Illustration for article titled Should Black Voters Form Their Own Party? Too Late, Someone Already Did

عکس: برنده McNamee (گتی ایماژ)

“Aight, شرط می بندم.”

در حالی که colloquialism ممکن است به نظر می رسد بی ضرر به بسیاری از مردم در جوامع در سراسر امریکا این دو واژه هر دو یک تهدید و یک وعده است. آن است که قابل قبول ترین پاسخ به این پرسش که “آیا شما میخوام در مورد آن انجام?” است و تقریبا ترجمه با عنوان: “من می تواند به شما نشان دهد که بهتر از من می توانم به شما بگویم!”

تبلیغات

آن را به عنوان مربوط به سیاست وجود ندارد بسیاری که آمریکا می تواند انجام دهد در طول تاریخ برای برگزاری سیاستمداران از هر دو طرف’ پا به آتش زمانی که آنها reneged در وعده های نمایشی ساخته شده در طول بازدیدکننده داشته است به آرایشگاه و خدمات کلیسا. برای بسیاری از تاریخ آمریکا از حزب جمهوریخواه بود stranglehold در رای دادن. پس از نژادپرست سفید جنوبی پناهنده به حزب جمهوری خواه بین سال های 1948 و اوایل دهه 70 حزب دموکرات شد حزب از سیاه امریکا است.

و در ازای حداقل 83 درصد از آمریکایی های آفریقایی تبار رای دادن در هر انتخابات ریاست جمهوری از سال 1980به حزب دموکرات داده است مردم سیاه و سفید…خوب نه خیلی زیاد.

تبلیغات

روشن, حزب دموکرات شده است حاشیه ای بهتر برای امریکا نسبت به ایران. اما رهبری این حزب همچنان به منعکس کننده وضع موجود از سفید نر ساختار قدرت و در پاسخ به هر گونه صحبت از عدالت کیفری اصلاحات در ایران عدالت اجتماعی و ایده های مترقی با پرسیدن: “آنچه از شما میخوام در مورد آن انجام? آیا شما گفت میخوای رای برای حزب است که پشتیبانی از رای دهندگان سرکوب متحده حقوق و سفید برتری? این نیست که ما چگونه به اینجا رسیدیم در وهله اول؟”

برای سال, فعالان و طرفداران استدلال کرده اند که امریکا دو حزب عمده هرگز پیشنهاد سیاه آمریکا چیزی بیش از خدمات لب و خارج از ضرب و شتم دست به سیاه و سفید کر در طول مبارزات انتخاباتی نجومی مگر اینکه رای دهندگان سیاه فرم جداگانه سیاسی جمعی است که نشان دهنده منافع خاص از جوامع است. و در حال حاضر یک گروه از جوانان politicos سازمان و رهبران جامعه انجام می دهند که فقط.

ما حزب سیاسی “صفحه اصلی برای کسانی که به شدت متعهد به بهبود زندگی مردم سیاه و سفید در سراسر این کشور و خواستار عمل سیاسی معنی دار است که اولویت نیازهای مردم سیاه و سفید.” با توجه به گروه وب سایت حزب وجود دارد برای “پیشبرد یک دستور کار سیاسی که پاسخگوی نیازهای مردم سیاه و سفید.”

“ما باید به رسمیت شناختن قدرت است که ما” توضیح دکتر وس Bellamy که در خدمت به عنوان معاون شهردار Charlottesville, Va., و صندلی گروه علوم سیاسی در دانشگاه ایالتی ویرجینیا. “من فکر می کنم این چیزی است که برخی از ما سوال. وقتی که شما شنیدن چیزهایی مانند: “چرا شروع یک حزب در حال حاضر ؟ شما در حال رفتن به یک ظرف غذا تا انتخابات ریاست جمهوری ” من فکر نمی کنم مردم همیشه درک اهرم است که ما در حال حاضر. واقعیت این است که اگر ما به عنوان جمعی از مردمی و متحدان ما—می توان گفت که محور نیاز می خواهد و خواسته های سیاه و عامیانه است که می توانید ظروف سرباز یا مسافر تا انتخابات ریاست جمهوری نشان می دهد که قدرت جمعی و اهرم است که ما در حال حاضر.”

تبلیغات

همراه با Hyattsville, Md., شهردار Candace Hollingsworth, Bellamy یکی از سازمان دهندگان از ما سیاه است که بر اساس این مفهوم است که “ما خود ما رای.” هدف آنها این است که برای ساخت یک شبکه سیاه و رهبران جامعه در داخل و خارج از نظام سیاسی است که درک که رای نباید آزادانه دست به هر نامزد و یا حزب سیاسی نیست که نشان دهد یک تمرکز خاص بر روی خود را سیاه و سفید تشکیل شده است.

البته وجود دارد بسیاری از کسانی که با شنیدن واژه “سیاه” و فرض کنیم که این ائتلاف است که در رقابت با حزب دموکرات برای رای. اما رهبران OBP تصور امریکا که در آن سیاه و سفید “مردم آزاد و مشارکت آزادانه سیاسی و اقتصادی و اجتماعی سیستم که با هم کار کنند برای ما منافع است.”

تبلیغات

به سرکوب هر گونه ترس از تقسیم حزب دموکراتیک رهبران اصرار داشت که این ایده است که یک ایده رمان در عرصه سیاسی است. چای حزب محافظه کار “اکثریت خاموش” و آمریکا کمیته امور عمومی اسرائیل (AIPAC) در میان بسیاری از قدرتمند رای گیری بلوک که در اختیار داشت قدرت خود را در جوامع آرا به عنوان راهی برای تأثیر موجود در ساختارهای سیاسی.

