دهلی نو: مذاکرات میان فرماندهان سپاه از هند و چین رفت و به شب روز یکشنبه و اگر چه وجود دارد هیچ کلمه ای رسمی و در نتیجه از این مذاکرات آن است که آموخته است که هند برگزار شد برای بازگشت به وضعیت موجود در حول و حوش خط کنترل واقعی (LAC) در شرق لاداخ.

این به طور موثر نیاز چین به خروج نیروهای خود را از انگشت مناطق در Pangong Tso بازگشت به موقعیت آنها برگزار شد قبل از مه 5 هنگامی که بن بست آغاز شده است. هند خواستار تکمیل متارکه توسط چینی ها از تمام نقاط اصطکاک در کل Ladakh بخش. آن موضع است که روند de-تشدید فقط می توانید شروع به زمانی که سربازان چینی خلاص از همه این نقاط به طور کامل.

این جلسه پنجمین دور بین هند 14 فرمانده سپاه Lt Gen Harinder سینگ و جنوب سین کیانگ نظامی منطقه, فرمانده, Maj Gen لیو لین آغاز شده و در حدود 11 am در Moldo بر طرف چینی از خط کنترل واقعی (لاک) و رفت و فراتر از 10 ساعت تقریبا به عنوان طولانی به عنوان چهارمین دور از مذاکرات.

که دور در جولای 14 15 ساعت به طول انجامید در پایان در 2 صبح (4:30 am پکن زمان). طولانی مدت از این جلسات است که با توجه به مشکلات زبان به عنوان مکالمات بین رهبری افسران باید ترجمه شده است.

از آنجا که آخرین جلسه در جولای 14, شده است وجود دارد هیچ پیشرفت در مشارکت با چینی ها به کشیدن پاهای خود را در حال حرکت به عقب به موقعیت خود را به عنوان از آوریل 5 سال 2020 زمانی که نیروهای درگیر در Pangong Tso و Galwan دره.

چینی نیست خالی انگشت 5 منطقه در Pangong Tso و هنوز هم ادامه به برگزاری پشته در انگشت 4 منطقه است. در طول فاز اولیه از متارکه, چینی, نیروهای خالی بانک ها از Pangong Tso دریاچه در انگشت 4 منطقه در جولای 9 و رفت و برگشت به 5 انگشت. اما سربازان هنوز هم مجبور به تخلیه منطقه بین انگشت 5 و 8 که هند ادعا می کند که قلمرو آن است.

تصاویر ماهواره ای نشان داده اند بزرگ ساخت تا توسط چینی ها در Pangong Tso از جمله ساخت و ساز از پناهگاه دائمی نصب و راه اندازی توپخانه و اسلحه و استقرار قایق. این نشان می دهد که چینی ها در حال آماده سازی برای یک مسافت طولانی در این منطقه است.

در ماه مه سال 2020 سربازان چینی در یک حرکت تهاجمی اشغال منطقه بین انگشت 4 به 8 و مانع هندی نیروهای گشت وجود دارد. در چشمه های آب گرم منطقه, چینی, سربازان باید گزارش نه نقل مکان کرد به حدی که در مرحله اول به عنوان موافقت شد در توافق ژوئن 6 و هنوز هم برخی از حضور. Galwan ولی تنها نقطه اصطکاک جایی که چینی ها باید به طور کامل قطع شد طبق توافق. وجود دارد 4 متر فاصله بین دو ارتش وجود دارد.

ارتش هند در حال حاضر آماده شدن برای یک مدت طولانی ایستاده با چین آغاز شده و به طرح سهام و مواد مورد نیاز برای زمستان استقرار نیروهای نظامی در ارتفاع بالا. آن است که در روند قرار دادن سفارشات به صورت اضافی چادر و سرپناه های بومی و همچنین فروشندگان خارجی.

ارتش هند گزارش شده است که همچنین نقل مکان کرد آن کوه بخش از دو محل همراه با ستون زرهی مستقر در اطراف Madhya Pradesh, Uttar Pradesh, Rajasthan, پنجاب و هاریانا.

چین به ارمغان آورده است تعداد زیادی از نیروهای حدود 40,000 به جلو و عمق مناطق در لاک در Ladakh بخش که در آن آنها را نیز انباشته تانک و توپخانه هواپیما و رادار jammers. هند انجام داده است آینه استقرار نیروهای خود در لاداخ برای مقابله با چین است. هند نیز مستقر مخازن سنگین توپخانه و دفاع هوایی سیستم در Ladakh بخش برای مقابله با هر گونه چینی به چالش بکشد.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de