چرا بوقلمون های وحشی به نظر می رسد به رشد در شهرهای دوقلو مترو ؟

مربوط به پوشش

گوش دادن و به اشتراک پادکست ما: از طریق اپل پادکست | Spotify | Stitcher

این یک چیز به عملکرد به نور قرمز و یا یک عابر پیاده — آن دیگری به عملکرد به یک گروه از 25 پوند پرندگان که پر نیست بیش از حد ژولیده توسط بوق.

چه ممکن است عجیب و غریب تجربه چند دهه پیش است که در حال حاضر نسبتا وقوع امری عادی برای Bryn Mawr ساکن پیتر ردموند که به طور مداوم می بیند گله از شش یا بیشتر از بوقلمون های وحشی در درایو خود را به و از شهرستانها در این نزدیکی هست.

“من اخیر حکایت اتفاق افتاده در نزدیکی تقاطع هاپکینز و چهارراه سرو دریاچه جاده در نزدیکی Aldi ورودی” ردموند گفت. “ده فیلم پرندگان [بودند sauntering] در سراسر خیابان را به عنوان ترافیک به همراه داشت.”

در حال حاضر وجود دارد بیش از 70,000 بوقلمون های وحشی در سراسر مینه سوتا با توجه به این بخش از منابع طبیعی حفاظت کنیم. جنگل زدایی و شکار غیر قابل تنظیم تقریبا به ارمغان آورد و ترکیه جمعیت به صفر در قرن 19 قبل از DNR را wildly موفق کمپین. به طور طبیعی بیشتر بوقلمون به معنی بیشتر ترکیه برخوردهای مانند آنهایی که در ردموند است در رفت و آمد.

ردموند تبدیل به کنجکاو در مینه سوتا جامعه ما محور گزارش پروژه سوخت خوان سوالات را بپرسید: “چگونه می توانم بوقلمون های وحشی رشد در منطقه مترو? آیا آنها در ساخت لانه? جایی که نوزادان خود را به دنیا آمد؟”

ردموند نیست به تنهایی در خود کنجکاوی; با توجه به ملیسا Mayntz حرفه ای مرغدار و نویسنده بوقلمون یکی از محبوب ترین موضوعات زمانی که می آید به پرنده رؤیت است.

“بوقلمون های وحشی جذاب هستند چرا که آنها بسیار سازگار” Mayntz گفت. “از همه مهمتر, آنها همه چیز خوار بنابراین … وجود دارد به عنوان غذا در دسترس آنها آن را پیدا کنید و آنها باقی بماند.”

فیدر پرنده spillage نا امن زباله و میوه یا مهره تحمل درختان در تمام منابع غذایی رایج در مناطق شهری است که می تواند یک گله — همچنین به عنوان شناخته شده باند صدای بوقلمون در اوردن و یا پوسه — راحت با قرار دادن پایین ریشه. با توجه به Mayntz بزرگ گله (یا شخص) می تواند بسیار شایع به خصوص در صورت وجود مواد غذایی فراوان و فضا را برای آنها به پرسه زدن.

در حالی که آنها لانه در زمین هر کجا به اندازه کافی وجود دارد بوته زار پوشش بوقلمون های وحشی جای شب بسر بردن, بزرگ, قدیمی درختان یک شبه.

“در مناطق مترو وجود دارد بیشتر فضاهای بوقلمون از شما ممکن است تصور کنید,” گفت: Mayntz که اجرا می شود, وب سایت beyourownbirder.com. “گورستان ها در یک نقطه که در آن شما ممکن است دیدن یک گله بوقلمون. منطقه حائل در اطراف فرودگاه و حتی یک فرودگاه کوچک می تواند از درختان بزرگ که در آن بوقلمون را کاملا خوشحال به اویختن. بزرگتر پارک و یا حتی زمین گلف نیز می تواند بسیار آسان زیستگاه برای بوقلمون های وحشی.”

در حالی که وجود دارد مقدار زیادی برای ایجاد یک گله بوقلمون ماندن بسیار وجود دارد به آنها را رانندگی کنید. در مناطق شهری بوقلمون های وحشی به عنوان بزرگ به عنوان آنها باید چند شکارچیان طبیعی.

“آنها همچنین کمی بیشتر در تهاجمی جانبی به طوری که آنها خواهید بود تعقیب دیگر پرندگان و حیات وحش دور” Mayntz گفت. “سگ, گربه, راسو یا راکون می توانید شکار تخم مرغ اما بالغ بوقلمون — هیچ چیز واقعا به در راه خود ایستاده.”

ایمیل حامل مسافران و حتی مأموران اجرای قانون پیدا کرده اند که راه سخت است.

حتی زمانی که آنها موفق به اقامت در خارج از جاده بوقلمون های وحشی می تواند حفاری محوطه سازی ابتدا وسایل نقلیه و حمله حیوانات و یا انسان است.

“در بسیاری از مکان ها به خصوص آنهایی که با مالکان انجمن یک گله بوقلمون های وحشی در آینده به یک حیاط خلوت فیدر و یا فقط بازدید از یک باغ نیست دقیقا برای رفتن به استقبال” Mayntz گفت. “در بسیاری از موارد این فقط یک ایده خوب به ترک آنها بود. لازم نیست آنها را تشویق کنند.”

با توجه به Mayntz, گله را به طور معمول حرکت می کند اگر منابع غذایی آنها حذف شده است. اگر یک پرنده می شود سخت گفت: Mayntz تماس خود را محلی و حیات وحش رسمی. عمدتا اگرچه بهترین کاری برای انجام این است که فقط آن را ترک به دستگاه های خود را.

“این ارزش مهیج پرنده که به یک عکاسی از خود” Mayntz گفت.

خبرنگار آنا Ta را می توان در رسید [email protected]

اگر شما می خواهم برای ارسال یک کنجکاو مینه سوتا سوال با پر کردن فرم زیر:

جزئیات بیشتر کنجکاو مینه سوتا داستان:

آیا این درست است که مینیاپولیس دارای یک پارک هر شش بلوک ؟

اگر وجود دارد یک “بیشتر مینه سوتا’ کجاست ‘کمتر مینه سوتا’?

چرا کوچک شهرستانها مانند Lauderdale, ریزش زمین و شاهین ارتفاعات وجود دارد ؟

چرا مینه سوتا لیبرال تر از آن کشورهای همسایه?

هنگامی که شما خیط و پیت کردن توالت در شهرهای دوقلو که در آن همه چیز برود ؟

شد مینه سوتا خانه به موشک های هسته ای در طول جنگ سرد ؟

چگونه مینه سوتا تبدیل شدن به شناخته شده به عنوان ‘زمین 10000 دریاچه ها?

هنگامی که وحشی گاومیش کوهان دار امریکایی ناپدید می شوند از مینه سوتا?

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de