مینه سوتا پلیس صدور مجوز هیئت مدیره در مرکز فشار برای ایجاد اعتماد در اجرای قانون

کمی شناخته شده پلیس اخذ مجوز هیئت مدیره است که زیر آتش برای اجازه دادن به ماموران فرار از پاسخگویی است که در حال حاضر در مرکز مینه سوتا را تلاش برای ایجاد اعتماد در اجرای قانون است.

صلح افسر استانداردها و آموزش مدیره آمده از این حساب است که به دنبال مینیاپولیس پلیس قتل جورج فلوید با یک سری از ماموریتهای در نظر گرفته شده برای افزایش پلیس پاسخگویی در سطح ایالت. قوه مقننه وظیفه هیئت مدیره با تقویت آن شهروند نظارت تعیین یک مدل استفاده-از-نیروی سیاست ایجاد یک پایگاه داده برای پیگیری افسر سوء دلسرد جنگجو-سبک آموزش و ابتلا به اوتیسم آموزش مورد نیاز است.

کسانی که مسئولیت های جدید بخشی از آنچه موقت پست هیئت مدیره مدیر اجرایی اریک Misselt خواستار یک “لحظه نقطه عطفی” برای یک مرجع صدور مجوز است که دیده می شود نسبتا کمی تغییر پس از آن ایجاد شد و در سال 1977. Misselt به تازگی خواسته یک سازمان بین المللی به حسابرسی هیئت مدیره پلیس, آموزش و پرورش, آموزش و فرایندهای نظارتی و ببینید که چگونه آنها را پشته تا در برابر کشورهای دیگر. و هفته گذشته هیئت مدیره موافقت به انجام یک جامع تعمیرات اساسی آن استانداردها و آموزش قوانین.

“اگر شما می خواهید برای اصلاح و پلیس شما باید به اصلاح پست هیئت مدیره” رئیس هیئت مدیره کلی مک کارتی گفت: از آنجا که بدون هیئت مدیره, تغییرات غیرمنتظره در مینه سوتا خواهد بود محلی و تکه تکه. “این واقعا بهترین مکان برای کسانی که در سطح ایالت استاندارد.”

اما مک کارتی گفت: هیئت مدیره او هلمز است در یک موقعیت به درخواست برای اعتماد عمومی را. پست هیئت مدیره نشده “قرار دادن بهترین پای ما رو به جلو در گذشته” او گفت:, و نیاز به کسب اعتماد عمومی با برگزاری افسران مسئول و نشان می دهد که اعضای پرداختن به پرسش از نژادپرستی در پلیس.

یک استار تریبیون تحقیقات در سال 2017 در بر داشت صدها نفر از افسران مجرم شناخته شده بود از جنایات بیش از دو دهه گذشته بدون از دست دادن مجوز حرفه ای خود را. پس از آن هیئت مدیره خود را تغییر استانداردهای که برای آن جرم خواهد بی درنگ یک تجدید نظر از افسران اخذ مجوز.

میشل ناخالص با گروه حمایت از جوامع آمریکایی علیه خشونت پلیس گفت که او امیدوار است در مورد مک کارتی و Misselt رهبری است. او سازمان انتقاد کرده است هیئت مدیره در گذشته و خواست آن را به یک نقش قوی در پلیس نظم و انضباط. در حال حاضر که مسئولیت ساکن تا حد زیادی با سازمان های محلی.

ناخالص گفت: او نا امید شده بود با سازش پلیس اصلاحات مقننه به تصویب اوایل این ماه گفت: آنها نمی تواند به اندازه کافی دور. او گفت: پست هیئت مدیره اصلاحات قابل توجهی هستند.

برای پلیس پاسخگویی طرفداران یکی از مهم ترین تغییرات ایجاد یک شهروند جدید گروه — حصول اطمینان از پلیس تعالی و بهبود روابط اجتماعی شورای مشورتی — که توصیه می کنم پست هیئت مدیره اصلاحات. “آنها بهتر است که آن را به یک روز جدید است و ما بهتر دیدن تغییرات واقعی” ناخالص گفت. “این است که دولت مجوز آژانس برای پلیس و آنها تا به حال لعنت به خوبی بهتر گام و ایجاد برخی از تغییرات واقعی در اینجا.”

