COVID-19 طول می کشد گرفتن بر هند سیاستمداران به راحتی تعمیرات اساسی 18 لاخ علامت

COVID-19 زمان هند سیاستمداران به گرفتن آن در روز یکشنبه با اتحادیه خانه وزیر Amit Shah, Karnataka وزیر B S Yediyurappa, Tamil Nadu فرماندار Banwarilal Purohit تست مثبت و اوتار پرادش وزیر کمال Rani Verma تسلیم شدن به آن

بیشتر BJP را Uttar Pradesh رئیس Swatantra Dev سینگ و وزیر ماهندرا سینگ نیز آزمایش مثبت برای COVID-19.

Amit Shah, 55, توییتی که او تا به حال تحت coronavirus آزمون پس از نشان دادن علائم اولیه. “سلامتی من خوب است اما من بستری در بیمارستان به توصیه پزشکان” او توییتی در هندی و درخواست کسانی که تا به حال در تماس با او در چند روز گذشته برای دریافت تست شده برای coronavirus و خود را منزوی.

رهبران سیاسی از جمله BJP جمهور J P Nadda راهول گاندی از کنگره DMK رئیس M K استالین, دهلی نو, وزیر, Arvind Kejriwal, و, West Bengal وزیر Mamata بانرجی آرزو شاه بازیابی سریع.

در اوتار پرادش کمال Rani Arsalan تنها زن وزیر در کابینه درگذشت COVID-19 در یک بیمارستان در لکنو در روز یکشنبه. او 62.

از ویژگی های وزیر آموزش و پرورش که آزمایش مثبت برای COVID-19 در جولای 18, نفس گذشته خود در Sanjay Gandhi کارشناسی ارشد موسسه علوم پزشکی (SGPIMS).

او تا به حال co-morbidities از جمله دیابت و فشار خون و پرکاری تیروئید ارشد دکتر در بیمارستان گفت.

رئیس جمهور رام نات Kovind نخست وزیر نارندرا مودی وزیر یوگی Adityanath و دیگر رهبران ابراز غم و اندوه بر مرگ.

اوتار پرادش BJP واحد رئیس Swatantra Dev سینگ گفت: در توییتر که او دارای آزمایش مثبت برای COVID-19 و قرنطینه خود را در خانه زیر نظر پزشکان مشاوره.

مقامات گفت که تا آب وزیر ماهندرا سینگ بیش از حد آزمایش مثبت برای COVID-19 چند روز پیش و به بیمارستان منتقل شد.

چند تا وزرا باید آزمایش مثبت برای coronavirus: Jai Pratap Singh, Rajendra Pratap Singh نام مستعار Moti Singh, Chetan Chauhan دارام سینگ Saini و Upendra Tiwari.

یکشنبه شب کارناتاکا وزیر Yediyurappa توییتی که او دارای آزمایش مثبت برای coronavirus و به بیمارستان منتقل شد. “در حالی که من خوب هستم و بودن در بیمارستان بستری به عنوان یک اقدام احتیاطی در توصیه پزشکان است. من درخواست کسانی که آمده اند در تماس با من به تازگی به عنوان ناظر و ورزش خود قرنطینه” او گفت:.

با توجه به بولتن صادر شده توسط Kauvery بیمارستان در Chennai, Tamil Nadu فرماندار Banwarilal Purohit آزمایش مثبت برای COVID-19 و توصیه شده است خانه انزوا از عفونت خفیف بود.

Purohit 80 بود و در انزوا پس از 29 جولای پس از سه نفر را در راج Bhavan آزمایش مثبت برای coronavirus.

بولتن گفت: فرماندار تحت آزمایشات بیشتر در روز یکشنبه. او توصیه شده است خانه انزوا. یک تیم پزشکی خواهد نظارت بر او را.

قبلا به عنوان بسیاری از 84 امنیتی و آتش خدمات پرسنل مستقر در راج Bhavan آزمایش مثبت برای این ویروس در جولای 23, اما دفتر والی بود و سپس گفت: هیچ یک از آنها را به تماس با Purohit و یا مقامات ارشد.

چند MLAs در تامیل نادو باید آزمایش مثبت برای COVID-19 حالی که DMK قانونگذار J Anbazhagan درگذشت آن در ماه ژوئن.

در هفته گذشته, Madhya Pradesh وزیر Shivraj سینگ Chouhan آزمایش مثبت است. برخی از وزرای دولت و BJP رهبران که ملاقات او را قرنطینه خود را در خانه های خود. Chouhan, 61 پذیرفته شد به یک COVID-19 تعیین شده بیمارستان خصوصی در بوپال.

در غرب بنگال Trinamool MLA Tamonash Ghosh 60 و گذشت در ماه ژوئن با توجه به کوروناویروس.

هر یکشنبه شب ارقام coronavirus موارد در کشور در صدر 1.8 میلیون مارک در حالی که شمار کشته شدگان صعود به 38,158. بهبود افزایش یافته به 11,45,629 در حالی که وجود دارد 5,67,730 فعال موارد در کشور است.

میزان بهبودی در میان COVID-19 بیماران افزایش یافته است به 65.44 درصد در حالی که نرخ مرگ و میر بیشتر کاهش یافته و به 2.13 درصد است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de