سه مینیاپولیس ارشد پولیس در میان کسانی که برای تست مثبت به عنوان COVID-19 مورد افزایش

مینیاپولیس اداره پلیس در حال حاضر در مواجهه با کمبود نیروی انسانی از یک موج خروج از جورج فلوید تظاهرات دیده است یک افزایش در تعداد کارکنان آزمایش مثبت برای COVID-19 از جمله سه معاون ستاد و ارشد غیر نظامی عضو ستاد بودند که همه آلوده در اطراف همان زمان.

یک MPD سخنگوی تایید کرد که این گروه تا به حال 24 coronavirus موارد به عنوان چهارشنبه و یک “اکثریت” را پس از بهبود و بازگشت به کار.

“ما قسم خورده پرسنل رئیس دفتر همه عملیاتی و کار” گفت: سخنگوی جان سالمند که کاهش یافته است را به صفوف خود را با استناد به پزشکی قوانین حفظ حریم خصوصی.

اما چهار منبع با آگاهی از بخش عملیات می گویند که در سه گروه چهار معاون ستاد آزمایش مثبت باعث بقیه از کارکنان فرماندهی از جمله رئیس Medaria Arradondo به خود منزوی در خانه به عنوان یک احتیاط. مثبت دیگر موردی بود که یک مقام ارشد نظامی رسمی که تا به حال در بیمارستان بستری شود این منابع می گویند.

آیات آمده میان ادامه داد: گسترش این ویروس مرگبار; مقامات بهداشتی دولت در روز پنج شنبه اعلام کرد 745 موارد جدید به عنوان دولت گذشت بیش از 1 میلیون تست های تشخیصی انجام شده است.

این بخش گرفته شده است اقدامات احتیاطی خاصی مانند نیاز به افسران به پوشیدن ماسک در تمام تماس ها و غربالگری بازدید کنندگان به ایستگاه های پلیس و دیگر گروه ساختمان. ماموران نیز در حال تشویق به گرفتن درجه حرارت خود را در خانه و نه گزارش کار اگر تب دارند.

برای ماه ها در این بخش شده است تا حد زیادی در امان نوع عمده شیوع است که آمار بخش های دیگر مانند دیترویت شهر نیویورک و لس آنجلس است که در هفته گذشته به حال اول خود را مامور مرگ و میر ناشی از ویروس است.

در مینیاپولیس افسران قبلا اختصاص داده شده تجهیزات حفاظتی مانند ماسک و دستکش و ضد عفونی کننده دست اما تا همین اواخر تا به حال نشده است نیاز به استفاده از دنده در تمام تماس های.

در همان زمان مقامات اداره شده اند تقلا برای پر کردن نیروی انسانی شکاف میان افزایش جرم و جنایت, با ده ها تن از افسران ترک به زور و یا گرفتن موقت پزشکی furloughs در پی فلوید را کشتن در مه 25 در حالی که در بازداشت پلیس. برخی از واحدها منحل شده است با توجه به کاهش بودجه مربوط به همه گیر مقامات می گویند.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de