سناتور. تینا اسمیت حملات رقیب Jason Lewis بیش از سال 1998 موضع در مزرعه یارانه

یک بحث قدیمی بیش فدرال نقش دولت در اقتصاد کشاورزی — یک موضوع است که تولید عجیب و غریب اتحاد در واشنگتن اما که بسیاری از سیاستمداران ترجیح می دهند برای جلوگیری از — توسط شعله ور دوباره در مسابقه بین, مینه سوتا, ایالات متحده آمریکا به مردم ایران ، تینا اسمیت و رقیب سابق کنگره ایالات متحده Jason Lewis.

کمپین اسمیت کشف قدیمی تلویزیون, فیلم لوئیس سوال دولت محصول یارانه ها و اعلام “دولت باید هر چیزی برای انجام با کشاورزی است.”

“ما glamorized یک صنعت خاص به عنوان با ارزش به عنوان آن است که” لوئیس جمهوری گفت: در یک برنامه تلویزیونی در سال 1998 است. “و اعضای کنگره در حال اجرا بر روی ‘نه یک مزرعه همیشه رفتن زیر,’ است که من فکر می کنم کمی ساده لوحانه است.”

چند دهه بعد و پس از گذراندن یک دوره در خانه در ایالات متحده از سال 2017 تا 2019 لوئیس در حال حاضر می گوید: “همه چیز متفاوت است” در مقایسه با آن.

اسمیت یک دموکرات بود که منصوب به سنا در سال 2017 و برنده یک انتخابات ویژه در سال 2018 است با استفاده از این ویدیو به چالش کشیدن لوئیس با کشاورزان که تمایل به رای حزب جمهوری خواه.

دو نامزد در حال برنامه ریزی برای دیدار با مجازی نامزد فروم در روز سه شنبه به عنوان بخشی از FarmFest. سالانه مزرعه نمایشگاه در Redwood Falls, Minn. لغو شده است اما هنوز برگزاری رویدادهای آنلاین.

بحث بیش از مزرعه یارانه ها معمولا محدود به فکر می کنم مخازن و دانشگاهیان از آنجا که سیاستمداران نمی خواهید به خطر ناراحت کننده کشاورزان است. اما لوئیس گذشته در اعتراض به حمایت دولت از کشاورزان هنوز هم طنین انداز با یک فرد داد مالی با محافظه کاران و منتقدان بزرگ کشاورزی است.

کشاورزان دریافت بیش از یک سوم از درآمد خود را از مالیات دهندگان در سال گذشته است. برنامه های کمک به کشاورزی در حال حاضر چه به عنوان گروه های کشاورزی سر و صدا برای دلار برای کمک به آنها را از طریق همه گیر.

Coronavirus امداد بسته های پیشنهادی در مجلس سنا در هفته گذشته شامل یکی دیگر از 20 میلیارد دلار برای کشاورزان در بالا حدود 16 میلیارد دلار در اوایل سال جاری و 23 میلیارد دلار در جنگ تجاری امداد پس از سال 2018 است.

“یارانه ها در حال تبدیل شدن به یک درصد بسیار زیادی از درآمد سالانه گفت:” جاشوا Sewell, یک لابی برای مالیات دهندگان برای حس مشترک یک گروه در واشنگتن دی. سی “آن را سخت به سختی مکالمات هنگامی که شما در وسط یک بحران است اما کنگره به نظر می رسد در یک مسابقه تسلیحاتی با خود از دیدن آن اتاق و آن حزب می تواند پول بیشتر به کشاورزی است.”

در ضمن قیمت ذرت و سویا در حال معلق در هوا نزدیک به 10 سال پایین. کشاورزان کاشته 2.3 میلیون هکتار ذرت در سال 2020 در مقایسه با سال قبل از آن و در آن پیش بینی می شود محصول سپر.

لوئیس گفت: او در بازدید از مزارع هشت سال جاری سعی کرده ایم که شامل طرح کمک های غذایی مکمل (SNAP) اصلاحات در سال 2018 مزرعه لایحه قبل از ارائه برداشته شد و او در برابر این لایحه رای دادند و خواستار کمک به کشاورزان در میان همه گیر. “آزاد و عادلانه تجارت, معاملات” عادلانه مالیاتی و درمان “قابل تنظیم مقررات اصلاحات” هستند چه نیاز کشاورزان در حال حاضر, او گفت:.

“من همچنان به این باور است که بهترین چیزی که ما می توانید انجام دهید برای کشاورزی در حال حاضر به بازار باز و کشاورزان به کار با بلند کردن مستندات که در آن ما می توانیم و به سرعت به عنوان ما می توانیم” لوئیس گفت. “هدف از سیاست خوب همیشه باید عملکرد بازارهای بنابراین یارانه نیستند که لازم است به عنوان درآمد افزایش یابد.”

یارانه ها قطع خط دندانه دار

سیاست مزرعه یارانه ها — که در زمان عادی تشکیل شده تا حد زیادی از اتانول دستور و مالیات دهندگان پرداخت می شود محصول حق بیمه — don’t break پاک در حزب خط.

