کمال نات باران ساخت و ساز از Ram معبد در ایودیا; دولت بی جی پی پرسش کنگره

بوپال: کنگره جانباز و رئیس سابق وزیر کمال نات در روز جمعه مورد ستایش قرار داد ادامه روند ساخت Ram معبد در ایودیا و گفت: “آن را به تحقق رویای” میلیون ها نفر از مردم در هند.

به طور قابل توجهی Nath اول ارشد کنگره رهبر آمده آشکارا در حمایت از Ram معبد در ایودیا جلوتر از ‘Bhoomi Pujan’ مراسم میله میله به طور سازماندهی شده در آگوست 5 که در آن نخست وزیر نارندرا برنامه ریزی شده است برای حضور در.

“امیدها و آرزوهای میلیون ها نفر از مردم این کشور انجام خواهد شد با ساخت و ساز رم معبد در ایودیا. معبد ساخته شده است و با پشتیبانی از تمام بخش ها در کشور است. آن را فقط اتفاق می افتد در هند” توییتر ارسال توسط او گفت: در روز جمعه.

حاکم BJP, اما, گرفته است تطبیق در او برای گسترش پشتیبانی از ساخت و ساز رم معبد یادآوری او را از حزب خود را ایستاده بر روی این موضوع است.

“کنگره همیشه مخالف Ram معبد در ایودیا و ایجاد انواع موانع برای جلوگیری از معبد آینده در ایودیا. این یک سورپرایز شیرین و لذت بخش برای ما برای دیدن یک تغییر از قلب در Nath بیش از موضوع” BJP سخنگوی Rajneesh Agrawal پکتیا میباشد.

او در توصیف Nath را ‘تغییر ناگهانی قلبی در رم معبد موضوع به عنوان صرفا یک نظرسنجی حیله’ به خواستگاری هندو votebank پیش از انتخابات در 27 مونتاژ, حوزه, Madhya Pradesh, برنامه ریزی شده برگزار می شود در پایان ماه سپتامبر این سال است.

“کنگره رهبران از جمله راهول گاندی بود پریدند از معبد به معبد پیش از سال 2018 مجمع انتخابات در Madhya Pradesh را برای ریختن به حزب ضد هندو تصویر. این شگرد موفق به کلیک کنید. Nath قصد دارد به اتخاذ استراتژی مشابه در آینده مجمع انتخابات در دولت برای ریختن به حزب ضد-Ram معبد تصویر. اما آن را نیز بومرنگ در کنگره در آینده مجمع انتخابات,” او اضافه شده است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de