دهلی نو: نگاه به آینده در یک پست-Coronavirus همه گیر سناریو جنوبی/آمریکای لاتین کشورهایی مانند اکوادور و برزیل و پرو و کاستاریکا به دنبال ارزان تر ژنریک دارو از هند که یکی از بزرگترین جهانی تولید داروهای اکوادور سفیر هکتور کووا Jacome گفته است.

در قاره آمریکای جنوبی نیز به شدت ضربه گیر با آمریکای جنوبی و کشور برزیل در حال حاضر رتبه دوم در تعداد کلی Coronavirus موارد و همچنین مرگ و میر در سطح جهان با توجه به همه گیر پس از ایالات متحده است.

صحبت های هفته گذشته در یک نشست مجازی توسط سازمان تجارت بدن FICCI های اکوادور و نماینده آقای Jacome گفت: “آنچه که پس از این دموکراسی از داروها در آمریکای لاتین که در آن بسیاری از مردم دسترسی به داروهای خود را به دلیل هزینه بالا است.” آقای Jacome گفت که کشور خود را به اکوادور خواهد بود از لحاظ اقتصادی بروز بیماری همه گیر و نیاز به “بهبود خرید فرآیندهای” دارو از هند از طریق دولت توافق نامه.

این Ecuadorean ایران با اشاره به این که داروهای ژنریک “می تواند هزینه تا 10 برابر بیشتر” در جنوب/امریکا از هند و بنابراین خواستار مذاکره دولت موافقت نامه های که به آنها اجازه می دهد دسترسی مستقیم به کلی بازار است. او اضافه کرد که اکوادور و دیگر کشورهای این قاره هستند و بنابراین به دنبال تقلید از کاستاریکا که در انتظار است به زودی جوهر یک دولت به دولت توافق برای خرید داروهای عمومی بدون رفتن را از طریق واسطه ها که تخمین زده شده است که به صرفه جویی تا نیمی از کاستاریکا در مجموع هزینه های پزشکی است که معمولا متحمل شده برای این.

آن را ممکن است به یاد می آورد که در میان بیماری همه گیر کوروناویروس هند پیام را به بقیه جهان در چند ماه گذشته این بوده است که “هند خواهد بود یک شریک قابل اعتماد در داروها”.

از آمریکای لاتین و آمریکای جنوبی به ایالات متحده در سراسر آفریقا و اروپا و منطقه خلیج فارس و جنوب شرق آسیا و استرالیا و شرق آسیا از آن است که یک پیام است که طنین انداز با هند را با دوستان خود را در ساعت نیاز است.

هند تا به حال حتی اعلام کرد که از آن باقی مانده است مسئول در زندگی تا به تعهدات بین المللی در تامین دارو در این بیماری همه گیر است که افزایش شهرت خود را از بودن “داروخانه به جهان”.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de