Illustration for article titled I Think I Might Owe Jhene Aiko An Apology. My Bad, Jhene

عکس: کسیدی گنجشک (گتی ایماژ)

پس ما تمام شده است برخی از شیوه های “در خانه” از ماه مارس یکی از سازگار ترین اشکال سیاه و سرگرمی شده است Verzuz—همیشه برای دلایل درست; آن را نمی کند به نظر می رسد برای همیشه پیش که تدی رایلی روند?—و استدلال حدس و گمان و ناخواسته رسانه های اجتماعی توصیه های ارائه شده به میلیونر هنرمندان که ظاهرا همه فراموش کرده که چگونه به کار یک جمعیت (و یا کاتالوگ خود را) به عنوان به زودی به عنوان Swizz Beatz و یا Timbaland به نام. واقعا در دریا سیاسی و در دنیای واقعی مزخرف کل فرهنگ اطراف Verzuz جنگ شده است بسیار سرگرم کننده است.

تبلیغات

به هر حال یکی از مکرر اسپین-آف از واقعی Verzuz جنگ است حدس زده که به صورت جامد matchups. که کمی ورزش به من استدلال برای تمام روز در رسانه های اجتماعی در مورد اینکه آیا یا نه Bow Wow بود هیپ هاپ افسانه است. در هر صورت آنچه نگاه به من مثل یک ساده “هی هی دختر” از Keyshia Cole به Ashanti در نظرات و در طول های اخیر Snoop مقابل DMX Verzuz تبدیل به یک حدس و گمان توسط ال گور را در اینترنت در مورد یک رقابت بین این دو است.

چند چیز توجه داشته باشید قبل از اینکه ما به هر بیشتر: 1) اینترنت است که هر دو شکست نخورده و سطل زباله. مهم نیست چقدر بزرگ یا مورد علاقه شما هستند مردمی هاپ در رسانه های اجتماعی و لگد خاک بر نام شما فقط به خاطر اینکه کسی گفت: نام خود را. به خصوص وقتی که می آید به خوانندگان و رپرهای. 2) من می خواهم به تلاش برای انجام کاری که احساس می کند غیر ممکن است: شما را متقاعد کند که من نمی گرفتن عکس در افراد حتی اگر من در مورد نوشتن یک دسته از پاراگراف که کاملا صدا دارم اجازه نیو اسپری.

تبلیغات

چرا کسانی که اشاره شد مهم است ؟ از آنجا که ما در حال صحبت کردن در مورد Ashanti مقابل Keyshia Cole. و سپس چون من قصد دارم شامل Jhene Aiko. که من به ارمغان می آورد به نقطه: من فکر می کنم من ممکن است مدیون Jhene Aiko عذرخواهی.


من در سمت جرم و جنایت نیویورک تایمز طرف زنده ماندن نداشت کلمات بیهوده و احمقانه. به معنای واقعی کلمه هیچ یک از این درست است. که یک نوار کلاسیک از Wu-Tang Clan را Raekwon خود ضربه آهنگ “C. R. E. A. M.” حتی اگر من این نبود زندگی من رشد می کنند تا در طول زمانی که این آهنگ بود و آمار در زمان واقعی است. من از موسیقی سن در 90s و aughts. من در حال حاضر و برای محاسبه طول روزهای اوج خود بسیاری از طلایی دوره شامل زمانی که Ja Rule نبود سهام خنده اما زن ، و در آن زمان—قتل, Inc. عصر—Ashanti شکوفا شده است. Ashanti Shequoiya داگلاس ضربه صحنه تحت قتل, Inc. چتر و چند آلبوم پر شد با bangers. فقط دو روز پیش من زد من کل خانواده از طریق یک Ashanti پرایمر با بازی بدون توقف Ashanti بازدید.

حتی اگر نیویورک تایمز نوشت: یک قطعه در سال 2003 که من مطمئن هستم که آنها را در قاب سرگرمی های خود را غلاف به عنوان یکی از بزرگترین نتواند در آن زمان Ashanti آماده شد به یک ستاره بزرگ. و او کاملا موفق برای بسیاری از دلایل. Keyshia Cole که بازدید صحنه در سال 2004 نیز یک ستاره است. زنان تا به حال یک رشته از بازدید. به اندازه کافی برای یک Verzuz? Eh شاید. اما به عنوان هنرمندان آنها به اندازه کافی بزرگ به اندازه کافی موفق و شناخته شده به اندازه کافی برای نشان دادن در یک Verzuz مرحله و اجازه دهید آهنگ های انجام کار.

در اینجا چیزی است: هیچ کدام از آنها را “خوب” خوانندگان. آنها موفق خوانندگان, اما خوب است ؟ Eh. من می دانم این است که فوق العاده ذهنی دارد اما یک دسته از خوانندگان که شامل ویتنی و ماریا و پس از آن وجود دارد خوانندگان که مانند Thomaspoob, Ashanti, و غیره که ستاره هستند اما احتمالا بیشتر خوانندگان آوردن استعدادهای منحصر به فرد خود را به توده ها. وجود دارد یک نسل کامل از این در اواخر 90s در اوایل aughts. حتی عالیه ممکن است در اینجا مناسب است. چند “یک” هنرمندان کاملا تصادفی است. من به شوخی در Facebook که Keyshia Cole است که خواننده نسخه Meek Mill و هیچ کس نیاز به توضیح است. Ashanti هر چند بسیار جالب پل. مثلا Ashanti کل vocalizing بسیار مشتاق نرمتر صدای زیر آواز, لا جانت جکسون که من از صمیم قلب دوست دارم اما نمی تواند کسی را خواننده Mt. Rushmore یا نه. این است که وجود دارد بسیار سبک باب روز تقریبا whispery اما به اندازه کافی قوی به یک نیروی در هر رکورد. دوباره Ashanti او لین و او را خوب در آن است و او خوب ترانه سرا. شما نمی توانید به موفقیت در موسیقی بدون آن. نقطه ای است که در نسل ما ساخته شده Ashanti a star چرا که او باید شده اند. با فوق العاده, موفق, تک آلبوم ها و امکانات انبوه, Ashanti گواهی شده است. و آنچه مهم است به یاد داشته باشید در اینجا این است که نه تنها Ashanti a star, من در واقع دوست آواز او به اندازه کافی برای خود می خواهید را به نفع خود.

