این کنگره ایالات متحده نرخ پس انداز به معنی این کشور قادر به پشتیبانی آمریکایی ها گذاشته به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس در حالی که “سخت” مستند می تواند تحویل سریع تر بهبود اقتصادی ارشد فدرال رزرو کرد.

بانک فدرال رزرو مینیاپولیس جمهور نیل Kashkari CBS گفت: “چهره ملت” که آمریکایی ها در حال صرفه جویی بیشتر به این دلیل که آنها در حال رفتن به بسیار در گیر و به عنوان یک نتیجه وجود خواهد داشت کمتر نیاز به قرض گرفتن از خارج از کشور به سرمایه گذاری های اضافی مالی کمک کند.

“بنابراین در حالی که در طول تاریخ ما را نگران racking تا بدهی های بیش از حد ما در حال تولید پس انداز خودمان. این بدان معناست که کنگره دارای منابع برای حمایت از کسانی که بیشترین صدمه زدن به,” او گفت:.

“در حال حاضر ایالات متحده می تواند سرمایه خود را در بسیار, نرخ بسیار پایین است. کنگره باید از این فرصت برای حمایت از مردم آمریکا و اقتصاد آمریکا است.”

Kashkari است که رای دهندگان در این سال میزان-تنظیم کمیتۀ بازار آزاد فدرال ریزرو.

قانونگذاران ایالات متحده و مغلوب ساختن پیشی جستن دولت در حال کشمکش پس از افزایش نرخ بیکاری کمک به عنوان بسیاری از 30 میلیون بیکار آمریکایی ها تمام شده است. دموکرات ها و جمهوری خواهان به دنبال زمینه های مشترک در مزایای بیکاری و دیگر برای کمک به اقتصاد تضعیف شده تحت وزن از بیماری همه گیر ناشی از خاموش شدن ناگهانی.

تغذیه مقامات پس از کاهش نرخ بهره به شدت بارها و بارها با اشاره به نیاز به حمایت بیشتر مالی طرف برای کمک به ملت تحمل بیماری همه گیر. ایالات متحده آمریکا بانک مرکزی در هفته گذشته در سمت چپ نرخ بهره نزدیک به صفر و متعهد به استفاده از تمام ابزار خود برای حمایت از اقتصاد است که کاهش در سرعت ثبت شده در سه ماهه دوم به عنوان ویروس گسترش یافته است.

امید سریع ارتجاعی شده اند dimmed به عنوان فرکانس بالا-شاخص های اقتصادی-پیشنهاد یک غرفه در فعالیت افزایش داده و یا مداوم بالا میزان عفونت در بخش های خاصی از کشور است.

Kashkari گفت که مسیر اقتصاد خواهد لولا در موفقیت در گرفتن همه گیر تحت کنترل و پیشنهاد کرد که در حالی که بسیار منفور یک سختگیرانه اقتصادی مستند ممکن است کمتر از دو evils به سرعت بازگرداندن رشد و استخدام به جای انتظار برای نهایی ورود یک واکسن.

“اگر ما به قفل کردن سخت را برای یک ماه یا شش هفته ما می تواند مورد تعداد پایین به طوری که آزمایش ما و تماس با ما ردیابی شد و در واقع به اندازه کافی برای کنترل آن” Kashkari گفت.

“اگر ما انجام نمی دهد و ما فقط باید این مواج ویروس در سراسر کشور با شعله ور شدن یو پی اس و محلی مستندات برای یک یا دو سال آینده است که به طور کامل امکان, ما در حال رفتن به دیدن بسیاری از, بسیاری از کسب و کار و ورشکستگی است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de