ترس از دیگری مرداد سیل که باران به شدت در کرالا

Category: کیمیا | No comments

اوت است که در اینجا و Keralites می ترسم بیش از این تشدید موسمی جنوب غربی و هواشناسی وزارت (IMD) پیش بینی در سنگین را بسیار سنگین و بارش باران در کرالا این هفته است. در سال 2018 و 2019 دولت شاهد بزرگ سیل باعث ویرانی گسترده. ساکنان آسیب پذیر روستاهای دستها و مناطق کوهستانی نگران هستند بیش شانس برای کلاه ترفند سیل در دولت است.

تمام مناطق در حال گرفتن باران های سنگین در دو روز گذشته و آی پیش بینی کرده است قوی وزش نسیم تا رسیدن به 50 تا 60 کیلومتر در ساعت به بیش از کرالا و کارناتاکا سواحل. یک کم فشار سیستم انتظار می رود به شکل بیش شمال غربی خلیج بنگال در روز سه شنبه است که به احتمال زیاد به توسعه به افسردگی ممکن است به ارمغان بیاورد بارش باران های سنگین در سراسر کشور با توجه به آب و هوا.

هشدار نارنجی صادر شده برای ایدوککی آب Kannur و Kasargod ولسوالی در حالی که زرد هشدار صدا برای تمام مناطق دیگر به جز Palakakd.

محلی و خود دولت ها و دولت های منطقه قرار داده شده است در شب زنده داری در پی تشدید باران و آی پیش بینی است. اکثر نقاط کوچی شهر و حومه بودند هولناک در طول باران های سنگین در هفته گذشته باعث از دست دادن بزرگ به مغازه ها و موسسات تجاری که در حال حاضر آمار کسب و کار از دست دادن با توجه به COVID-19. هر چند دولت منطقه آغاز برنامه به نام “عملیات دستیابی به موفقیت’ به حل چند مسئله از جاری شدن سیل در کوچی شکست خورده به هر گونه تاثیر مثبت.

در پی گیر وضعیت راه اندازی امداد اردوگاه به عنوان در هر COVID-19 سلامت پروتکل و توانبخشی افراد مبتلا خواهد شد چالش دشوار برای مقامات.

پس دولت شاهد رویدادهای شدید آب و هوا در ماه اوت در دو سال گذشته دولت در مدیریت بحران اقتدار گرفته است تمام اقدامات پیشگیرانه. چند سازمان و مستقل پیش بینی آب و هوا مانند Pradeep جان, شناخته شده به عنوان تامیل نادو هواشناس پیش بینی کرده است شانس برای یک کلاه ترفند سیل برای کرالا.

در سال 2018 و 2019 دولت دریافت بالاترین میزان بارش در طی اولین و دومین هفته از ماه اوت است. در سال 2018 دولت شاهد بارندگی های شدید از 2517 mm طول موسمی جنوب غربی از ماه ژوئن تا سپتامبر در حالی که میزان بارش در سال 2019 شد 2310 mm. هر دو سال ثبت شده بسیار بالاتر از نرمال میانگین بارندگی در جنوب غربی موسمی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>