در حالی که هزاران نفر از صاحبان کسب و کار دیگر در مینه سوتا بود در تکاپوی پیدا کردن یک بانک مایل به گرفتن درخواست خود را برای محبوب چک Protection Program, مینه سوتا, سنا رئیس جمهور جرمی میلر در بر داشت خود را در مقابل خط.

خود و خانواده نرم افزار برای بخشایش وام تصویب شد مارس 3, همان روز آمریکا اداره کسب و کار کوچک شروع به گرفتن برنامه های کاربردی برای این برنامه با توجه به تازگی منتشر شده پرونده از آژانس فدرال. میلر شرکت Wm. میلر قراضه آهن و فلز شرکت ، دریافت $200,000, کمک, که کمک وینونا عملیات بازیافت حفظ 19, مشاغل, SBA سوابق نشان می دهد.

“من فکر نمی کنم [سیاسی من اتصالات] تا به حال هیچ گونه تاثیری در فرآیند وام برای میلر قراضه و من با اعتماد به نفس این بانک می گویند همان چیزی که میلر گفت:” اشاره کرد که خود شرکت فروش شد پایین 60% در زمان او به دنبال فدرال کمک کند. “میلر قراضه بودن دیرینه مشتری بانک است که ممکن است ساخته شده تفاوت.”

در مجموع 58 سیاسی متصل شرکت در مینه سوتا دریافت کرد بین $64.9 میلیون و 144 میلیون دلار PPP پول با توجه به SBA که آزاد اطلاعات برای همه شرکت هایی که جمع آوری حداقل 150.000 دلار. اما SBA محدود داده ها به اندازه خاص دسته بندی مانند وام به ارزش 5 میلیون دلار را به 10 میلیون دلار و ارائه نکردند دقیق مقدار دلار.

کسانی که از 58 شرکت دریافت سهم نامتناسب از بزرگترین PPP وام که در پوش 10 میلیون دلار. حداقل شرکت های دریافت شده به طور متوسط 1.1 میلیون دلار در حالی که نمونه کسب و کار کوچک در ایالت مینه سوتا کردم $114,209 از طریق برنامه فدرال سوابق نشان می دهد. بسیاری از مقامات سیاسی ساخته شده اند کمک به کنگره و یا کاندیداهای ریاست جمهوری و یا عمل سیاسی کمیته ای که در حمایت از این نامزد.

گیرنده شامل یک فناوری متعلق به شرکت تا حدودی توسط کنگره ایالات متحده Dean فیلیپس یک شرکت ساخت و ساز است که صاحب بسیاری از دولت ایالت جان Jasinski املاک و مستغلات آژانس و شش اعضای هیئت مدیره شرکت مینه سوتا یک شرکت مشاوره است که کمک می کند تا شرکت های تولیدی در این دولت نمایندگی.

مقامات دولتی در دفاع از خود شرکت در این برنامه اشاره کرد آنها به دنبال تمام قوانین و با استفاده از پول به عنوان آن در نظر گرفته شده توسط خود را حفظ اشتغال در یک زمان بزرگ اقتصادی عدم قطعیت است. اکثر مقامات گفت که این پول به آنها اجازه داد برای جلوگیری از تخمگذاری کردن تعداد قابل توجهی از کارکنان.

استیون Chies عضو هیئت بازرسان پرستاری در خانه مدیران که خانه سالمندان شرکت شهرهای شمالی مراقبت های بهداشتی دریافت $1.9 میلیون نفر در PPP کمک و گفت: او حتی دست از پاداش در طول یک “بحرانی” فاز COVID.

“ما نمی توانیم به خرید یک لامبورگینی مانند مرد در فلوریدا انجام داد” گفت: Chies با اشاره به یک تاجر فلوریدا بود که به تازگی به اتهام تقلب برای ساخت اظهارات نادرست خود را PPP نرم افزار و با استفاده از برخی از درآمد حاصل از خرید یک $318,000 ماشین ورزشی است.

مقامات همچنین انکار کرد که خود را از لحاظ سیاسی منصوب موقعیت ساخته شده آن را آسان تر برای ارتباط با موسسه وام. هر چند شرکت های دیگر تا به حال به صبر کنید تا زمانی که یک یا دو ماه برای تکمیل PPP روند بسیاری از سیاسی متصل شرکت های مورد تایید برای وام های خود را در هفته اول از برنامه فدرال سوابق نشان می دهد.

مریم ایوس بود که برای اولین بار منصوب به آموزش عالی امکانات سازمان در سال 2016 اذعان کرد که بانک های مختلف به رقابت برای این شانس را به دو دسته برنامه های کاربردی برای شرکت هتل. او به دست آمده در مجموع $550,000 با وام تصویب شده در مارس 9.

“ما تا به حال بسیار خوب درمان ما بانک های محلی و آن را به حال مطلقا هیچ چیزی برای انجام با آموزش و پرورش گفت:” ایوس که خانواده دارای چهار هتل در شمال مینه سوتا از جمله Timberlake لژ در رپیدز بزرگ و اساسی می باشد. “من شک بانک ها حتی می دانم که من درگیر شد و در این کمیسیون است.”

استار تریبیون بررسی اظهارات افشای مالی از بیش از 3000 مقامات دولتی در مینه سوتا برای این داستان اعم از افرادی که خدمت در محلی حوزه آبخیز مناطق به دولت نظارتی تخته و همچنین دولت قانونگذاران و دیگر مقامات ایالت. استار تریبیون همچنین بررسی اظهارات افشای مالی از 10 عضو از مینه سوتا در کنگره اعلام کرد. به گنجانده شده در سیاسی متصل لیست عمومی رسمی یا مالکیت علاقه و یا به عنوان یک مقام عالی رتبه اجرایی و یا مدیر PPP گیرنده.

مینه سوتا دریافت در مجموع $11.2 میلیارد دلار با حدود 1% جاری به 58 شرکت سوابق نشان می دهد.

تنها در مینه سوتا یکی از اعضای کنگره در لیست: فیلیپس که همکاری قانونی که سه برابر مقدار زمان صاحبان کسب و کار کوچک باید خود را صرف PPP پول و هنوز هم وام ببخشند توسط دولت است. در اوایل سال جاری فیلیپس گفت استار تریبیون او فکر آن را اشتباه برای اعضای متحده آمریکا مجلس نمایندگان و سنا را PPP پول است.

اما فیلیپس اذعان کرد در هفته گذشته که او به سرمایه گذاری در حدود 100 ، 000 دلار برای 1% از سهام در مینیاپولیس شرکت MyMeds Inc., که دریافت 150.000 دلار به $350,000 از طریق PPP. وام تصویب شد در این برنامه برای اولین بار در روز. فیلیپس گفت که او ساخته شده سرمایه گذاری چندین سال پیش. او گفت: او نه درگیر در مدیریت این شرکت بود و غافل از این وام.

“وجود دارد یک تفاوت بزرگ بین یک سرمایه گذار و مالک یا اپراتور” گفت: فیلیپس و اضافه کرد که او متوقف شد و بحث در مورد منابع مالی گسترده خود را با مشاوران او هنگامی که او برای اولین بار زد به کنگره برای جلوگیری از هر گونه تضاد منافع احتمالی.

Rajni شاه سر از مشتری تعامل و توسعه کسب و کار در MyMeds گفت: نه فیلیپس و نه کارکنان خود ارائه کمک در وام. MyMeds یک شرکت فن آوری که دارو را فراهم می کند پشتیبانی.

“نام او استفاده نمی شود در هر راه” شاه گفت.

استار تریبیون نیز یافت می شود که از کنگره ایالات متحده جیم Hagedorn دولت جمهوری خواه رئیس جنیفر Carnahan دریافت PPP وام از $1,800. Carnahan با استفاده از این پول برای کمک به او در بوتیک کوچک در Nisswa. Carnahan گفت شوهرش هیچ نقشی در کمک به او را دریافت PPP وام و یا کسب و کار خود را که او گفت که او تاسیس خود را پس انداز قبل از او ازدواج او.

“من نه یک انتخاب رسمی” Carnahan گفت. “من یک صاحب کسب و کار. آن را باید مهم که شوهر من است.”

اکثر مسئولان سیاسی متصل شرکت گفت: آنها به دنبال PPP پول به دلیل نگرانی بیش از ياوه درآمد مربوط به یک رکود است که غرق اقتصاد آمریکا. در ایوس’ هتل ها که بسته شد به مدت سه ماه در این شرکت از دست رفته بیش از $1 میلیون نفر در صورت رزرو و اتاق occupancies هنوز معلق در هوا در کم خونی سطح 50%.

هیئت مدیره برق عضو Duane Hendricks گفت: خرید و فروش در مینیاپولیس ساخت و ساز شرکت اگان شرکت ، احتمالا در پایان سال 20% از اصلی پیش بینی شده است. اگان دریافت $5 میلیون به 10 میلیون دلار در PPP پول; Hendricks کاهش یافته است به مشخص تر می شود. این شرکت واجد شرایط دقیقا با 500 کارمند حداکثر مجاز تحت PPP قوانین.

