بمبئی: پس از سوی سازمان بهداشت جهانی (WHO) قدردانی در حال حاضر واشنگتن پست نیز تمجید Dharavi-مدل کمک می کند که شامل گسترش Coronavirus. بزرگترین زاغه در کشور شاهد انتقال سریع ویروس کشنده در طول روز اولیه از آن آغاز شده ،

آمریکا روزانه روزنامه قدردانی Brihanmumbai Municipal Corporation (BMC) برای راه Dharavi مورد ضرب و شتم قرار بازگشت ویروس در برابر همه شانس. آن هم ستایش بمبئی داده شفافیت vis-a-vis دیگر شهرهای بزرگ هند در مبارزه با Covid-19.

در این مقاله با عنوان “چگونه یک بسته بندی حلبی آباد در بمبئی ضرب و شتم به coronavirus به عنوان هند موارد همچنان در اوج” در آن دوشنبه (31 ژوئیه) چاپ واشنگتن پست اعلام کرده است که Dharavi چرخش را ارائه می دهد هر دو درس و وعده دیگر متراکم محلات به خصوص در بخش هایی از جهان در حال توسعه مبارزه با این بیماری همه گیر.

“برای Dharavi به نوبه خود گوشه ای در میان این بحران قابل توجه داستان از راه حل های سفارشی جامعه دخالت و پشتکار” گفت: این روزنامه است.

بمبئی شهری کمیسر اقبال سینگ چهل بود که واگذار شده توسط دولت ماهاراشترا با مسئولیت محدود کردن رشد Covid-19 همه گیر در بمبئی مورد ستایش قرار داد مدنی مقامات برای تلاش های خود را در مهار شیوع بیماری در Dharavi. “تیم BMC حل نیست برای پایین آوردن گارد و هرگز راضی در مبارزه با Covid-19” او گفت:.

با توجه به اطلاعات اولین Covid-19 بیمار در Dharavi پیدا شد در تاریخ 1 آوریل نزدیک به سه هفته پس از بمبئی ثبت ازدواج خود را مورد مثبت در مارس 11. اما در حال حاضر Dharavi تنها 72 فعال Covid-19 موارد در حالی که 2,235 بیماران بهبود یافت و مرخص از Covid-19 امکانات. بیش از 85 درصد از بیماران در Dharavi بهبود یافته اند تا کنون.

کف این تلاش که مدیر کل Tedros Adhanom Ghebreyesus ماه گذشته گفته بود Dharavi نشان داده است که حتی اگر شیوع بسیار شدید آن را هنوز هم می تواند به ارمغان آورد تحت کنترل پايدار و تلاش های اختصاصی.

“یک تمرکز قوی بر تعامل جامعه و اصول تست ردیابی جداسازی و درمان همه کسانی که بیمار هستند این است که کلید برای شکستن زنجیره انتقال و سرکوب ویروس,” او گفت:.

ماهاراشترا وزیر Uddhav Thackeray بیش از حد ستایش تلاش های گفت Dharavi تبدیل به یک الگوی جهانی در مهار coronavirus. آن نشان داد که coronavirus می تواند موجود از طریق خود نظم و انضباط و تلاش های جامعه.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله