Iowa Head Coach Kirk Ferentz

آیووا سر مربی کرک Ferentz
عکس: استیون Branscombe (گتی ایماژ)

پس از چندین سابق بازیکنان صحبت کرد از ماه گذشته در مورد موارد نژادپرستی و قلدری پرس و جو متوجه شد که یک فرهنگ از تعصب نژادی و قلدری ادامه در آیووا فوتبال برنامه.

تبلیغات

ABC اخبار و گزارش که دانشگاه آیووا استخدام Husch بلکول حقوقی به مصاحبه 111 سابق و فعلی بازیکنان. بررسی خود متوجه شد که در حالی که این برنامه به رهبری سر مربی کرک Ferentz وعده داده شده یک فضای خانواده در طول فرایند استخدام یک بار آنها را وارد مدرسه ای که در آن یافت می شود اما هر چیزی. سیاه, بازیکنان احساس کردند که برنامه “ساخته شد در اطراف کلیشه تمیز برش سفید ورزشکار از میانه پس زمینه” و قوانین مربوط به خالکوبی du-ژنده پوش طلا و جواهر و حتی برخی موهایشان شد نژادی مغرضانه. در حالی که مربیان استدلال کرد که قوانین تشویق به معنای یک “ظاهر حرفه ای” سیاه بازیکنان آن احساس خاص آنها.

سیاه, بازیکنان نیز اذعان حوادث که در آن آنها احساس آنها داده شدیدتر مجازات و وجود استانداردهای دوگانه در بازی. آنها دلسرد از زانو طول سرود حتی اگر سفید بازیکنان قادر به پوشیدن “را در امریکا بزرگ دوباره” کلاه و ارائه شده رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن با نیوجرسی در طول یک مراسم انتخاباتی در سال 2016. فرهنگ آنقدر سمی است که چند بازیکن و اعضای هیات تکرار همان خودداری کنند به محققان: “اگر شما آن را از طریق آیووا فوتبال برنامه به عنوان یک بازیکن و سپس شما می توانید هر چیزی را انجام دهید.”

تبلیغات

Ferentz شده است که این برنامه سر مربی از سال 1999 تا پس از صدور یک عذرخواهی به عنوان یک نتیجه از این گزارش. “من می خواهم برای معذرت خواهی برای درد و سرخوردگی آنها احساس در یک زمان وقتی که من مورد اعتماد برای کمک به هر یک از آنها تبدیل به یک بازیکن بهتر و بهتر فرد” Ferentz در بیانیه ای گفت. “این بررسی ما به ارمغان می آورد چهره به چهره با اتهامات ناهموار درمان که در فرهنگ ما که موظف یکنواختی ناشی از بازیکنان به احساس آنها قادر به نشان می دهد تا خود را به عنوان معتبر نيست.”

سال گذشته به عنوان یک نتیجه از تعصب نژادی نگرانی های مطرح شده توسط ورزشی در بخش Ferentz حذف قوانین مربوط به طلا و جواهر و گفت: کارکنان مربیگری به نظر بازیکن مدل مو و خالکوبی. پس از دیدار با بازیکنان در ماه ژوئن Ferentz برداشته و حتی بیشتر شخصی ظاهر قوانین و حذف ممنوعیت بازیکنان توییتر استفاده است.

علاوه بر این مدرسه راه جدا با قدرت و تهویه مربی کریس دویل که بسیاری از بازیکنان ادعا که منبع اکثر بدرفتاری اتهامات دویل را انکار می کند. دویل اهدا شد $1.1 میلیون نفر قطع در طول فرآیند است.

این دانشگاه دریافت کرده است و چهار گزارش محرمانه از شرکت فعلی و سابق کارکنان که بازیکنان محرمانه demeaned هستند آسيايي و شفاهی آزار آنها. دانشگاه آیووا جمهور بروس Harreld گفته است که این اتهامات خواهد بود خطاب با اعضای هیات همه آنها شده اند علنا نام برد.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله