GLAAD Media Awards 2020: Lil Nas X بازیگران مطرح و Wanuri Kahiu را Rafiki در میان برندگان


Lil Nas X; Pose (2018-present); Rafiki (2018)

Lil Nas X; ژست (2018-در حال حاضر); Rafiki (2018)
تصویر: TheEllenShow/YouTube, گرافیک: FX, عکس: بزرگ جهان, سینما, فیلم حرکت

31 سالانه GLAAD Media Awards رفت و در پنج شب—به دلیل کمی مستند متوقف نخواهد شد هیچ نشان می دهد!

تبلیغات

کمدین ثروت Feimster و جینا Yashere در زمان بیش میزبانی وظایف به صورت مجازی نسخه از مراسم تجلیل از “رسانه به صورت عادلانه و دقیق و فراگیر نمایندگی از جامعه مردم و مسائل است.” همانطور که برای سرگرمی در طول مراسم ملکه جوان از تنیس مرحله چوپان x هلی انجام شد ضربه خود را “فراموش” با rupaul’s Drag Race آلوم ونسا Vanjie ماتئو ضرب وشتم میلر و نائومی Smalls.

مهمانان ویژه و سخنرانان شامل Jonica T. گیبس (بیست سالگی), گلپر, راس, Gabrielle Union, Dwyane Wade, لنا Waithe, کندی Burruss اماتور ویلیس و بیشتر.

تبلیغات

“در میان این سال نامزد در طیف گسترده ای از داستان ها و روایات در مورد تجاوز افراد از نژادهای مختلف, اقوام, جنس, ادیان و هویت های دیگر است که نشان می دهد قدرت از شمول و تنوع در پرورش مثبت فرهنگی تغییر” GLAAD, رئيس جمهور & مدیر عامل شرکت سارا Kate Ellis گفت: در بیانیه, اشاره به 175 نامزد در سراسر 30 دسته بندی. “این سال به عنوان رسانه جوایز بروید مجازی ما امیدواریم که برای ارسال یک پیام قوی به جامعه و مردم است که در میان این های فرهنگی و سیاسی تفرقه ما دید و صدای هرگز مهم تر بوده است.”

بیایید برخی از برجسته سیاه, کون, برندگان ،

Lil Nas X scooped برجسته موسیقی هنرمند جایزه مطرح شد به نام فوق العاده سری درام (ارائه شده توسط اتحادیه و وید) و Wanuri Kahiu را Rafiki گل برجسته فیلم – انتشار محدود جایزه.

در رسانه های, نویسنده, ویراستار و فراجنسیتی فعال حقوق Raquel ویلیس (که چند مردمی که گفت: من doppelgänger) برنده جایزه برجسته مقاله مجله برای او مقاله مجله با عنوان “ترانس اعلامیه پروژه.”

همانطور که قبلا گزارش شده nilan دریافت یک افتخار ویژه برای جامعه وکالت تلاش.

تبلیغات

“در طول این دوران سیاسی و فرهنگی تقسیم LGBTQ تصاویر در رسانه بسیار مهم در تسریع پذیرش برای جامعه تجاوز و مقابله با خطرناک افزایش ضد تجاوز شعارهای” الیس گفت: از برندگان. “این سال را به دریافت کنندگان جایزه از جمله مطرح و Schitt نهرادامه به ارمغان بیاورد لازم است جریان اصلی دید به صداهای متنوع درون جامعه تجاوز در نهایت بالا بردن نوار برای LGBTQ ورود و حضور در رسانه ها است.”

تبلیغات

برای لیست کامل برندگان در 31 سالانه GLAAD Media Awards, سر به glaad.org.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de