در کنگره ایالات متحده Ilhan عمر sparred جمعه با رقیب دموکرات Antone Melton-Meaux بیش از است که بهترین موقعیت برای ارائه, مترقی, سیاست برنده در اکثریت لیبرال منطقه که شامل مینیاپولیس در حال حاضر در مرکز ملی بحث بر سر پلیس و مسابقه در مسائل.

در گسترده hourlong بحث در WCCO رادیو عمر و Melton-Meaux هر دو قرار داده و در موضع دفاعی خود را در مورد عظیم مالی hauls از اهدا کنندگان خارج پنجم منطقه در سراسر کشور به تماشای اولیه در اوت. 11 که جذب میلیون ها دلار در هر طرف.

همچنین در مخلوط جان میسون یکی دیگر از DFL نامزد که اجرای آرام مبارزات انتخاباتی. اما برخورد اولین و احتمالا آخرین تبادل مستقیم بین عمر و Melton-Meaux سیاسی تازه وارد شارژ که وقت را آشفته دو سال در کنگره را نه در خدمت منطقه هست.

“ما لازم نیست بیشتر تقسیم” Melton-Meaux گفت. “ما باید بیشتر uniters.”

عمر تاسف است که بسیاری از این مسابقه متمرکز شده در “شخصیت.” او به تصویر کشیده و خودش را به عنوان یک پیشرو صوتی برای منطقه است که در DFL دست برای چند دهه. “آنچه که من هر روز گوش دادن به شما و تبدیل آن به قانون” او گفت:.

عمر همچنین با اشاره او را تایید جمعه توسط DFL رژیم صهیونیستی است. تیم Walz با استناد به آن به عنوان یک مثال از او حمایت قوی از رهبران جامعه در مینه سوتا است.

Omar منتخب در سال 2018 با 78% از رای, یک متحد قدرتمند ترقی خواهان مانند بهداشت ، برنی ساندرز و Rep. اسکندریه Ocasio-کورتز. او دفاع و پشتیبانی طرح های بلند پروازانه مانند مدیکر برای همه, سبز جدید مقابله و از بین بردن اجاره و بدهی وام دانشجویی.

“من انجام این کار از ایجاد ائتلاف در منطقه در کنگره به تلاش برای مطمئن شوید که ما صدای ما اجرا شده در هر قطعه ای از قوانین است که به معرفی” عمر گفت.

در حالی که Melton-Meaux متفاوت کمی با عمر در سیاست خاص امتیاز, او گفت که او طول می کشد یک رویکرد غیر واقعی است که تضمین می کند کمی پیشرفت واقعی. به عنوان مثال وی او را “خانه برای همه” پیشنهاد به معنای پایان بی خانمانی.

“است که یک تریلیون دلار برچسب قیمت هیچ مکانیزم بودجه تنها شش cosponsors هیچ سنا همدم” Melton-Meaux گفت. “که یک دستور کار مترقی که فقط یک پیش پا افتادگی.”

میسون نیز اشاره کرد که عمر پشتیبانی برای مدیکر برای همه است با خانه رهبران دموکرات که متعهد به حفاظت از اوباما-عصر قانون مراقبت مقرون به صرفه از اوباما در تلاش برای از بین بردن آن است.

اما بعضی از بیشترین حملات در بحث در آمد از مبادلات خود را جمع آوری کمک های مالی زیادی از آن از اهدا کنندگان و گروه های ذینفع از خارج از دولت.

در مجموع از جمله پول مطرح شده توسط GOP نامزد توری جانسون, مسابقه جذب کرده است بیش از 10 میلیون دلار در کمک های ساخت آن را یکی از بزرگترین در کشور است.

در حالی که عمر ثابت شده خودش پرکار جمع آوری کمک Melton-Meaux است outraised او پس از او وارد و او اشاره کرد که او دریافت پول بیشتر از او از درون منطقه.

اما عمر و میسون به طور یکسان به شدت انتقادی از Melton-Meaux برای این واقعیت است که بخش قابل توجهی از خود را جمع آوری کمک های مالی و هزینه های برخی از گروه های خارج از شده است / از اهدا کنندگان عمدتا با انگیزه های تمایل به او را به خارج از دفتر.

“این مردم هستند واقعا که خیلی سرمایه گذاری در ایجاد محیط زیست سمی است که در حال سرمایه گذاری در یک رئیس جمهور که نه تنها یک مسلمان ممنوع است اما سرمایه گذاری در singling کردن تنها عضو کنگره است که می آید از یکی از این کشورها است که در اسلام ممنوع” گفت: Omar که مهاجرت به آمریکا از سومالی با خانواده اش.

Melton-Meaux jabbed پشت این استدلال که عمر را در کمپین “تلاش برای گیاه ایده که من ضد مهاجر که عمیقا نگران کننده است.” او گفت که این حمله در پاسخ به استفاده از داستان شخصی خود را به عنوان نسل از آمریکا برده است.

عمر پاسخ داد: “من هرگز و این واقعا غم انگیز است که حال که دروغ بودن سخن حق در اینجا.”

بحث مدیر خواست عمر در پاسخ به انتقاد مکرر از Melton-Meaux و دیگران از او اخیر ازدواج به یک سی-بر اساس مشاور سیاسی که شرکت عمده گیرنده از انتخاب مجدد بودجه.

یک کمیسیون انتخابات فدرال (FEC) تشکیل پرونده در این هفته نشان می دهد که شرکت E Street گروه در حال حاضر دریافت بیش از 1.6 میلیون دلار از عمر کمپین.

“من نمی پرداخت ، من پرداخت این شرکت برای انجام کار” عمر گفت. بسیاری از $600,000 کارگردانی برای این شرکت پس از 1 جولای رفت و به طور مستقیم به فروشندگان دیگر برای آگهی های بازرگانی تلویزیون و کمپین ادبیات, او گفت:.

Melton-Meaux همچنین حمله به هر دو عمر و ماسون گذشته مالی مبارزات انتخاباتی نقض شده است.

“من پیدا کردن آن جالب من تنها کسی که در این پنل که نه تا به حال نقض اخلاق انتخاباتی در سرمایه گذاری” Melton-Meaux گفت و اشاره کرد که میسون مواخذه توسط FEC برای پر کردن گزارش در زمان. Omar مواجه گذشته موشکافی از مینه سوتا مالی مبارزات انتخاباتی و افشای عمومی هیئت مدیره زمانی که او یک دولت قانونگذار.

در حالی که بیشتر از ماسون حملات بودند اشاره کرد و در ملتن-Meaux او صرفه جویی در برخی از انتقاد برای عمر. او گفت که او در بر داشت آن را ریاکارانه که او را چرخاند و خودش را به عنوان رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن “بدترین کابوس است.”

در واقع میسون گفت: “او تهمت بهترین رویا” اضافه کردن “تنها فرد با بهره گیری از عمر است عمر.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de