با حرف آخر هوشمندانه در مسیر کنکور گام بردارید

Category: دسته‌بندی نشده | No comments

در سالهای اخیر منابع کنکور و موسسات آموزشی به میزان قابل توجهی افزایش یافته و انتخاب بهترین منبع برای کنکور را دشوار کرده است. از طرف دیگر ، انتخاب بهترین نوع متن به آزمون و خطای زیادی نیاز دارد. در انتشار اخبار امروز ، نگاهی خواهیم انداخت به دنیای کنکور و شما را با موسسهE آشنا می کنیم https: //harfeakharpub.comحرف آخر. آموزش تنها مقوله موفقیت نیست ، اما آموزش خوب می تواند مسیر موفقیت را برای داوطلبان کوهستان بسیار آسان کند. برای چندین سال ، موسسهE حرف آخر در زمینه آموزش امتحان پذیرش توجهات را به خود جلب کرده و طرفداران زیادی در بین دانشجویان پیدا کرده است. این موسسهE جوان در سال 2011 تحت هدایت استاد عبدالله منتظری آغاز به کار کرد.

این موسسهE با شعار آموزش تصویری با انیمیشن آغاز شد و در سال 1995 توانست جایگاه محکمی در موسسات آموزشی ایجاد کند. با این حال ، اوج دانش موسسه به سال 1996 برمی گردد ، زمانی که همه به دلیل سازگاری منحصر به فرد خود ، توجه خود را به تحقیق و س AAالات پذیرش حرف آخر موسسهE معطوف کردند. در سال 1996 ، دوره های حرف آخر در زمینه های دین ، ریاضیات ، فیزیک ، شیمی و زیست شناسی بیش از 90 درصد در امتحانات ورودی پیشرفت کرد و تعداد زیادی از داوطلبان موسسهE بیش از 90 درصد و حتی بیش از 100 درصد امتیاز کسب کردند. و این آغاز محبوبیت موسسهE بود. … برای اطلاعات بیشتر در مورد این موسسهE ، می توانید از این لینک حرف آخر را وارد کنید تا عملکرد آن را درک کنید. در ادامه رونمایی از حرف آخر ؛ جدیدترین تکنولوژی آموزش ابتدایی تا کنکور را هم مشاهده کنید.

برای اولین بار ادبیات را بخوانید بدون اینکه به یاد بیاورید

اما مهمترین ویژگی این موسسهE چیست که همه داوطلبان را به رویای یک منبع یادگیری بهتر نزدیک می کند؟ اولین مورد آموزش ادغام است. داوطلبان با حرف آخر کتاب ، فیلم آموزشی ، تست ، مشاوره و منابع تخصصی دریافت می کنند و به منابع دیگری نیازی نیست. دلیل دوم سبک یادگیری است که در آن داوطلبان دیگر مجبور نیستند دوره هایی مانند دین و ادبیات را یاد بگیرند ، سومین ویژگی این مجموعه کوتاه مدت آموزش است و ویژگی دوم این است که داوطلبان حتی به مشاور نیاز دارند. مشاوره و برنامه ریزی جامع برای جلوگیری از. ندارد. و تنها کاری که شما باید انجام دهید این است که برنامه را اجرا کنید و آن را امتحان کنید.

بیایید تمام ویژگی های بالا را در یک درس ادبیات توضیح دهیم. دوره ادبیات توسط استاد موسن منتظری تدریس می شود و به پنج مبحث تقسیم می شود. در زمینه املا و واژگان ، تمام کلمات ادبیات کلاس سوم دبیرستان و هر آنچه برای کنکور لازم است با استفاده از داستان های متحرک توسط دانش آموزان جمع آوری و سازماندهی می شود و قهرمان هر بار به مکان های مختلف منتقل می شود. مجموعه ای از کلمات را تعریف کنید. به جای یادآوری ، آن را در تاریخ خواهید دید و لمس می کنید. از طرف دیگر ، کل واژگان ادبیات با وضوح آزمون در 8 ساعت خوانده می شود. به عبارت دیگر ، داوطلبان می توانند امتحان نهایی ، هجی و واژگان را یک باره فرا بگیرند و به یاد داشته باشند که در 8 ساعت به سوالات پاسخ دهند. به صفحه ادبیات حرف آخر مراجعه کنید. در ادامه می توانید نحوه نصب دی وی دی های حرف آخر را هم مشاهده کنید.

با هر آزمون حرف آخر همه درس ها را یک بار مرور کنید

اما بیایید در مورد کوچک و کامل بودن منابع حرف آخر بیشتر صحبت کنیم. حرف آخر هر سال دو دوره به دانشجویان ارائه می دهد. برنامه 4 ماهه و برنامه 2 ماهه کنکور. هرکدام می توانند در زمان مشخصی به داوطلب کمک کنند. در یک برنامه چهار ماهه ، داوطلبان فقط در مدت چهار ماه 0 تا 100 آزمون ورودی می دهند ، اما دوره وی دارای 10 آزمون جامع ، حل 7000 آزمون و 10 آزمون حرف آخر است. انجام دادن. .. این آزمون به این منظور طراحی شده است که داوطلبان می توانند با پاسخ دادن به آزمون حرف آخر ، یک بازبینی کامل دروس را از هر آزمون دریافت کنند. یعنی بعد از آزمون هیچ بروشوری به عنوان پاسخی برای داوطلب ارائه نشده است بلکه پاسخی ارائه شده است.

در آزمون حرف آخر به هر سوال پاسخ دهید. به عنوان مثال ، شرکت در اولین آزمون س 130ال 130 در کلاس ریاضی داوطلبانه دشوار است. فقط روی این سوال کلیک کنید در این بخش ، معلم مربوطه ابتدا كتاب درسی مربوط به مسئله را تشریح می كند ، سپس مسئله را حل می كند و سپس مسئله را از طرق مختلف دیگر طراحی می كند تا داوطلب بتواند آن را سریع ببیند. مشکل را حل کنید. آهسته. تدریجی. تدریجی .. دوره دوم دوره فوریه یا پروژه 6040 است. آخرین نامه ارسالی فوریه است. داوطلبان تمام دوره ها را به پایان می رسانند و 20 آزمون جامع را طی 2 ماه به پایان می رسانند. برای درک محصولات حرف آخر و قیمت آنها ، کافی است به صفحه محصولات سیستم جدید مراجعه کنید. در ادامه می توانید فیزیک یازدهم حرف آخر با تدریس بدون فرمول استاد کامیار را هم مشاهده کنید.

برای اطمینان خاطر شنوندگان ، حرف آخر 20٪ از 6040 مورد را به صورت رایگان (شامل 40 پذیرش نهایی و 30 ساعت آموزش در تمام دوره ها) ارائه داد. می توانید با شایان مامندی ، حدیث قمری ، مریم فرزی تماس گرفته و یا شماره 5 را به سامانه پیامکی موسسهE 10002907 ارسال کنید.

021-66576182

021-66576371

021-66566623

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>