در یک قبر بدبختی 11 نفر کشته شدند که عظیم 70-تن اسکله جرثقیل سقوط در یک بار آزمون در هندوستان کشتی سازی محدود (HSL) در روز شنبه گفت: برای اولین بار چنین تراژدی در تاریخ 75 ساله آن.

قربانیان به مرگ خرد در نقطه زمانی که آنها تحت عظیم آهن ساختار است که بر روی زمین سقوط کرد با صدای بلند ضربه پس از آن کابین و پایگاه جامعی طی یک محاکمه اجرا.

جدید کرین ساخته شد در HSL حدود دو سال پیش بود اما هنوز سفارش به صورت منظم عملیات با توجه به تغییر در پیمانکاران.

HSL مدیریت با کمک سه پیمانکاران شروع به انجام یک محاکمه اجرا جرثقیل هنگامی که آن کابین و پایگاه جامعی و سقوط در روز شنبه به عنوان یک مرده-وزن بار بود که در حال آزمایش ترک 11 مرده ویساکاپاتنام منطقه جمع آوری V Vinay Chand گفت. وجود دارد هیچ دیگر تلفات در این حادثه او اضافه شده است.

وزیر YS Jagan موهان ردی به صحبت کرد Vinay Chand و پرسید: در مورد این حادثه. ردی به کارگردانی جمع و ویساکاپاتنام شهرستان کمیسر پلیس RK مینا به جای پیگیری و اقدام است.

از 11 مرحوم شد چهار نفر از کارکنان HSL از جمله یک استاد راهنما در حالی که دیگر هفت شد کارگران از سه پیمانکاری سازمان جمع خبرنگاران گفت: پس از بازرسی بدبختی سایت.

اجساد قربانیان بازیابی شده است و فرستاده شده برای پس از مرگ.

در حالی که HSL تشکیل یک کمیته داخلی به رهبری مدیر آن (عملیات) جمع تشکیل یک کمیته مستقل از مهندسین متشکل از روسای ادارات عمران مکانیک و مهندسی برق آندرا کالج مهندسی برای بررسی علت تصادف جرثقیل.

“کمیته خواهد پروب اگر وجود دارد هر گونه سهل انگاری بشر که باعث بدبختی” جمع گفت.

Anupam جرثقیل بمبئی بنا اسکله جرثقیل در HSL دو سال پیش اما از آن ساخته شده بود و نه عملیاتی. این شرکت بعدها مورد حمایت خارج از قرارداد و HSL پس از آن درگیر سبز شرکت به operationalise جرثقیل.

HSL همچنین قرارداد منجر مهندسان برای نگهداری و Squad7 به صورت منظم و بهره برداری از جرثقیل.

“این پیمانکاران که شروع به پر بار محاکمه در حال حاضر و تست انجام شد که این فاجعه رخ داده است” Vinay Chand اضافه شده است.

دیگر مرحوم شدند سه کارگر از گرینفیلد دو منجر مهندسین و یکی از Squad7. یک قربانی است و در عین حال برای شناسایی شود.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de