حیدرآباد: افزایش تخت به اعتراف Covid-19 بيمار در حیدرآباد را Osmania کلی بیمارستان (OGH) منجر به مشکلات در کمبود اکسیژن. پزشکان با استفاده از انبوه سیلندر اکسیژن برای مقابله با نیاز.

موقت در شارژ سرپرست بیمارستان دکتر Pandu Naik گفت: وضعیت بوجود آمده به دلیل این بیمارستان اضافه شده اضافی اکسیژن 100 تخت برای Covid-19 مشکوک بیماران. او افزود که وجود دارد بدون نیاز به هر گونه وحشت است.

اما, دیگر, دکتر, در بیمارستان گفت: “اکسیژن وضعیت بسیار برگ به دلخواه. ما در حال مبارزه برای نگه داشتن بیماران با فشار کم اکسیژن در دسترس است که از طریق خطوط لوله.”

او افزود: “ما قادر به انجام است را در دسترس چهار تا شش لیتر اکسیژن در هر دقیقه برای بسیاری از بیماران در Covid-19 بخش. برخی از آنها واقعا با سطح اکسیژن نیاز 12-14 لیتر در هر دقیقه است.”

بسیاری از Covid-19 مشکوک بیماران بستری در OGH در حال تجربه اشباع اکسیژن خون (SpO2) سطوح 40 و 50 و 60 و 70 را آموخته است. حداقل SpO2 سطوح باید 95 که نشان می دهد خوب عملکرد ریه.

با توجه به یک دکتر هر کسی با کمتر از یک SpO2 سطح 85 نیازهای 8-10 لیتر اکسیژن در هر دقیقه کسانی که سطح بین 85-90 نیاز به شش لیتر و کسانی که با 90 یا بیشتر نیاز به چهار لیتر. “با تقریبا هر کس در اکسیژن تکمیلی ما قادر به حفظ این فشارها. چند تن از بیماران سالخورده مردم با جدی co-morbidities و ما در حال از دست دادن برخی از آنها,” دکتر گفت:.

آن را آموخته است که این بیمارستان تا به حال فقط سه مداوم فشار مثبت هوا ماشین آلات در Covid-19 بخش است که پزشکان می گویند کافی نیست. همچنین دکتر گفت: “ما فقط باید دو پرستار وظیفه در هر شیفت برای همه بیماران. ما نیاز به یک پرستار برای هر چهار بيمار اما قرارداد کادر پرستاری شده اند در اعتصاب است.”

Dr Naik گفت به افزایش قطر تامین اکسیژن لوله ها در Covid-19 بخش و که این موضوع گرفته شده است به اطلاع مدیر آموزش پزشکی و دولت.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله