باز کردن 3.0, Karnataka: یکشنبه مستند شب حکومت برداشته شود; تئاتر باید صبر کنید

یک روز پس از دولت مرکزی اعلام کرد: دستورالعمل باز کردن 3.0 این کارناتاکا دولت آمده است تا با آن خود را. دولت حذف کامل مستند مفهوم در روزهای یکشنبه و انجام دور با شب حکومت بیش از حد.

پس از اوت 2, وجود خواهد داشت هیچ مستند در روزهای یکشنبه. همچنین اعلام شد که ورزشگاه یوگا مراکز می تواند شروع و عملکرد از اوت 5. همان روز دولت نیز محروم مجوز برای بازگشایی مدارس و دیگر موسسات آموزشی تا اوت 31.

همچنین تئاتر صاحبان بودند که مشتاقانه در انتظار برخی از خبر خوب نا امید شدند به دولت را تکذیب کرد اجازه بازگشایی تئاتر و استخرهای شنا و پارک های تفریحی و دیگر فعالیت هایی که شامل بسیاری از مردم است.

ضمن اینکه روزانه به طور متوسط از تازه تاج مواردی که عبور از 2000 ژوئیه 2 هفته ماند بین 3000 تا 4000 نفر در هفته سوم و رفت و فراتر از 5000 نفر در هفته چهارم و در حال حاضر عبور از 6000 خوانده شده را علامت.بنگلور بیش از حد ادامه دارد به گزارش بیش از 2000 تازه موارد به صورت روزانه.

بیش از نیمی از موارد فعال هستند از بنگالور. به عنوان شهر است که به طور مداوم اضافه کردن بیشتر و بیشتر موارد کارشناسان اصرار بر افزایش تست در این شهرستان است. همانطور که در حال حاضر این شهرستان تست شده است و تقریبا از 8000 نمونه در هر روز است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de