادپرست برده-داشتن تروریستی?

تبلیغات

مانند مؤتلفه پرچم-شترسواری دلقک او 30 سال Dismukes نبود محتوا و حضور و صحبت در فارست سالانه جشن تولد که قطعا شده اند به اندازه کافی شادی برای هر اجرا از آسیاب دیکسیلند علاقه مندان است. Dismukes تا به حال به لاف زدن در مورد آن را در Facebook.

“زمان زیادی را در فورت Dixie زبان و نیایش برای ناتان بدفورد فارست سالانه جشن تولد” Dismukes مشترک در یک شرکت-حذف پست از 25 ژوئیه در کنار یک عکس از خود را ایستاده در پشت یک سال از مؤتلفه پرچم. “همیشه یک زمان بزرگ و برخی از مطمئن شوید که به اندازه کافی خوب خوردن!!”

(کسی که باید به شما گفت که بر خلاف کنفدراسیون تصاویر برای همیشه خواهد شد.)

تبلیغات

این حادثه جلب هر دو حزب خواستار Dismuke استعفای, به عنوان به خوبی به عنوان یک توبیخ از صندلی از ایالت آلاباما ایران.

به دلیل این است که سال 2020 تشکر. Dismukes را تا پایان استعفا چهارشنبه شب اما (به دلیل این است که 2020) از موقعیت خود به عنوان یک دولت نماینده. نهایی به نوبه خود این, جنوب, داستان است که Dismukes نیز کشیش روستایی جنوب کلیسای باپتیست. و یا حداقل او بود. پس از جنجال Dismukes ملاقات با دیگر محلی باپتیست جنوبی رهبران و تصمیم به مرحله پایین از منبر در پلیزنت هیل باپتیست.

تبلیغات

Dismukes اصرار اقدامات او بودند به هیچ وجه بی احترامی به کنگره لوئیس که مراسم تشییع جنازه برگزار شد, در واشنگتن, d. C. پنج شنبه بعد از ظهر. در واقع او شگفت زده شد انتقاد.

“من حدس می زنم با ضد جنوبی تمایلات و همه چیزهایی است که ما را در جهان امروز وجود دارد بسیاری از مردم که به نظر می رسد که بیشتر و بیشتر جرم” او گفت WFSA تلویزیون. “ما در یک زمان که در آن ما به معنای واقعی کلمه در حال رفتن را از طریق انصراف از فرهنگ از همه مناطق مختلف و مردم و حتی بیشتر حساس در مسائل مختلف و موضوعات مختلف. این فقط یکی از آن زمان که آن را کاملا راه من انتظار می رود.”

تبلیغات

مرد اگر عیسی نبود گریه قبل از او مطمئن شود در حال حاضر.


گفتگو بپیوندید! ریشه میزبانی خود را, اولین, مجازی ریشه موسسهارائه شده توسط هدف این برنامه شامل چندین پیشرو ذهن در جامعه ما صحبت کردن در مورد سیاست, فرهنگ, سلامت, جامعه, ساختمان و تاثیر اجتماعی. اشتراک برای به روز رسانی امروز!

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله

ایندکسر