شهر های کوچک موج در COVID-19 اغلب سوخت توسط گروه بزرگی تجمعات و حوادث اردوگاه کنسرت باعث یک جنوب غربی ایالت مینه سوتا شهرستان به یکی از بالاترین سرانه میزان عفونت در دولت است.

لینکلن شهرستان در داکوتای جنوبی مرز رفت و از هشت عفونت با کروناویروس که باعث COVID-19 در آغاز ماه ژوئیه به 53 عفونت در پایان ماه. وزارت امور خارجه تماس با ردیابی شناسایی 28 عفونت به احتمال زیاد اتفاق می افتد در جولای 4th کنسرت در Stoney نقطه تفریح و اردوگاه در شهرستان — با بسیاری از این موارد مربوط به ساکنان محلی است.

“ما فکر می کنیم این است underreported گفت:” کریس Ehresmann, دولت, بیماری های عفونی, مدیر, و اشاره کرد که یکی از آلوده concertgoer می دانستند از 20 نفر در دوستان خود را ،

وقوع یکی از چند که رهبران دولت شناسایی کرده و پس از 10 ژوئن محدود بازگشایی داخلی کافه ها و رستوران ها همراه با campgrounds مراکز تناسب اندام و سرگرمی مقصد.

رویداد منحصر به فرد شیوع فقط یک “سنگ در دریاچه” Ehresmann روز جمعه گفت با موج بودن شرکت کنندگان که پس از گسترش این ویروس به جوامع خود و به دیگران که ممکن است بیشتر در معرض خطر شدید COVID-19 موارد و یا مرگ.

“همانطور که ما می بینیم موارد مرتبط با یک رویداد خاص و پس از آن کسانی که مورد beget بیشتر موارد این است که اثر موج دار شدن می شود که شما به نقطه که در آن شما در حال دیدن موارد در جامعه است که لازم نیست با لینک مستقیم,” او گفت:. “و این چیزی است که ما نگران است.”

مینه سوتا در حال حاضر گزارش آن به بالاترین میزان در این بیماری همه گیر از 35 درصد از شناخته شده COVID-19 انتقالات مربوط به منابع ناشناخته در جامعه است. این بدان معناست که این ویروس در حال گسترش است فراتر از توانایی مقامات بهداشتی دولت به پیگیری آن است.

در حالی که موارد مربوط به میله های خاص درگیر بزرگسالان جوانتر — که کمتر در معرض شدید COVID-19 بیماری — بهداشت مقامات اند که گسترش آنها را به بالاتر از خطر افراد است. برخی از آلوده bargoers کار در مراکز مراقبت از کودکان و مراقبت طولانی مدت و یا کمک امکانات زندگی. تا کنون 76 درصد از COVID-19 مرگ و میر را درگیر شهروندان از امکانات با توجه به سن پیشرفته و مشکلات اساسی.

در علاوه بر این به نگرانی های سلامت جوامع محلی در حال حاضر فشار اضافی از دانستن است که مدرسه محلی reopenings خواهد شد به COVID-19 مورد نرخ.

رژیم صهیونیستی. تیم Walz مدرسه بازگشایی طرح را تشویق می کند کامل کلاس های حضوری برای مدارس در شهرستانهای با کمتر از 10 عفونت در هر 10000 نفر در دو هفته قبل. محدودیت ها به تدریج افزایش با نرخ های بالاتر تا زمانی که دولت به همه توصیه-آموزش از راه دور برای مدارس در شهرستان ها با 50 یا بیشتر موارد هر 10 ، 000.

لینکلن با جمعیت کمتر از 6,000 نفر یک مورد رای بیش از 70. همسایه Pipestone و ماشین چمن زنی استان ها نیز نرخ های بالاتر از 50 در هر 10,000 آستانه.

موج دار شدن-اثر نگرانی چیزی است که باعث شد مقامات بهداشتی دولت اواخر جمعه به افشای یک عفونت مربوط به یک شرکت کننده در ستاره شمال رم بازار مال فروشان در شهرستان ایتاسکا. این رویداد برگزار شد در شمال مینه سوتا در آخر هفته گذشته با آنچه مقامات بهداشت به عنوان بی توجهی به COVID-19 احکام اجتماعی فاصله و جمعیت اندازه های 250 و یا کمتر است.

