واشنگتن: باید معاون رئیس جمهور جو بایدن برنده کاخ سفید در ماه نوامبر آمریکا به احتمال زیاد خواهد شد در سیاست خارجی در مورد چهره به عنوان بایدن معکوس, گسیختن و یا به شدت curtails بسیاری از رئيس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن مهم ترین و برجسته ترین اقدامات است.

از خاورمیانه به آسیا و آمریکای لاتین به آفریقا و به ویژه اروپا, و در مورد مسائل از جمله تجارت تروریسم کنترل تسلیحات و مهاجرت به presumptive دموکراتیک نامزد و مشاوران او قول داده اند که به از بند باز کردن یک سونامی تغییر در ایالات متحده (دیدبان آمریکا دسته خود را در عرصه بین المللی.

با چند مورد استثنا آمریکایی ها می تواند انتظار می رود بایدن برای گفتگو با متحدان سنتی. که در آن تهمت زدن تصویر استفاده کرده است بلانت تهدید و توهین به مطبوعات در مورد او بایدن یک سناتور سابق خواهد بود بیشتر تمایل به دنبال زمینه های مشترک.

از لحاظ تاریخی, سیاست خارجی تغییر نکرده به شدت به ریاست جمهوری منتقل شده بین حزب دموکرات و جمهوری خواه دولت. متحدان و دشمنان ماند همان و غیر حزبی دیپلماتیک دنبال منافع آمریکا.

که با تغییر مغلوب ساختن پیشی جستن. خود را تحت “امریکا برای اولین بار” سیاست او مشاهده هر دو متحدان و سیاست خارجی ایجاد سوء ظن در حالی که صحبت کردن به گرمی از دشمنان مانند کره شمالی کیم جونگ سازمان ملل متحد و روسیه ولادیمیر پوتین.

اما مغلوب ساختن پیشی جستن در بر داشت آن را سخت به تغییرات سریع. دانشگاهیان اغلب می گویند که سیاست خارجی آمریکا مثل این است که یک ناو هواپیمابر: آسان برای سفارش عمده تغییر مسیر از پل اما به مراتب سخت تر و وقت گیر برای تغییر ،

مغلوب ساختن پیشی جستن را دیدم که زمانی که او قادر به رها کردن آمریکا از ایران برای بیش از سال است. خود را به خوبی به اطلاع عموم برداشت از پاریس آب و هوا توافق و سازمان بهداشت جهانی نمی خواهد در واقع تبدیل شدن به نهایی تا بعد از نوامبر. 3 انتخابات اگر تا کنون. تصمیم خود را به نقل و هزاران نفر از نیروهای نظامی از آلمان می تواند سال ها طول بکشد.

مغلوب ساختن پیشی جستن مشکلات اولیه ممکن است منعکس عدم دولتی تجربه با هر دو او را و خود را بالا مشاوران. که ایجاد یک شیب منحنی یادگیری است که پیچیده بود شدید خود را از بی اعتمادی ملی و نهاد های امنیتی.

بایدن با سنا و کاخ سفید تجربه ممکن است بهتر به تحویل در تغییر سریع است.

بایدن به خبرنگاران گفت: روز سه شنبه در دلاور که او می داند که “چگونه برای انجام کارها در سطح بین المللی.”

“من درک می کنم امنیت ملی و هوش مسائل,” او گفت:. “این چیزی است که من انجام داده ام تمام زندگی من است. مغلوب ساختن پیشی جستن است نه مفهوم آن. هیچ کدام.”

بایدن انتخاباتی نیز مونتاژ یک تیم با تجربه از مشاوران سیاست خارجی: جیک سالیوان به عنوان معاون دستیار باراک اوباما رئیس جمهوری آمریکا و سیاست های برنامه ریزی مدیر در وزارت امور خارجه. نیکلاس برنز تا به حال در سطح بالا در سیاست خارجی مواضع تحت ریاست جمهوری جورج دبلیو بوش و بیل کلینتون. تونی بلینکن معاون وزیر امور خارجه و معاون مشاور امنیت ملی اوباما ،

سوزان رایس مشاور امنیت ملی و U. N. سفیر تحت اوباما یک فینالیست برای معاون رئیس جمهور. اگر او انتخاب نشده او می تواند تبدیل به یک کلید مشاور اگر بایدن برنده است.

مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین کست بایدن سیاست خارجی تجربه به عنوان یک ضعف است.

“جو بایدن رکورد مماشات و جهانی شدن می تواند زیان آور برای آمریکا سیاست خارجی و امنیت ملی و پس از چند دهه از وضعیت موجود, رئیس جمهور تهمت روشن ساخته است که ایالات متحده دیگر نمی خواهد بهره گرفته توسط بقیه جهان” معاون دبیر مطبوعاتی کن Farnaso در بیانیه ای گفت.

برای دهه اول و اغلب تنها در سیاست خارجی تغییر است که رئیس جمهور جدید از هر دو طرف کارگردان در روز اول خود را در دفتر و تهمت بدون استثنا شد سقط جنین-مرتبط است.

مانند ساعت های خالی تصویب به اصطلاح “مکزیکو سیتی” زبان شناخته شده توسط مخالفان به عنوان “جهانی بدون قانون” — به منع استفاده از ایالات متحده کمک های خارجی برای سقط جنین-خدمات مرتبط. دموکرات ها لغو آن و باید بایدن پیروزی او قول داده است به دنبال کت و شلوار.

اما او همچنین متعهد به تخریب دیگر مغلوب ساختن پیشی جستن سیاست در یک روز. آنها عبارتند از: معکوس مغلوب ساختن پیشی جستن ممنوعیت مهاجرت عمدتا از کشورهای مسلمان بازگرداندن ایالات متحده بودجه و عضویت به چه کسانی و توقف تلاش برای مخالفت با, پاریس, آب و هوا بر. او وعده داده شده به تماس بالا رهبران ناتو و اعلام ایالات متحده آمریکا سیاست خارجی “ما برگشتیم” در حالی که برگزاری یک اجلاس مهم سران دولت در سال اول خود را.

یک منطقه است که نیاز به بیشتر نکات دقیق وظریف چین است که تهمت قرار داده شده در بالای خود را در سیاست خارجی در دستور کار و که در آن او نقاشی کرده است بایدن به عنوان ضعیف است.

پس قبلا مباهات از روابط گرم با رهبر Xi Jinping مغلوب ساختن پیشی جستن است بی وقفه حمله چین سرزنش آن را برای شیوع کروناویروس که او را تهدید می کند انتخاب مجدد چشم انداز.

بایدن بوده است کندتر به طور مستقیم به انتقاد از تهمت های اخیر اقدامات علیه چین اما مبارزات انتخاباتی خود پرسش که آیا رئیس جمهور خواهد شد در نهایت تضعیف دولت او اقدامات سخت از اواخر توسط شخصا قابل توجه نرمتر تن نسبت به پکن

“دولت دارای یک تاریخچه از صحبت کردن با صدای بلند اما نه تولید نتایج گفت:” جف پرسکات یک کمپین سیاست خارجی,مشاور

بایدن همچنین گفت که بلافاصله بازگرداندن روزانه جلسات مطبوعاتی در کاخ سفید وزارت امور خارجه و پنتاگون که پس از حوادث تلقی حیاتی برای برقراری ارتباط سیاست ایالات متحده که مغلوب ساختن پیشی جستن دولت همه اما رها شده است.

بایدن و عملیاتی می گویند آنها قصد دارند به سرعت عمل در زیر:

– میانه: بازگرداندن کمک به دولت خودگردان فلسطین است که مغلوب ساختن پیشی جستن دولت حذف شده و همچنین به سازمان که حمایت از آوارگان فلسطینی. بایدن گفت: نشده است که او را معکوس مغلوب ساختن پیشی جستن به رسمیت شناختن بیت المقدس به اسرائیل بازگشت سرمایه و یا سفارت به تل آویو.

– سازمان ملل: بازگرداندن ایالات متحده عضویت در U. N. سازمان مانند U. N., آموزشی, علمی و فرهنگی سازمان و احتمالا سازمان ملل و شورای حقوق بشر.

– اروپا: تن کردن شعارهای تهمت استفاده کرده است به سرزنش و توهین متحدان اروپایی. بایدن می تواند انتظار می رود به سعی کنید به روابط گرم میان ناتو و شرکای.

– آفریقا: سعی کنید برای بالا بردن امریکا مشخصات در این قاره تبدیل شده است که یک میدان نبرد جدید برای رقابت با چین است.

– Asia: برگرداندن به یک سنتی آمریکا در موضع حمایت از حضور نیروهای نظامی آمریکا در ژاپن و کره جنوبی. بایدن همچنین با انتقاد از مغلوب ساختن پیشی جستن رابطه شخصی با کیم.

– امریکا: انصراف از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت موافقت نامه که فرستاده پناه-به دنبال مهاجران به مکزیک و کشورهای دیگر در حالی که آنها در انتظار دادگاه تاریخ است. بایدن همچنین وعده داده شده برای منحرف کردن بودجه دور از مرز جنوبی دیوار و استفاده از آن در دیگر اولویت های هر چند تهمت مبارزات انتخاباتی اشاره می کند که معاون رئیس جمهور سابق در گذشته دیدگاه نشده متعهد به توقف همه جدید مرز دیوار ساخت و ساز. بایدن همچنین می خواهد به راه اندازی مجدد اوباما-دوران نامزدی با کوبا.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de