در حال حاضر زمان برای سرمایه گذاری در یک خراشنده و یا اسکرابر که خارش شما فقط نمی توانید ابتدا


Ahhhh, yeah, that’s the spot.

Ahhhh آره که نقطه.
تصویر: Ulrike لئون (دیگر)

هفته دیگر من یکی از کسانی خارش شما می دانید که یکی—که نه یکی!—این نوع خارش شما نمی توانید ابتدا. آن را دیوانه کننده! در یک جا از ناامیدی من برداشت من ماهوت, بدبختانه رسیدگی به بیش از شانه من و خش و نقطه ای در وسط پشت من که باعث شد من چنین پریشانی. Ahhhh شیرین امداد—اما همچنین بروس موی سر خاراندن پشت من به نظر می رسید مانند مرتب کردن بر اساس چیزی که یک متخصص پوست ممکن است نشان می دهد نبود من بهترین ایده, بنابراین من در پیدا کردن یک راه حل بهتر است.

تبلیغات

من به یاد سال پیش یک خواننده گفت: من در مورد آنچه که او به نام “رومی پارچه”—اساسا افراشتند لیف حمام به اندازه کافی طولانی برای گرفتن در دست و تکان تکان خوردن در سراسر کل خود را به اسکراب و لایه برداری. بنابراین من خریداری یک, و من آن را دوست دارم و من بسیار بسیار کمتر خارش در حال حاضر. می خواهید یکی از خود را ؟ مطمئن Salux, نایلون, ژاپنی, زیبایی پوست, داخل حمام, شستن پارچه است که آنچه شما می خواهید.

که روم پارچه بیشتر یا کمتر حل شد خود من پشت خارش دارد اما در بارهای دیگر از محصولات است که می تواند آدرس این تحریک کننده موضوع و بنابراین در اینجا یک دسته از گزینه های دیگر برای خارش-back-افراد مبتلا به میان ما.

تبلیغات

پشت اسکرابر برای دوش و حمام

Right there, yup.

سمت راست وجود دارد, آره.
تصویر: Ulrike لئون (دیگر)

مانند روم پارچه خوب در حمام (یا داخل) پشت اسکرابر باید به اندازه کافی بلند به راحتی رسیدن به سخت برای رسیدن لکه های بر روی پشت خود را. برخی از اسکرابر رسیدن به این هدف با ظهر به تنهایی اما در بلند به کار گرفته اسکرابر در انواع سبک ها شایع تر است. هنگام چیدن مناسب ساخت برای نیازهای خود را در نظر بگیرید نسبی حساسیت پوست شما; سفت bristled قلم و loofahs تمایل به بیشتر تحریک کننده به پوست از نایلون و عثمانی-سبک اسکرابر.

دو طرفه فوق العاده بزرگ درمی پارچه

طولانی به کار گرفته لیف حمام

تبلیغات

یک دسته کوچک موسیقی جاز قلم مو-و-pouf

نایلون حمام برس

تبلیغات

خشک و برس پشت مرطوب کننده

A little lower, no a little higher.

کمی پایین تر هیچ کمی بالاتر است.
عکس: تشک Hansson (دیگر)

خشک برس اساسا پشت اسکرابر استفاده می شود که خارج از حمام بدون آب. آنها پوسته پوسته شدن توسط sloughing دور مرده پوست و کمک می کند به آدرس مسدود شدن منافذ پوست شده و همچنین افزایش گردش خون. لوسیون اعمال نوع دیگری از ارسال حمام کردن محصول که طراحی شده برای تسهیل مرطوب کننده سخت به رسیدن به نقاط در بدن است. آنها همچنین می تواند مورد استفاده قرار گیرد به درخواست خارش تسکین پماد به اشکال نیش در غیر ممکن است نقاط!

تبلیغات

خشک کیت قلم مو

یک دسته کوچک موسیقی جاز wet-dry brush

تبلیغات

لوسیون برس

رول لوسیون برس

تبلیغات

بازگشت Scratchers برای خارش

*contented purring*

*رضایت purring*
تصویر: Alvan Nee (دیگر)

البته خوب پشت scratchers وجود داشته باشد در این دنیا و پس بیایید دور این را با یک خلاصه ای از برخی از سبک های مختلف در دسترس است. وجود فلز “پنجه”سبک scratchers و مهربان بامبو scratchers و همچنین به عنوان قلم مو مانند scratchers و چیزی است که فقط حق را برای سفر!

تبلیغات

خرس پنجه پشت خراشنده

بامبو پشت خراشنده مجموعه

تبلیغات

یک bristled خراشنده

یک سفر خراشنده

تبلیغات

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de