آندرا پرادش پیپ دهلی نو برای سومین نقطه در تاج شمارش: در اوایل موفقیت fizzles

آندرا پرادش است که در حال حاضر سوم-اکثر COVID-19 تحت تاثیر دولت در هند. دولت جنوب پیشی گیرد دهلی نو برای رسیدن به نقطه سوم در coronavirus شمارش. ماهاراشترا و تامیل نادو در ادامه به اشغال موقعیت دو بالا است.

آندرا پرادش افزایش یافته است به مقام سوم در بازگشت از سه روز متوالی بیش از 10 ، 000 موارد و دهلی احتمالا اوج پس از چند روز گذشته.

طبق آخرین COVID-19 هند ردیاب اطلاعات آندرا پرادش 1,40,933 تایید موارد coronavirus که 75,720 فعال هستند. دهلی دولت آن پیشی گیرد و در حال حاضر 1,35,598 تایید موارد coronavirus اما تنها 10,705 فعال موارد است.

آندرا پرادش به حال 14,595 موارد در ژوئن 30. تعداد موارد تایید شده افزایش یافته است بیش از 865 درصد فقط در یک ماه. درصد افزایش در تعداد موارد در ماه ژوئن بوده است 308.70. این ناگهانی در تاج موارد در آندرا پرادش می آید تنها چند هفته پس از آن بود که در ابتدا مورد ستایش قرار داد به صورت موثر حاوی گسترش ویروس از طریق درب-به-درب نظرسنجی, تماس, ردیابی و محدودیت های منطقه بندی.

دولت به نظر می رسد که موفق به حفظ آن موفقیت های اولیه به عنوان آخرین اعداد نشان می دهد. ناقص دولت به ظاهر افتاده در ماه گذشته نه تنها بر تعداد کلی موارد بلکه در دیگر می شمارد.

درصد فعال موارد بالا رفته از 32.73 در پایان ماه مه به 54.1 در ماه ژوئیه 31. اما برای چندین روز در ماه ژوئیه تعداد بهبود بوده است بیش از فعال, موارد. اما این افزایش در چند روز گذشته به بازگشت جزئی داشت. در حال حاضر آندرا می ایستد دوم در لیست بدترین فعال موارد نسبت — اگر متحده با بیش از 50,000 موارد در نظر گرفته شود.

در میان کشورهای با بیش از 20 ، 000 موارد آن است و دوم-بدترین بهبود نسبت 45.3 درصد است. تنها همسایه کارناتاکا outranks آندرا با نسبت حدود 40 درصد است.

این مرگ و میر افزایش یافته است عظیم 621 درصد در ماه گذشته. در ماه ژوئن درصد افزایش مرگ و میر شده بود حدود 200 درصد است. در واقع دولت شاهد یک جهش ناگهانی در, مرگ و میر در اواسط جولای قبل از مرگ و میر تا حدودی تثبیت شد.

آندرا پرادش اولیه موفقیت در حال سقوط توسط راه, سمت, جالب, است که در تقابل با دهلی نو است.

تعداد coronavirus موارد در ماه ژوئن افزایش یافته است توسط 319 درصد اما تنها حدود 55 درصد در ماه جولای. در واقع ژوئن تا به حال تبدیل شده به بدترین ماه در شرایط جدید کروناویروس موارد برای دهلی نو است.

بهبود نرخ بیش از حد بهبود یافته از 66.79 درصد در 30 ژوئن به 89.2 درصد در ژوئیه 31. در میان بیشتر متاثر متحده دهلی بهترین بازیابی درجه و کمترین درجه فعال موارد — 9.7 درصد است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de