پست هیئت مدیره اصلاحات در میان بحث برانگیز ترین موارد در پلیس پاسخگویی لایحه گفت: Rep. کارلوس ماریانی DFL-سنت پل. نمایندگان مجلس به یک مصالحه در بسته اصلاحات پس از حدود دو ماه بحث در مورد چگونه برای جلوگیری از حادثه دیگری بود که شامل فلوید یک مرد سیاه پوست که در مینیاپولیس پلیس بازداشت کرده است.

آرایش مشورتی شورای کلید نقطه چسبیده. قانونگذاران به پایان رسید از جمله کمتر شهروندان و بیشتر اجرای قانون از ماریانی می خواستم. او گفت: قانونگذاران باید از نزدیک دیده بان کار پست هیئت مدیره و اطمینان از جدید شورای مشورتی است نه یک ببر کاغذی و توصیه های خود را در نتیجه تغییر دهید.

“من قصد دارم به تماشای” ماریانی گفت: از بررسی و تغییرات به پست هیئت مدیره. “تاریخ خود را نمی دهد من زیادی از اعتماد به نفس.”

برایان Peters, مدیر اجرایی, مینه سوتا, پلیس و افسران صلح ارتباط بود درگیر در مذاکره مدیره پست اصلاحات و گفت: آنها به یک تعادل خوب در آرایش از شورای مشورتی است.

“من نمی خواهم آن را به نوبه خود به حمله به پلیس. این نیاز به چیزی است که نمایشگاه” پطرس گفت.

پیترز گفت: او از پست هیئت مدیره را ارزیابی مجدد از آن را آموزش و صدور پروانه فرآیندهای.

“اجرای قانون بدنام است برای تغییر بسیار سریع است,” او گفت:, و اضافه کرد که هیئت مدیره نیاز به مطمئن شوید که آن الزامات مربوط به بار و سازگار در سراسر کشور.

ایجاد یک پایگاه داده مرکزی برای پیگیری افسر رفتار کمتر بحث برانگیز اما هر دو مک کارتی و ماریانی گفت: این می تواند یک تاثیر طولانی مدت. گفتند آن می تواند تغییر هیئت مدیره از یک واکنشی نقش فعالانه شناسایی ماموران با الگوهای رفتار بد.

“ما در حال رفتن به قادر به تصمیم گیری بهتر به جلو رفتن. ما در حال رفتن به قادر به نقطه مشکل افسران” مک کارتی گفت. “ما در حال رفتن به قادر به انجام برخی از پیشگیری و نه تنها پاسخ است.”

پیترز گفت: این اطلاعات همچنین می تواند روشن گسترده تر مسائل سیستمیک در یک بخش و یا در میان یک سازمان و رهبری است.

“ما در حال تلاش برای رفع این رتبه بندی-و-فایل cop,” او گفت:. “اما هیچ کس با تمرکز بر رهبری در برخی از این بخش است.”

از طرف های مختلف درگیر با ایجاد مجلس قانونگذاری پلیس اصلاحات آن را به نام اولین گام و گفت: کار بیشتر مورد نیاز است.

Misselt و مک کارتی گفت: یکی از اهداف بعدی خود را برای پست هیئت مدیره است برای کار با دولت فدرال و دولت های ایالتی اجازه می دهد تا هیئت مدیره به انجام ملی سابقه کیفری چک زمانی که کسی در تلاش است تا برای تمدید مجوز یا وارد آکادمی پلیس.

در نزدیکی انتخابات Misselt گفت: قوه مقننه باید به آدرس سردرگمی در اطراف جدول زمانی از شروع شورای مشورتی و ایجاد پایگاه داده است که آهنگ سوء. او امیدوار است که قانونگذاران راست کردن آن شروع خرما در طول یک پیش بینی جلسه ویژه در ماه اوت است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله

ایندکسر