به عنوان چرخش آب و هوا ترد و داخل سالن ناهار خوری ظرفیت باقی مانده محدود به سرکوب گسترش coronavirus رستوران در حال برنامه ریزی برای آب و زمستان. و برای برخی از حرارت لامپ و ناهارخوری, گنبد آن را قطع نمی.

خداوند فلچر های دیرین Lake Minnetonka steakhouse و دریا پاتوق در نظر گرفتن فصل ،

“با آب و هوای سرد نزدیک شدن و محدود صندلی اجازه داد داخل خانه ما تا به حال به تصمیم گیری دشوار به طور موقت نزدیک برای زمستان” گفت: بیانیه ای در رستوران وب سایت.

خداوند فلچر قدیمی دریاچه تسلیم شده است نشسته در كشور در بهار, پارک, پس از سال 1968. آخرین روز از خدمات تا بهار آینده خواهد بود یکشنبه ، 11.

“این تصمیم گیری ساخته شده بود و نه به آرامی اعلام این خبر گفت:.

“COVID-19 است wreaked ویران در صنعت رستوران به صورت محلی و در سراسر کشور. ما به طور موقت بسته است اولویت ما است, اما آن را اندازه گیری ما باید به عنوان ما همچنان به فشار از طریق ویرانگر اقتصادی اثرات این بیماری همه گیر.”

طبقه نقطه یکی از ده ها تن از کافه ها و رستوران ها به نام مینه سوتا وزارت بهداشت در هفته های اخیر برای داشتن شده است به COVID-19 شیوع; 38 نفر به طور بالقوه مربوط به استقرار.

خداوند فلچر نیست, این رستوران فقط به اعلام بسته شدن فصلی با توجه به همه گیر. هفته گذشته رستوران آلما اعلام توقف نشسته ناهار خوری تا بهار و یا تابستان سال 2021 تبدیل شدن به یک بایگانی اطلاعات عملیات.

 

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de