دولت کمیسیون بهداشت و درمان Jan مالکوم گفت: سطح خطر برای انتقال در این رویداد بالا با فقدان افراد با پوشیدن ماسک, حتی اگر آن را در خارج از منزل بود و از او خواسته شرکت کنندگان به در مواظب برای علائم و به ماندن در خانه اگر بیمار.

“مردم ممکن است با این ویروس آلوده شده و ما یک فرصت اضافی برای جلوگیری از گسترش این بیماری اگر ما می توانید آن را در حضور و غیاب به اقدامات احتیاطی لازم است,” او گفت:.

عفونت درگیر یک فرد در 20s محدوده سنی که دچار علائم اما نمی نیاز به بستری شدن در بیمارستان.

مینه سوتا گزارش 779 coronavirus عفونت و شش COVID-19 مرگ و میر در جمعه آوردن دولت همه گیر در مجموع به 1600 مرگ و میر و 54,463 عفونت.

دولت همچنین گزارش شده است که 312 Minnesotans با COVID-19 بستری شده بودند به بیمارستان ها و 151 از آنها نیاز به مراقبت های ویژه. که بالاترین ICU شماره گزارش از ماه ژوئن 27.

منطقه بالا و پایین در COVID-19 فعالیت شده اند بخشی از این بیماری همه گیر در مینه سوتا از شروع.

Fairmont و اطراف شهرستان مارتین بود اوایل سنبله در مورد این بهار اما دریاچه جنگل شهرستان در شمال دور نیست که مورد تایید تا آخر هفته گذشته.

اشراف شهرستان تا به حال یک outsized 1,738 گزارش شده عفونت است که عمدتا در اوایل ممکن است به شیوع در JBS گوشت خوک گیاه در وورتهینگتون. آن تجمعی مورد رای یکی از بالاترین در کشور است اما آن زمان دو هفته مورد نرخ تنها 20.15.

که مجوز مدارس در این شهرستان در نظر گرفتن ترکیبی از در کلاس و آموزش آنلاین برای K-12 دانش آموزان در این پاییز. Hennepin County یک مورد مشابه رای — هر چند به عنوان پرجمعیت ترین شهرستان آن را گزارش کرده است 17,317 موارد در این بیماری همه گیر.

حداقل در برخی از افزایش در عفونت پس از اواسط ماه ژوئن در حال ترسیم به فعالیت های گروه از جمله دو مجالس ترحیم و 12 خصوصی گردهمایی که شامل فارغ التحصیلی parties, گروهی کباب و یک لوله ،

در مورد رشد هم رخ داده است در شمال منطقه رفت و آمد مکرر با Beltrami County دیدن مورد رشد از 27 جولای 1 تا 184 در حال حاضر.

همه خوشه شده است روستایی است. شهر ادینا نشان داد افزایش نوجوان موارد ترسیم شده در قسمت عقب به یک مهمانی در ماه ژوئن اما موارد جدید باید پس از کاهش یافته است.

مقامات بهداشت گفت: مردم می تواند کمک به مدیریت مورد رشد و گسترش کمک های خود را بازگشایی مدارس — پوشش سرفه ماندن در منزل و زمانی که بیمار با پوشیدن ماسک و حفظ اجتماعی فاصله حداقل 6 فوت از دیگر نامربوط افراد است.

مدرسه دولتی بازگشایی “برنامه به تنهایی کار نمی کند اگر جامعه گسترش شتاب” Walz گفت.

Lincoln County دیدم آن موارد افزایش زیر اردوگاه کنسرت و سپس یک جامعه تست رویداد در تایلر که حتی بیشتر عفونت. آخرین روند نشان می دهد که شناسایی و جداسازی این موارد ممکن است پرداخت ،

“در طول چند هفته گذشته ما دیده می شود به مراتب کمتر از موارد جدید گفت:” کارول Biren مدیر بخش جنوب غربی بهداشت و خدمات انسانی یک منطقه ای آژانس بهداشت عمومی برای چند شهرستان در جنوب غربی ایالت مینه سوتا. “با توجه به ما کوچکتر جمعیت زمانی که ما یک خانواده شش تست مثبت است که می تواند انحراف داده ها نیز هست.”

 

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله