Jagan دولت reinstates N رامش کومار به عنوان SEC پس از رپ از آندرا دادگاه عالی

ویجیاوادا: این YSR کنگره-رهبری آندرا پرادش دولت ابقاء Nimmagadda رامش کومار به عنوان دولت, انتخابات, کمیساریای پس از یک نبرد قانونی. با توجه به گزارش رامش کومار تصمیم گرفته است را به اتهام به عنوان SEC در ویجیاوادا در روز دوشنبه.

دولت با صدور رفتن در روز پنج شنبه نیمه شب reappointing رامش کومار موضوع به نتیجه حکم نهایی در ویژه ترک دادخواست که دولت تا به پرونده در دیوان عالی کشور است.

Panchayat راج و توسعه روستایی اصلی وزیر گوپال کریشنا Dwivedi صادر رفتن بازگرداندن پست به رامش کومار پس از اطلاع از فرماندار Biswa بوشان Harichandan.

فرماندار گفت: “با توجه به دستور دادگاه عالی آندرا پرادش در WP شماره 8163 از 2020 و دسته ای موارد Dt.29.05.2020, من, Biswa Bhusan Harichandan فرماندار آندرا پرادش بدینوسیله بازگرداندن موقعیت Dr. N. رامش کومار IAS (Retd.) به عنوان دولت در انتخابات کمیسر. این اطلاع رسانی موضوع به نتیجه SLP(C) شماره 7294 2020 ظ توسط ایالت آندرا پرادش در دادگاه عالی هند است.”

Dwivedi صدور سفارش به نام فرماندار اظهار داشت: “مطابق به دستور دادگاه عالی در WP شماره 8163 از 2020 و دسته ای موارد Dt.29.05.2020, اضافه, اطلاع رسانی باید در چاپ فوق العاده موضوع آندرا پرادش روزنامه.”

رامش کومار شده در آوریل 10 و تصدی در ثانیه کاهش می یابد به سه سال است. آندرا پرادش دولت نیز منصوب بازنشسته و مدرس بالا قاضی دادگاه V Kanagaraj در جای خود.

کومار منتقل آندرا پرادش دادگاه عالی که تا به حال کارگردانی بازگشت خود, on May 29, اما آن را اجرا نمی شد. او واصل تحقیر دادخواست در HC که به کارگردانی او را به فایل یک نماینده با فرماندار. بر این اساس رامش کومار ملاقات Harichandan در جولای 20 و فرماندار به دولت نوشت و درخواست آن را به دنبال بالا دستور دادگاه در جولای 21

AP دولت در زمینه SLP در دیوان عالی کشور به دنبال اقامت در دادگاه عالی تحقیر سفارش اما دادگاه راس آن خودداری. دادگاه راس به رامش کومار یک هفته به فایل استشهاد در مورد اجرای دستور دادگاه.

با توجه به منابع به عنوان SC نمی دهد اقامت سفارش و سوال در مورد عدم اجرای بالا دستور دادگاه و دولت تصمیم به صدور یک فرمان به نام فرماندار او به عنوان کارگردانی که دولت به دنبال بالا دستور دادگاه. منابع گفت که رامش کومار ادامه به عنوان SEC امر بستگی دارد که حکم نهایی از SC که دولت با اشاره به همین منظور.

TD رهبران و رهبران دیگر احزاب استقبال از بازگشت از رامش کومار و گفت که دادگاه در حال محافظت از قانون اساسی و قانون در AP.

ارشد TD رهبر Gorantla Butchaiah Chowdary ادعا که YSRC دولت رفت و در برابر قانون اساسی و در حال حاضر متوجه آن حماقت. او گفت که هیچ کس بالاتر از قانون و YSRC رهبران باید دنبال قانون اساسی است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de