دهلی نو: تازه جنگ برادرکشی بین به اصطلاح گارد و رهبران جدید در کنگره خروشان با ارشد رهبر Digvijay سینگ در روز یکشنبه در آوردن راهول گاندی به طور مستقیم گفت: سابق رئیس کنگره باید فعال تر در داخل پارلمان و انجام “yatras” در سراسر هند است.

“او متفاوت است و می خواهد به انجام سیاست متفاوت است. ما باید اجازه می دهد او را به انجام این کار, اما ما همچنین می خواهم او را به فعال تر در مجلس می شود و بیشتر در دسترس مردم است. به عنوان توصیه شده توسط Sharad Pawar او باید در سراسر هند است. ‘Yatras’ مهم هستند برای اتصال” سینگ توییتی.

یکی دیگر از اعضای ارشد جنبش Manish Tewari یکی از اولین بار به صحبت می کنند پس از جلسه مجازی از Rajya سبها نمایندگان مجلس با سونیا گاندی که در آن راجیو Satav و K. C. N شناخته می شود نزدیک به گاندی سرزنش UPA-2 برای کنگره 2014 شکست روز یکشنبه توییتی یک لینک از دستاوردهای دکتر مانموهان سینگ نخست ministership.

“متاسفانه UPA نمی تواند از میان برداشتن شوم توطئه علیه این برای آن بود/که رهبری دو نجیبانه و مناسب و معقول روح SG & MMS” Tewari توییتی.

منابع گفت: این انفجار توسط Mr Satav و آقای Venugopal در جلسه هفته گذشته بود که تیم Rahul تلاش برای اصلاح فضای پس از مادها پرادش و راجستان شورش توسط Jyotiraditya Scindia و Sacin خلبان هر دو شناخته شده به عنوان نزدیک به گاندی.

عذاب در رسانه های اجتماعی توسط گارد سریع بود. سونیا گاندی مدت به عنوان رئیس جمهور موقت به پایان می رسد در ماه اوت 10.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de