Coronavirus همه گیر شده جهان فرصتی برای تأمل و را “ظالمانه” تصمیم گیری های جسورانه برای ایجاد یک نظم جدید است که در آن هیچ گرمایش جهانی بدون ثروت غلظت و هیچ بیکاری دریافت کننده جایزه صلح نوبل و اقتصاددان بنگلادشی محمد یونس گفته است.

او زبان به کنگره رهبر راهول گاندی به عنوان بخشی از دومی گفت و گو با کارشناسان برجسته. حزب کنگره در روز جمعه منتشر شد تصویری از قبل ضبط شده و مصاحبه با بنگلادش اقتصاددان.

“COVID-19 همه گیر داده به ما فرصتی برای تأمل در چه جسورانه تصمیم گرفته می شود. آن را به ما داده است پنجره فکر و ما یک انتخاب که آیا ما رفتن به آن دنیا وحشتناک که در حال رفتن به از بین بردن خود به هر حال یا ما به جایی دیگری و ساخت یک دنیای جدید که در آن وجود خواهد داشت بدون گرم شدن کره زمین هیچ ثروت غلظت هیچ بیکاری” پیشگام میکرو اعتباری تامین مالی گفت.

یونس نیز نامیده می شود برای ساخت یک آغاز جدید نسبت به یک سیستم است که ایجاد فضای غیررسمی و اقتصاد روستایی و تمام بخش های جامعه است.

تاکید بر نیاز به تشخیص فقیر از مهاجران زنان در پایین ترین اقشار جامعه یونس گفت: “ما باید برای تشخیص این افراد (کارگران مهاجر). اقتصاد نمی کند و آنها را تشخیص. آنها آن را بخش غیررسمی. بخش غیررسمی بدان معنی است که ما باید چیزی برای انجام با آنها هستند نه بخشی از اقتصاد است. ما مشغول رسمی بخش است.”

یونس’ استرس در بازآموزی غیررسمی و اقتصاد روستایی به ویژه سابق مهم است به عنوان COVID-19 همه گیر است و آمار غیر رسمی اقتصاد سخت است. اقتصاد غیررسمی است بزرگ کمک کننده به اقتصاد و حمایت از بیش از 90 درصد از 465 میلیون نیروی کار است.

تاثیر بر بخش غیررسمی در حال رفتن به تاثیر مستقیم بر اقتصاد روستایی به عنوان 2016-17 دوره ای نیروی کار سنجی (PLFS) ثابت 95 درصد از اقتصاد روستایی به درگیر در بخش غیررسمی. اما این رقم می تواند گمراه کننده به عنوان بسیاری از کسانی که در بخش غیررسمی مشغول در فعالیت های کشاورزی.

علاوه بر مناطق روستایی هند شده است تا حد زیادی عایق از COVID-19 همه گیر اما این وضعیت می تواند به نوبه خود برای بدترین حالت به عنوان مهاجران به روستاها در طول مستند. “کارگران را انتخاب کرده اند به بازگشت به محل بومی در نتیجه شروع مسیرهای مهاجرت از شهری به نقاط بیشتر جوامع جدا به طور بالقوه اجازه می دهد برای بیشتر به آسیب پذیر جوامع” یک SEWA گزارش گفته است.

یونس انتقاد غربی مدل اقتصادی گفت: بر این اساس بود که درمان اقتصاد شهری به عنوان مرکز و اقتصاد روستایی به عنوان تامین کننده نیروی کار. انتقاد خود را همزمان با هند رو به یکی از بزرگترین داخلی مهاجرت نیروی کار از مراکز شهری به مناطق روستایی است.

او انتقاد نمی کردن علامت. به عنوان در هر 2016-17 PLFS, 121 میلیون کارگر در مناطق شهری متعلق به بخش غیررسمی با تعداد زیادی از آنها که از روستایی مناطق داخلی کشور هند است. طبق گزارش حداقل 93 میلیون از آنها درگیر در تولید; تجارت و هتل و رستوران; ساخت و ساز; حمل و نقل ذخیره سازی و ارتباطات و سرمایه گذاری, کسب و کار و املاک و مستغلات. همه این بخش ها به ویژه ساخت هتل و املاک و مستغلات شده است آمار مستند ناشی از مهاجرت است.

وی تاکید کرد در ساختمان مستقل اقتصاد با استناد چگونه او ساخته شده است Grameen Bank در اعتماد. میلیون ها دلار می تواند قرض داده به فقیر فقط در اعتماد و آنها را به بازگشت به مقدار با علاقه او گفت:.

“چگونه ما که در Grameen بانک ؟ مردم شوکه شده بودند. به من گفت ما معتقدیم در ظرفیت خود را. آنها بر این باورند در ایالات متحده است. هیچ وثیقه وجود دارد. Grameen بانک تنها بانک در جهان است که وکیل رایگان. یک بانک ساخته شده بر روی اعتماد که در آن میلیون ها دلار داده می شود و دوباره با علاقه گفت:” یونس اضافه کرد که زمانی که میکرو اعتبار داده شد به زنان آنها نشان داد چقدر کارآفرینی ظرفیت آنها تا به حال.

یونس همچنین تاکید کرد که باید به ارزش های انسانی فرهنگ گفت که همه چیز در این جهان انجام داده است به سوخت حرص و آز است که همه چیز نابود شده.

“این شانس به من گفت: تاج به ما داده است فرصتی برای بازتاب…در شرایط عادی شما نمی خواهد توجه به همه این چیزها. ما آنقدر مشغول ساخت پول” با اشاره به اقتصاد.

به عنوان بخشی از دیالوگ خود را با کارشناسان مختلف گاندی در گذشته صحبت پیشرو جهانی اقتصاددانان Raghuram راجان و Abhijit بانرجی مشهور بین المللی اپیدمیولوژی یوهان Giesceke جهانی بهداشت عمومی کارشناس Ashish Jha, هندی, صنعتگر راجیو Bajaj و دیپلمات سابق آمریکا نیکلاس برنز.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله