ICMR برنامه رجیستری از بستری COVID-19 بيمار

دهلی نو: یک رجیستری از بستری COVID-19 بیماران در سراسر کشور در حال مطرح برای جمع آوری داده های زمان واقعی کمک خواهد کرد که بهبود نتایج درمان تجزیه و تحلیل روند پیشرفت این بیماری همه گیر و کالیبره کردن پاسخ گفته است.

این ICMR با همکاری وزارت بهداشت و AIIMS در حال برنامه ریزی برای راه اندازی ملی بالینی رجیستری است که به شما کمک محققان و سیاست گذاران درک اثربخشی تحقیقاتی درمان عوارض محل مصرف و تولید شواهد برای بهبود درمان COVID-19 بيمار.

“هدف این است که برای جمع آوری اطلاعات از بستری COVID-19 بيمار مانند بالینی و آزمایشگاهی و امکانات خود را در جمعیت, بیماریهای, درمان, نتایج, عوارض در تمام گروه های سنی در میان دیگران” مقامات گفت.

رمان coronavirus SARS-CoV-2 و بیماری های آن است که باعث شده بسیاری از پارامترهای ناشناخته هستند که مانع از درک صحیح و مدیریت بیماری آنها گفت.

“سیستماتیک جمع آوری بانک اطلاعاتی جامع پوشش مناطق مختلف کشور فعال خواهد شد محققان و سیاست گذاران به تولید مربوط به فرضیه برای اطلاع رسانی بسیار مهم درک COVID 19 برای تشخیص روند پیشرفت این بیماری همه گیر و بر این اساس تنظیم پاسخ به همه گیر” یک مقام رسمی گفت.

پانزده موسسات ملی پست از جمله پست های تحصیلات تکمیلی موسسه آموزش پزشکی و تحقیقات (PGIMER) در Chandigarh AIIMS دهلی AIIMS جودپور موسسه ملی سلامت روان و اعصاب (NIMHANS), بنگلور و نیروی مسلح کالج پزشکی در پونا متصل خواهد شد با بیمارستان ها و دانشکده های پزشکی به آنها را در هیئت مدیره.

این 15 موسسات خواهد بود رجیستری سایت و خواهد بود مشاوره در حدود 100 COVID-19 بیمارستان خواهد بود که به نام ماهواره مراکز از کجا این اطلاعات را جمع آوری می شود به عنوان بخشی از ورزش است.

پیشنهاد ارسال شده است و برای تصویب به هیئت مرکزی کمیته اخلاق در انسان تحقیق (austin powers) از ICMR.

“داده خواهد شد کمک به بهبود مدیریت بالینی پروتکل به عنوان مخزن کمک خواهد کرد ما می دانیم که مواد مخدر در حال کار بهتر است که در آن گروه سنی اثربخشی تحقیقاتی درمان و عوارض جانبی در نظر گرفتن محل. ایده این است که به تولید شواهد برای بهبود درمان COVID-19 بیماران” یک مقام دیگر گفت.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله

ایندکسر