آنها برنده با قدرت آنها برنده با تیز شروع تبادل و روز یکشنبه آنها را به دست آورد با یک اغل گاو یا حشم که برچسب تیمی کلیولند به فراموشی. اگر آخر این هفته چهار بازی بودند یک پیش نمایش از این عجیب و غریب, فصل, AL مرکزی مسابقه خوبی وجود دارد ممکن است در واقع یکی است.

شش دوقلوها امداد کوزه محدود کلیولند به دو بازدید و اجرا و مینه سوتا برنده سومین بازی متوالی از سری سوم متوالی سری از این فصل را با یک پیروزی 3-1 در هدف زمینه است. حداکثر کپلر دو برابر شده و دو بار به ثمر رساند و هر دو بار و میچ Garver طناب اولین هومر فصل به حقه در سمت چپ-مرکز اما دوقلوها جرم بود در غیر این صورت آرام آرام خود را ballpark.

مهم نیست نه با یک تازه بازو — و از همه مهم تر یکی از موثر — بر روی تپه تقریبا در هر زمین باز یافته. کلیولند موفق دوام دو بازدید برای دومین بازی متوالی در 34 سالگرد آخرین بار دوقلوها تن به تن پشت به پشت دو hitters.

“ما فقط در حال رفتن وجود دارد با این انتظار که ما پیروز خواهیم شد زیرا ما می دانیم که چقدر خوب هستیم. و این نوع از چیزی که ما هر روز از این سری و چیزی که بعد از شما می دانید, ما برنده سه در چهار” گفت: Tyler Clippard که شروع به بازی با بازنشستگی تمام شش hitters او مواجه شده است. “این نوع از سرگرم کننده برای رفتن در مورد روز دانستن که شما در حال رفتن را به نفع خود.”

به خصوص در برابر یک تیم به طور گسترده ای انتظار می رود به سگ دوقلوها در سراسر اوت و سپتامبر فقط به عنوان سرخپوستان را تا اواخر فصل گذشته. اشتباه نکنید کلیولند هنوز هم خطرناک باشگاه — بدون حریف را به نگاه به جلو به رو شین بیبر, Mike Clevinger, Carlos Carrasco و هارون Civale در یک سری حذفی — اما دوقلوها ممکن است ساخته شده بیانیه ای در مورد سلسله مراتب نظم در مرکزی در این آخر هفته.

“بزرگ است. آن بزرگ باشد. شما در حال صحبت کردن در مورد 60 بازی فصل” گفت: Clippard که تن به تن برای کلیولند سال گذشته است. “شما سه چهار از یک بخش رقیب و یک باشگاه است که به عنوان خوب به عنوان آنها را با تبادل کارکنان آنها باید آن را در یک سری برای اطمینان حاصل کنید.”

مطمئن شوید به اندازه کافی است که کلیولند کارکنان داد تا تنها 10 اجرا می شود در چهار بازی قابل توجه با توجه به دوقلوها بودند به طور متوسط بیش از هفت اجرا می شود یک بازی قبل از سری آغاز شد. اما این دوقلوها تبادل کارکنان که تحت سلطه سه بازی نهایی پس از بیبر 2-0 shutout در سری بازکن.

کلیولند به ثمر رساند و تنها دو اجرا می شود در سه بازی نهایی هم انصراف نه تنها بازدید در 27 نوبت. جدا از دو گل دیگر کلیولند دونده برتر پایه سوم جمعه و شنبه یا یکشنبه و تنها شش ساخته شده آن را با خیال راحت به دوم.

“بچه ها ما آمد بسیار متمرکز و فقط از تخت تن به تن عالی بالا به پایین” دوقلوها مدیر Rocco Baldelli گفت. “شما شروع به دنبال در تعدادی از بچه ها بودند که در خارج وجود دارد — منظورم این است که شما می توانید بحث در مورد هر یک از آنها به دلیل تلاش های آنها بزرگ است.”

Clippard آغاز شده توسط بازنشستگی تمام شش مورد او مواجه شده و آن را به یک تن در روز است. مت Wisler تایلر Villalpando, Trevor مارس و سرجیو Romo برگزار می شود کلیولند hitless برای یک دور یا بیشتر دومی چیدن دوم خود را با صرفه جویی در این فصل است.

تنها Devin Smeltzer که بازنشسته هفت از 10 مورد او مواجه, مواجه اسمی بیش از دشواری. او تسلیم یک leadoff دو به کسر هرناندز در چهارمین دور و فرانسیسکو Lindor آن را تبدیل به کلیولند تنها اجرا شده توسط تندرست توپ از سمت چپ میدان نرده. اما ادی روساریو برداشت توپ چرخ و rifled آن را به دوم پایه snuffing هر بیشتر رالی با بازنشستگی Lindor با دوقلوها برای اولین بار خود کمک از سال است.

کپلر از دست رفته یک سه گانه در حدود یک پا در اولین ورود توپ به جای چرخش به کرسی زمین حکومت دو و او از دست رفته یک خانه اجرا حدود 2 فوت هنگامی که آن را ricocheted کردن سنگ آهک رو در سمت راست میشه. هر دو, دو برابر, دو, راه اندازی اجرا می شود Civale.

دیگر آمد از Garver که تا به حال شده است در مورد فرسایش 2-برای-15 شروع می شود. هنگامی که او 3-2 changeup از کلیولند righthander پیشرو دوم زمین باز یافته Garver صف آن را به حقه و سپس پاره اطراف پایگاه های.

“من تا به حال اجرای پایگاه در در حالی که, بنابراین من نمیفهمد من می خواهم آن را خوب با حداکثر سرعت دویدن,” او گفت:.

دوقلوها ممکن است انجام همان به آل مرکزی مسابقه.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de