کارناتاکا همچنان به رکورد بیش از 5000 تازه موارد است. پس شب جمعه دولت شاهد 5,172 تازه موارد و بنگلور به حال سهم خود را از 1,852 موارد است. کل تاج موارد مثبت در حالت ایستاده در 1.29 lakhs.

در دولت-دانا COVID 19 شمارش کارناتاکا باقی مانده در 5 اسلات در زیر ماهاراشترا, Tamil Nadu, Andhra Pradesh و دهلی نو است. اما وقتی که می آید به فعال caseload آن است که پیش از تامیل نادو و دهلی نو است.

وجود 98 مرگ و میر در 24 ساعت گذشته در کارناتاکا دولت با توجه به کورونا.

فعال caseload در کشور است که به تدریج اضافه شده تا با توجه به متوسط 5,000 تازه موارد گذشت هر روز در حال حاضر می ایستد در 73,219. بنگلور همچنان به تحمل نیمی از دولت را فعال caseload با 37,760 فعال موارد از آن شهر.

با محدودیت پنج شنبه و شب مقررات منع رفت و آمد بودن و حذف توسط کارناتاکا دولت در آن باز 3.0 دستورالعمل تهدید از این ویروس مرگبار شده است فقط یک علاوه بر. مدنی بدن سخت در تلاش است برای پایین آوردن افزایش اعداد تحت کنترل خود در بنگلور تبدیل شده است که عمده کمک کننده به دولت در مجموع تاج موارد مثبت است و در عین حال برای رسیدن به هر چیزی قابل توجه است.

بدن مدنی اعلام کرده است که عمده بازارهای بنگلور – K R بازار و Kalasipalya بازار که جذب lakhs از footfalls از شهر و خارج از بسته باقی خواهد ماند تا اوت 31.

جدا از بنگلور تهدید از ویروس قوی است و در مناطق دیگر به عنوان سلامت بولتن صادر شده توسط وزارت بهداشت و رفاه خانواده نشان می دهد که وجود دارد افزایش در تعداد از ولسوالی گزارش بیش از 100 تازه موارد است. وجود 14 منطقه که گزارش شده بیش از 100 تازه تاج موارد در روز شنبه. Mysuru در صدر فهرست ایستاده بود و در کنار بنگلور. ابریشم شهرستان تا به حال 365 موارد به دنبال 269 مورد از Bellari و 219 هر یک از Kalburgi و Belagavi.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de