کشاورز مرگ می شود, سیاسی فوتبال در Telangana

حیدرآباد: مرگ با خودکشی یک Dalit کشاورز تبدیل به یک مسئله سیاسی در Telangana پس از گزارش آمده است که او تا به حال شده است مورد آزار و اذیت توسط دولت محلی رسمی به تسلیم زمین خود را برای یک Rythu Vedika (کشاورزان فروم) ساختمان.

این حادثه در محل veluru می کرد در بنسودا منطقه. کشاورز Byagari Narsimhulu درگذشت پس از مصرف آفت کش ها در زمینه.

Byagari Narsimhulu بود و گفته بودن و فشرده به دور خود در سه ماهه هکتار از زمین برای ساخت و ساز از یک Rythu Vedika ساختمان. گفته به اعمال فشار بر او درآمد محلی مقامات خود وارد زمین جزئیات در پرونده.

نا امید شده توسط این Narsimhulu گفته مصرف آفت کش ها در مزرعه اش در روز چهارشنبه. او را به Gajwel بیمارستان دولتی و سپس به بنسودا دولت بیمارستان جایی که او درگذشت در حالی که تحت درمان در ساعات اولیه پنج شنبه.

سنجش عواقب سیاسی از یک کشاورز خودکشی دولت مجموعه ای از برای دلجویی از این خانواده داغدیده. وزیر T Harish رائو ملاقات خانواده در روز پنج شنبه و به آنها وعده داده شده از یک هکتار زمین به عنوان ex gratia جبران. او همچنین وعده داده شده به ترتیب برای آموزش و پرورش رایگان برای Narsimhulu کودکان.

Harish رائو وعده داده شده یک پرس و جو به شرایط کشاورز مرگ است.

Narasimhulu را ایجاد کرد veluru می افتد در Gajwel یک حوزه ارائه شده توسط وزیر K Chandrashekar رائو. سنجش یک فرصت BJP هیئت از جمله Vivek Venkataswamy, Mothkupalli Narsimhulu Babu موهان, N. Ramchander رائو و رجا سینگ به روستا رفت “برای پیدا کردن حقایق پشت حادثه است.” آنها بازداشت شدند.

کنگره رهبران خواستار آن است که مردم مسئول مرگ Narsimhulu بود دستگیر و تحت SC و ST (پیشگیری از جنایات) عمل می کنند. آنها ادعا شده است که افراد متعلق به جوامع محروم شده اند هدف قرار داده و با حمله از Telangana Rashtra برای samiti به قدرت رسید در سال 2014. کنگره رهبران که رفت به “کنسول” خانواده کشاورز بیش از حد بازداشت شدند توسط پلیس است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de