بالیوود بازیگر Sushant Singh Rajput داشت حلق آویز داخل اتاق خود در Bandra اقامت در بمبئی در ژوئن 14. در حالی که واکنش اولیه به مرگ او شد که او خودکشی کرده پروب به مرگ خود را باز کرده است تا یک جعبه پاندورا با یک نظریه جدید در حال ظهور در هر روز. در اینجا نگاهی به آنچه همه اتفاق در Sushant Singh Rajput مورد بررسی تا کنون.

از داوود اتصال
در ابتدا گفته می شد که Sushant به قتل رسید توسط داود ابراهیم بود که هوشمندانه انجام عمل. اما این نظریه نمی نگه داشتن زمین ،

قوم و خویش
Sushant Singh Rajput درگذشت خودکشی وجود دارد و سیل تسلیت از صنعت مدافعان و همکاران این بازیگر. یکی از Karan Johar که اظهار داشت که او پشیمان نمی شود قادر به رسیدن به این بازیگر زمانی که او نیاز به او را بیشتر. این خشم طرفداران او که گفت: Karan همراه با نخبگان بالیوود باند مافیا بود در واقع نگاه کردن بر اساس Sushant و حتی سرگرم کننده ساخته شده از این بازیگر در تلویزیون ملی (مورد علاقه خود را در تلویزیون نمایش گفتگو Koffee With Karan).

Bollywod بازیگر Kangna Ranaut بود با او قوم و خویش مسئول است. او unsparing در انتقاد از تولید بزرگ خانه که او گفت: نشان داد درمان ترجیحی برای بچه ها ستاره.

فیلمساز مشهور Shekar Kapur آمد در باز برای پیوستن به قوم و خویش کمپین گفت زمان وجود دارد زمانی که او اجازه Sushant گریه روی شانه اش پس از فیلم ها به بچه ها ستاره. در طول تحقیق و تفحص در مورد آن داشت که Sushant از دست داده بود 7 فیلم حتی پس از امضای قرارداد. این باعث شد که پلیس بمبئی به احضار بزرگ کلاه گیس از همه بالا تولید خانه های برای کباب.

از Sanjay Leela Bhansali و Mahesh Bhatt به Aditya Chopra و Karan Johar پلیس خواسته بود همه بالا بالیوود فیلمسازان برای به اشتراک گذاشتن قرارداد خود را با Sushant. Apoorva مهتا مدیر عامل شرکت Karan را Dharma Productions ملاقات کرد پلیس با قرارداد او با YRF بیش از حد است که با ارسال یک کپی از Sushant قرارداد. تولید خانه های خواسته شد برای توضیح دلیل جایگزینی Sushant با بازیگران دیگر پس از امضای او را برای فیلم خود را.

افسردگی
بمبئی پلیس شروع به ضبط اظهارات Sushant خانواده و دوستان و همکاران در این صنعت است. در حالی که بازیگر Rhea Chakraborty که او با بازیگر تا یک هفته قبل از مرگ او ادعا کرد که این بازیگر بود که برای درمان افسردگی, در حالی که Sushant دوست دختر سابق Ankita Lokhanda ادعا کرد که او همیشه می دانستم که Sushant به عنوان یک happy-go-lucky فرد است و هیچ راهی نبود که او افسرده بود.

رئا خواسته های CBI پروب
Rhea Chakraborty قرار دادن یک صدای جیر جیر به دنبال CBI پروب به Sushant Singh Rajput مرگ است. او همچنین خواسته مورد انتقال از بیهار (Sushant مادری دولت) به بمبئی گفت: این بازیگر پدر KK سینگ می تواند با استفاده از نفوذ خود به رشوه دادن با این مورد. اما Sushant خانواده جلو آمد به فایل شمارنده. پدر خود را در زمینه یک نکته در دیوان عالی کشور اجازه نمی دهد این بازیگر’ درخواست شنیده می شود. Sushant خانواده معتقد است که کسی در پلیس بمبئی بود که به بازیگر.

Sushant خانواده فایل های شاه در مقابل رئا
Sushant Singh Rajput پدر ظ FIR مقابل رئا Chakraborthy و همچنین متهم رئا از باد تا پسرش پول منجر به اسراف در شیوه زندگی. او همچنین گفت که این بازیگر گرفته بود با لپ تاپ جواهرات و اشیای قیمتی و پول نقد و کارت های اعتباری از Sushant خانه پس از او شکست تا با او در ژوئن 8 سال 2020 است.

