دهلی نو: حمل و نقل هوایی تنظیم کننده DGCA روز جمعه گفت: تعلیق برنامه ریزی پروازهای بین المللی از این کشور تمدید شده است تا 31 اوت در میان coronavirus بیماری همه گیر.

تعلیق برنامه ریزی شده بین المللی خدمات بازرگانی شد تا ژوئیه 31. در پی این بیماری همه گیر در خارج از کشور پرواز بودند به حالت تعلیق در در اواخر ماه مارس در حالی که پروازهای باری و کسانی که مورد تایید DGCA شده اند مجاز به کار گیرند.

در بیانیه اداره کل هواپیمایی کشوری (DGCA) گفت: دولت تصمیم گرفته است به “تمدید تعلیق در برنامه ریزی تجاری بین المللی خدمات مسافر به/از هند تا 2359 ساعت IST از 31 اوت”.

این محدودیت را اجرا نمیشه بین المللی برای همه-حمل و نقل و پرواز به طور خاص مورد تایید DGCA.

در طول دوره تعلیق بیش از 2,500 بازگشت پروازهای خارجی حامل برای بالا بردن رشته مسافر به/ از هند تایید شده اند ،

تحت Vande بهارات ماموریت هوایی هند و هوایی هند اکسپرس سوگند 2,67,436 رشته مسافران و دیگر منشور باید سوگند 4,86,811 رشته مسافران در مارس 6 جولای 30 دوره آن اضافه شده است.

به عنوان بخشی از اجازه دادن تدریجی جنبش ترافیک مسافری در میان همه گیر وضعیت ‘حمل و نقل حباب’ موافقت نامه های امضا شده با آمریکا و فرانسه و آلمان.

“اخیرا ‘حمل و نقل حباب’ قرارداد نیز امضا شده با کویت برای بالا بردن رشته مسافر به/ از هند است. بیشتر شبیه ترتیبات به احتمال زیاد به بارور ساختن و سهولت مسافر جنبش از کشورهای مختلف” بیانیه ای گفت:.

از جمله موافقت نامه های دو جانبه اجازه بهره برداری از پروازهای بین دو کشور موضوع را به مجموعه ای از قوانین و مقررات.

پرواز بین المللی خدمات و از هند به حالت تعلیق باقی می ماند پس از مارس 23 با توجه به همه گیر.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de