در حالی که محافظه کاران مالی به طور کلی شک و تردید جمهوری خواهان و دموکرات ها هر دو قهرمان آنها.

رئيس جمهور و دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن که لذت بردم از پشتیبانی گسترده ای در میان کشاورزان در انتخابات مجاز است میلیاردها دلار در پرداخت های مستقیم به کشاورزان برای جبران اثرات ناشی از جنگ تجاری با چین پس از coronavirus.

“مزرعه یارانه ها واقعا دو حزبی موضوع گفت:” آن Schechinger یک تحلیلگر اقتصادی برای گروه کاری محیط زیست که آهنگ یارانه ها به مزارع در میان چیزهای دیگر. “افرادی هستند که در دو طرف راهرو که برای آنها هستند و در مقابل آنها.”

سازمان هایی مانند مالیات دهندگان برای حس مشترک و کار گروه محیط زیست که اهداف متفاوتی کار کرده اند با هم در گذشته به سعی کنید برای جلوگیری از مزرعه یارانه ها. آنها معتقدند که بیش از حد اغلب کشاورزان که بیشترین بهره را از یارانه ها بزرگترین آنهایی که.

“حتی این کروناویروس جدید کمک های غذایی یارانه ها در حال رفتن به بزرگترین مزارع” Schechinger گفت. “اکثر پول رفتن به کالا کشاورزان است.”

اما رای گیری در برابر یک مزرعه بیل یا انتقاد یارانه ها — حتی در گذشته های دور — می تواند خطرناک برای یک سیاستمدار در مزرعه کشور است.

سه اصطلاح جمهوری خواه کانزاس در کنگره Tim Huelskamp رای دادند در برابر 2014 مزرعه بیل و خود را از دست داده 2017 اولیه به یک نامزد که تراز خود را با گروه های کشاورزی و انتقاد Huelskamp برای یک سال 1995 پایان نامه دکترا که مورد سوال مزرعه یارانه ها.

اسمیت در سنا کارگروه کشاورزی و بیداد کار خود را در سال 2018 مزرعه بیل به عنوان تقویت لبنی ایمنی-net برنامه.

لوئیس لعنتی اسمیت و دیگر حزب دموکرات برای مخالفت با “متوسط مواد غذایی تمبر اصلاحات” در مزرعه بیل برای عدم توجه کافی به کشاورزان به طور کلی برای به تاخیر انداختن تصویب ایالات متحده-مکزیک-کانادا توافقنامه که به جای نفتا و برای بودن “محزون می خوانی سکوت” هنگامی که دیگران به نام برای coronavirus امداد رسانی به کشاورزان در ماه آوریل است.

اسمیت کمپین گفت: مزرعه بیل بود “قوی دو حزبی” قطعه ای از قوانین است که او “کمک نویسنده و قهرمان” و لوئیس بود تنها Minnesotan در کنگره به رای دادن در برابر آن است.

“Jason Lewis روشن ساخته است او را به پشت مینه سوتا کشاورزان است و اگر آن را تا به او اجازه مزارع شکست — حتی در دوران سخت” اسمیت کمپین در بیانیه ای گفت.

چهره 2 صورت’

برای چهار سال در اواخر 1990s و 2000s اولیه لوئیس میزبانی شرکت در تلویزیون نشان می دهد “Face 2 Face” با ونس Opperman سابق رئیس جمهور در غرب چاپ و نشر و عمده دموکراتیک دهنده. این نشان می دهد پخش در تلویزیون عمومی در شهرهای دوقلو و 14 ایستگاه دیگر در مینه سوتا و داکوتای شمالی و کانادا است.

Opperman در مصاحبه ای گفت که لوئیس بود بیشتر آزادیخواه در نشان دادن از او در بحث های رادیویی نشان می دهد که پخش شد در حدود همان زمان و بعدها همزمان در سراسر کشور. آنها اغلب استدلال در مورد کشاورزی است.

“او بسیار صریح آزادیخواه و تمایل به در برابر پرداخت های دولت از هر نوع” Opperman گفت.

در یک کلیپ از سال 1999 Opperman شد بحث کنترل قیمت ها در بخش کشاورزی با یک اقتصاددان و لوئیس را شکست.

“این شگفت انگیز است که ما این کالاها را به عنوان اگر آنها طلا یا خدا” لوئیس گفت. “آیا شما نگران آن است که قیمت خودرو بیش از حد پایین است؟”

در یکی دیگر از کلیپ های Opperman و لوئیس sparred بیش از مینه سوتا دادستان کل هوبرت هامفری سوم دادگاه مبارزه فدرال شیر بازاریابی سفارش. لوئیس استدلال آن را “سیاست محدود” خواهد بود و قرار دامداران از کسب و کار در دیگر نقاط کشور و حتی به عنوان Opperman استدلال آن محافظت مینه سوتا کشاورزان از “تبعیض است.”

زمانی که لوئیس گفت: “خب دولت باید هر چیزی برای انجام با کشاورزی است.”

نویسنده کارکنان پاتریک Condon کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de