“شما می خواهید برای جلوگیری از مغلوب ساختن پیشی جستن در حالی که هنوز نیاز به بایدن برای کسب رای خود را” توضیح Hollingsworth. “و این چیزی است که ما می خواهیم انجام دهیم. ما می خواهیم به مطمئن شوید که به طور همزمان بعدم مردمی می دانیم که وجود دارد قدرت خود را در آرا و همچنین هر یک از نامزدها آگاه—به خصوص نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری—که بعدم مردمی در حال بیدار شدن از خواب به قدرت است که در آنها رای دادند.”

تبلیغات

“آن را به اندازه کافی برای آمدن به کلیسا و یا برای آمدن به این کنوانسیون و صحبت در مورد مسائل است که شما شنیده و ما بحث در مورد سال” Hollingsworth گفت. “اما آنها باید متعهد به سیاست نه فقط جمع آوری یک گروه ضربت به شما بگویم آنچه شما می دانید. آنها باید در واقع قرار دادن مردم سیاه و سفید در محل رهبری قادر به چوپان که سیاست های آن از طریق.”

“ما باید بسیار روشن” اضافه شده Bellamy. “قبل از شما بودند دموکرات قبل از اینکه شما یک جمهوری خواه قبل از شما بودند مستقل شما بودند ، بنابراین این فقط در مورد حزب دموکرات است.

تبلیغات

“بسیاری از شهرستانها در سراسر کشور اجرا حزبی در انتخابات” او اشاره کرد. “بنابراین شما باید مردمی در انتخاب اتاق که در حال اجرا بر روی یک دموکرات یا جمهوریخواه و یا مستقل از پلت فرم و در عین حال آنها هنوز رفع نیازهای جامعه محلی خود را. این است که در مورد برگزاری همه مقامات منتخب و کسانی که تمایل به در اتاق پاسخگو به این حوزه است که آنها خدمت می کنند و پاسخگو به این واقعیت است که وجود دارد وجود دارد مشترک بشریت است. آن را در مورد دانستن که اگر هر یک از ما به حاشیه رانده شده در جامعه همه ما در حال به حاشیه رانده شده در جامعه ما است.”

در اینجا چگونه ما سیاه خواهد کار:

سیاه رای دهندگان در جوامع در سراسر کشور را از ورودی در ایجاد یک دستور کار است که شامل طرح های سیاست به طور خاص پرداختن به نیازهای فردی خود را در جوامع است. نامزدها برای دفتر را به درخواست تجدید نظر به ما سیاه با نشان دادن تعهد به این اهداف در ازای همکاری با فعالان و سازمان دهندگان کمک به سیاستمداران انتخاب کنید و دستیابی به اهداف در دستور کار است. مرجع مالکوم ایکس سخنرانی “انتخابات و یا گلوله” Bellamy اشاره کرد که این تنها راه برای اطمینان حاصل شود که رای دهندگان می دانم که محلی و ایالتی و ملی نامزدهای سیاسی متعهد به دستور کار است.

تبلیغات

فیل در اتاق است که “گلوله” بخشی از معادله است. اگر سیاه و سفید رای دهندگان حمایت از این نامزد یکهو تنها به نامزدها بارها و بارها چشم پوشی سیاه و مسائل پس از آن چه گلوله? آنچه به طور خاص می تواند سیاه و سفید رای دهندگان را به سیاستمدارانی که آنها را نادیده گرفت و یا دروغ به آنها ؟

“خوب ما همان چیزی است که در هر حوزه می کند” Hollingsworth توضیح داد. “ما کسی پیدا خواهد شد که. ما در حال انجام با شما گرفتار. ما می دانیم که جمع آوری کمک مالی و قدرت سیاسی طول عمر بستگی دارد. حزب دموکرات در نهایت خسته از داشتن به جای یک مدت نامزد و شروع به توجه به رای ما. و برای داوطلبانی که نگه داشتن وعده های خود ما باید نه تنها به حمایت از آنها با ما, رای, اما ما مجبور به کار در کنار آنها در جوامع ما. این است که چگونه شما به دست آوردن قدرت.”

تبلیغات

آن کار خواهد کرد ؟

هر دو Hollingsworth و Bellamy آگاه هستند که بسیاری از مردم سیاه و سفید در میان دموکراتیک وفادار خواهد کرد که مقاومت در برابر این سن, سیاسی, استراتژی ثابت شده. آنها همچنین توجه داشته باشید که وجود دارد نمی خواهد نیاز به یک حزب اگر زمان انجام کار به صورت سیاه امریکا است. و اگر همه چیز کار نمی خواستند چرا که هر کسی شی به تلاش چیزی جدید است ؟

تبلیغات

“ما باید به رسمیت شناختن است که هر دو طرف شکست خورده اند سیاه و سفید آمریکایی” گفت: Hollingsworth. “واقعیت این است که آمریکایی های سیاه و سفید در ادامه به مشارکت اکثریت در انتخابات و رای دادن به نامزدهای دموکرات. و حزب دموکرات گرفته شده که برای رای اعطا شده در طول سال. ما همچنان به رای دموکراتیک چرا که ما معتقدیم در این دموکراسی که ما تصور می کنیم هر چند که ما رویای است که تا کنون وجود داشته است در اینجا برای ما. بنابراین هدف ما این است که به سادگی بالا بردن استاندارد است.”

Aight, شرط بندی.


گفتگو بپیوندید! ریشه میزبانی خود را, اولین, مجازی ریشه موسسهارائه شده توسط هدف این برنامه شامل چندین پیشرو ذهن در جامعه ما صحبت کردن در مورد سیاست, فرهنگ, سلامت, جامعه, ساختمان و تاثیر اجتماعی. اشتراک برای به روز رسانی امروز!

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de