تبلیغات


من می دانستم که Jhene Aiko بود قبل از اینکه من متوجه شدم من می دانستم که او بود. او در Kendrick Lamar را بیش از حد اختصاصی پروژه و دانش سطحی از دیگر پروژه های در اوایل 2010s. در زمان او می خواهم او منتشر شد انفرادی خود را اولین Souled رادر سال 2014 من تا به حال بیشتر شنیده می شود او به دلیل پرنیان موسیقی او ساخته شده اما به دلیل مردمی من می دانستم که فکر نمی کنم او می تواند آواز خواندن بسیار خوب است. در حال حاضر اگر من به طور کامل صادق اوایل من احتمالا احساس به همان شیوه. در واقع به عنوان این زمان mash-up از دام&b در زمان نگه دارید و موسیقی را معطوف به یک پرنیان-محور روح-vocalized سبک من مطمئن هستم که بسیاری از هنرمندان که خواند در این راستا احتمالا گرفتار بسیاری از “آنچه که در این ظروف سرباز یا مسافر ؟” flack.

تبلیغات

به جز من در واقع می خواهم Jhene Aiko به خواننده. من فکر می کنم من آمده ام در سراسر در این. مثلا من واقعا او را دوست دارم آلبوم سفر. هر زمان که او نشان می دهد تا بر روی آهنگ ها, من خودم فکر “این خوب است.” به علاوه او مسئول یکی از بزرگترین آهنگ از آلبوم از همه زمان—و من این معنی نیست حتی با یک اشاره از مبالغه—که او گفت: “من ممکن است اجازه دهید خود را پسر راننده من, اما او عاشق خوردن کون مانند مواد غذایی” در Omarion آهنگ “پست می شود” (یک آهنگ بزرگ). من نوشت: یک مقاله کامل در مورد پوچی از این شعر اما آن را به خوبی کار می کند حتی اگر آن را نمی کند. برای آنچه در آن ارزش است که در ماده است که احتمالا چیزی که مورد علاقه من تا کنون نوشته شده است; من مطمئن هستم که چگونه من احساس می کنم در این مورد و یا در صورتی که این نوع از چیزی است که باعث می شود پدر و مادر خود افتخار می کنم اما من واقعا لذت بردم از نوشتن این مقاله.

به هر حال در برخی از نقطه من قطعا در زمان عکس در Jhene Aiko را آوازی سبک. در “‘ مصرف کون مانند مواد غذایی” مقاله من حتی ذکر شده که او از قضا با عنوان آهنگ “بدترین” و حتی در حال حاضر من مطمئن هستم که چرا من که. او یک خواننده بزرگ? گمان می کنم که بستگی به این دارد که شما بخواهید. اما او این است که موثر به عنوان جهنم در خود آهنگ ها و احساسات خود را در سراسر. به علاوه نسل من از جمله خود من ساخته شده Ashanti یک ستاره آواز بسیار مشابه. پس چگونه است که ما می تواند لذت بردن از Ashanti, بسیار, حتی در حالی که poking سرگرم کننده در مناسبت و سپس به نوبه خود در اطراف و به هنرمندان مانند Jhene (که بسیار موفق هستند بنابراین او احتمالا نمی تواند مراقبت کمتر) بلوز بیش از خود خواننده ؟ بسیاری از اواسط 90s از هنرمندان بودند که به معنای واقعی کلمه خوانندگان به عنوان قوی خوانندگان.

تبلیغات

Jhene من بد برای هر عکس گرفتم. من دوست دارم موسیقی خود را. من حتی مثل آوازی خود را سبک. من حتی مثل آهنگ من clowned. شاید سلیقه من تغییر کرده و من بالغ. یا شاید من در جذبه عشق و رسانه های اجتماعی clownery. کسی چه می داند ؟ همه من می دانم این است که من بهتر هستم در حال حاضر و در حالی که فکر کردن در مورد یک پتانسیل Verzuz بین Ashanti و Keyshia Cole من متوجه شدم که من در دفاع از صدا و خواننده (من دوست دارم که برای دیدن Verzuz) که در آن اگر شما جابجا کردن نام من می خواهم سریع به مانند “whew شیلی گتو.” من یک فن است و من اشتباه می کنم و برای آن عذرخواهی می کنم.

P. S. I love آهنگ “Jukai” از سفر. در 2:13 خوانده شده را علامت شما را که گه!


گفتگو بپیوندید! ریشه میزبانی خود را, اولین, مجازی ریشه موسسهارائه شده توسط هدف این برنامه شامل چندین پیشرو ذهن در جامعه ما صحبت کردن در مورد سیاست, فرهنگ, سلامت, جامعه, ساختمان و تاثیر اجتماعی. اشتراک برای به روز رسانی امروز!

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de