‘Rhea, خانواده, زندگی کردن Sushant پول’
پول زاویه باعث شد رسانه ها به حفاری تا خاک بیشتر در رئا. پیشرو در اخبار انگلیسی کانال دیده Sushant بانک اظهاراتی که نشان داد که Sushant را موجودی بانکی کاهش یافت تا به حال از عظیم تومان 4 plus کرور به بیش از یک کرور در عرض دو ماه. از سوی دیگر بیانیه خود بنا به گزارش ها حاکی از جزئیات معاملات که ظاهرا برای رئا و برادرش. این شامل خود پرواز, بلیط, هتل, اقامت, هزینه شهریه و هزینه خرید و هزینه های.

Sushant دوستان شهادت
در ضمن, Sushant بهترین دوست ماهش شتی بود که یکی از افرادی که این بازیگر به نام گذشته چند ساعت قبل از مرگ او ادعا کرد که رئا بود یک دمدمی مزاجی کنترل که تغییر کارکنان خود را پس از او را به عهده گرفت. در واقع در پر شور در معرض Sushant محافظ که اخراج شد فقط چند روز قبل از مرگ او نشان داد که رئا خواهد پرتاب احزاب در Sushant هزینه که در آن مدعوین خواهد بود و خانواده و دوستان او. او همچنین گفت که Sushant هرگز با حضور این احزاب به عنوان او بیمار بود و بیشتر خواهد بود در حال استراحت در اتاق خود. او همچنین گفت که Sushant خانواده بازدید کرده بود او در روزهای اخیر برگزار شد و رئا مسئول این کار است.

دیگر فیلمساز دوست Sushant از بیهار Sandip حکومت کردن خودکشی زاویه و گفت Sushant تا به حال برنامه های روشن برای زندگی خود را و می دانستم که دقیقا آنچه او می خواست. او همچنین گفت که او می خواست به ترک صنعت فیلم را برای کشاورزی در Coorg (کارناتاکا). او اظهار داشت که Sushant بود در تماس با هر یک از دوستان خود را بیش از چند ماه گذشته است.

Sushant مرگ تبدیل می شود سیاسی در Bihar
با انتخابات قریب الوقوع در Bihar, سیاستمداران در حال حاضر با استفاده از این موضوع برای رای خود بانک خواستار شفاف پروب به Sushant مرگ است.

اد سیلی PMLA
در آخرین و توسعه و اجرای مدیریت (ED) ثبت یک مورد پول شویی بر اساس یک شاه ظ توسط بیهار پلیس گفته. Sushant پدر KK سینگ متهم کرده است رئا و خانواده اش از معاونت در جرم پسرش خودکشی.

آن را ممکن است به یاد می آورد که مرکزی کاوشگر آژانس به دنبال بیهار پلیس شاه و پس از مطالعه آن اد تصمیم گرفته است به سیلی اتهامات تحت پیشگیری از پول شویی قانون (PMLA).

آنها گفت: اجرای اطلاعات مورد گزارش (ECIR) ثبت شده است در برابر متهم به نام در بیهار پلیس شاه که شامل چاکرابورتی خانواده او و شش نفر دیگر. رئا و دیگران هستند به احتمال زیاد برای بازجویی احضار به زودی.

Satyamev Jayate: رئا
در حالی که Sushant پدر ادعا کرد که رئا بود منتقل 15 کرور از حساب خود را به یک نامربوط حساب. Rhea Chakraborty در نهایت او را شکست سکوت با ارسال یک پیام ویدئویی به بیان حقیقت پیروز خواهد شد و همه اتهامات علیه او را از معاونت Sushant خودکشی شد نادرست است.

‘Sushant خانواده pressurising من’
در یکی دیگر از جالب توسعه Sushant و flatmate ارسال یک ایمیل به پلیس بمبئی متهم این بازیگر خانواده او را مجبور به انتشار بیانیه ای در برابر Rhea Chakraborty. در ایمیل, Siddharth Pithani اعلام کرده است که او تحت فشار بسیار زیاد به می گویند همه چیز در مورد رئا بود که او حتی از آگاه نیست.

او گفت که او موفق به دریافت تماس های کنفرانس از Sushant اعضای خانواده و تعداد نامعلومی در تاریخ 22 ژوئیه که در آن از او خواسته سوال در مورد رئا مخارج در طول اقامت خود را در Mont Blanc آپارتمان (در Bandra) با اواخر بازیگر.

با اد پله در این مورد در حال حاضر تنها بدست بزرگتر است. به نظر می رسد حتی قوم و خویش کمپین رقیق شده.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de