“کسب و کار ما در حال انجام خوب” Hendricks گفت. “بسیاری از پروژه ها رو قرار داده و نگه دارید و دیگران بودند که شروع کردم و قرار دادن در به تاخیر بیاندازد. … ما از ظرفیت های مالی به ما را از طریق رکود با مردم ما را استخدام کنند.”

مقامات در حیوانات و شرایط اضطراری مرکز ارجاع از مینه سوتا دریافت کرده است که 2.3 میلیون دالر PPP پول اذعان کرد که آنها واقعا نیاز به پول است.

“این دیوانه شلوغ شده همه ما با تعجب گفت:” افسر ارشد بازاریابی هایدی Brenegan.

Brenegan گفت: این شرکت به دنبال فدرال امداد در مدت کوتاهی پس از آن خود را بسته St. Paul بیمارستان بدانند درآمد خواهد شیرجه رفتن. او گفت: caseload برای خدمات اضطراری است تا 25 درصد در این سال بیش از مدت مشابه در سال 2019.

بیمارستان شرکت صاحب استیون Shadwick که منصوب به هیئت دامپزشکی در سال 2018 گفت: این شرکت نمی خواهد به دنبال بخشش از وام. “ما نمی فکر می کنم آن چیزی که حق انجام,” او گفت:.

استار تریبیون به نام همه مقامات که دریافت PPP پول و دریافت پاسخ از بسیاری از آنها. وقتی پرسیده شد که اگر آنها مواضع کمک به آنها برای به دست آوردن پول برخی از مقامات خندید. دیگران عصبانی شد. چند گفت: آنها خوشحالم استار تریبیون بود پرسیدن چنین سوال.

“اگر پول فدرال است که استفاده می شود آن است که خوب شما بچه ها در حال بررسی است که گفت: کتی گور که قانون شرکت هنسون Efron, به دست آمده $1 میلیون به 2 میلیون دلار در PPP پول است. گور عضو هیئت مدیره ازدواج و خانواده درمانی.

چند اعضای هیئت مدیره شرکت مینه سوتا گفت: آنها نمی بحث در مورد برنامه قبل از آنها برای اعمال یک PPP وام.

“هر بحث به عنوان یک هیئت مدیره پس از این واقعیت گفت:” استیو پالمر که در شمال مرکزی درب شرکت دریافت $1 میلیون نفر در فدرال امداد. “وجود دارد هیچ چیز در مورد” چگونه می تواند ما را در انجام این کار؟’ “

چند مقامات فاصله خود را از این روند گفت: مردم دیگر در شرکت خود به کار گرفته PPP نرم افزار و برخورد با بانکداران.

“من 71 ساله هستم و نه فعال در کسب و کار” گفت: مسابقه عضو کمیسیون آلن Gingold که شرکت لورنز, اتوبوس, خدمات, دریافت $1 میلیون به 2 میلیون دلار در PPP پول است. “من هیچ ارتباطی در سطح دولت است که خواهد بود مفید برای کسب و کار من.”

سناتور. Jasinski اذعان کرد که خود را املاک و مستغلات و سهام شرکت مالکیت و دفاتر با ملاقات باهم اما او گفت که او تا به حال هیچ چیزی برای انجام با ساخت و ساز شرکت PPP نرم افزار. این فریبلت شرکت دریافت 150.000 دلار به $350,000.

“من حتی نمی دانم چقدر آنها گفت:” Jasinski که در خدمت به عنوان سنا دستیار رهبر اکثریت.

هیچ یک از مقامات اذعان داشتن هر گونه نفوذ بر روند و یا دریافت اطلاعات در داخل بود که در دسترس عموم است.

“شاید بانک ها از تصمیم گیری در اولویت مشتریان و شاید آنها نیست” گفت: مینه سوتا Ballpark اقتدار عضو Paul D. Williams سابق معاون شهردار سنت پل است که در حال حاضر رئیس جمهور و مدیر عامل شرکت مسکن مقرون به صرفه ارائه دهنده پروژه به صورت غرور در زندگی دریافت کرده است که 2.4 میلیون دلار در PPP پول است. “همه چیز خیلی سریع در حال حرکت است. … آن را به من اعتصاب به عنوان چیزی که من نگرانی زیادی در مورد.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de