شبکه وبلاگی(PBN) چیست و نحوه راه اندازی آن چگونه است؟

اگر بتوانید کاری کنید که کسب و کار شما در اخبار و سایت های خبری ذکر شود بسیار عالی می شود. یعنی کاربر با هدف مشاهده یک مقاله ، محصول یا خدمات خاصی به سایت شما مراجعه می کند. اگر شما سابقه خرید بک لینک قوی از سایت دیگری را دارید ، میتوانید در کامنت ها معرفی کنید تا ما هم در صورت صلاح دید ، آن را به متن صفحه اضافه کرده و به کاربران پیشنهاد دهیم. قدرت دامنه: قدرت دامنه یا Domain Authority اشاره به عددی بین ۰ تا ۱۰۰ دارد که مشخصکننده اعتبار یا قدرت دامنه سایت مورد نظر است. ما شدیدا مشتاق هستیم نمونه کارهای انجام شده رو به مشتریان عزیز ارائه بدیم اما مشکلی که در حال حاضر وجود داره بحث سوءاستفاده برخی از رقبا (بخوانید رفقا) هست که مارو ناچار میکنن که از ارائه نمونه کار خودداری کنیم. تاثیر بکلینک در سئو چگونه است؟ اگر لینک جوس بکلینک مورد نظر از وبسایت مبدا A را ۱۰۰ در نظر بگیریم، و صفحه مورد نظر به سه سایت مقصد دیگر لینک بدهد، لینک جوسی که به هریک از سایتهای مقصد میرسد، ۳۳٫۳۳ خواهد بود.

لینک نوفالو: زمانی که وبسایت مبدا به سایتی غیرقابل اعتماد یا رقیب لینک میدهد و قصد دارد هیچ لینک جوسی از طریق بکلینک مورد نظر به وبسایت مورد نظر منتقل نشود و به طور کلی بکلینک مورد نظر دخالتی در رتبهبندی توسط گوگل نداشته باشد از تگ نوفالو یا no-follow tag استفاده میشود. لینک جوس: لینک جوس به میزان اعتبار یا قدرتی که بکلینک مورد نظر از وبسایت مبدا به سایت شما میبخشد میگویند. همانطور که ملاحظه میکنید دو مورد از بیشترین تاثیرات مربوط به لینکسازیهاست و این اعدا نشاندهنده تاثیر بکلینک در سئو محتوا هستند. بر طبق همین تئوری بنیانگذاران گوگل نیز با خود اندیشیدند که حتما هر صفحهای که توسط بکلینک به صفحه دیگری اشاره میکند در خال اعتبار دادن به صفحه مقصد است. در بک لینک های فالو وقتی شما از یک وب سایت دیگر بک لینک فالو دریافت کنید، زمانی که خزنده گوگل در آن وب سایت در حال خزیدن است به لینک شما بر میخورد که وقتی فالو باشد خزنده از سایت مبدا به سایت مقصد (سایت شما) مراجعه میکند و صفحات شما را ایندکس میکند.

این کار تاثیر PBN را بیشتر میکند. هر چه قدرت دامنه بیشتر باشد تاثیر بکلینک مورد نظر بر سئو سایت مقصد بیشتر خواهد بود و از کیفیت بیشتری برخوردار خواهد بود. برای لحظهای تاثیر بکلینک بر روی رتبهبندی گوگل را فراموش کنید. لینک هایی که روی آن کلیک کرده و از یک وب سایت به وب سایت دیگر جا به جا می شوید. الان قصد دارم چند روش رو به شما معرفی کنم که با استفاده از این ترفند ها می تونید بک لینک های طبیعی جذب کنید و در کل واجبه که این موارد رو رعایت کنید حتی اگر تعداد جذب بک لینک بسیار کم باشه یا اصلا هیچی جذب نشه! با این محتوای جدید ، شما می خواهید یک لینک به سایت اصلی خود داشته باشید. جواب این است که شما باید بک لینکها را به صورت طبیعی دریافت کنید؛ یعنی مطالب جدید و کاربردی تولید کنید تا کاربران در سایتها و وبلاگهای خود لینکهای شما را قرار دهند.

اگر شرکت شما در زمینه تور یا مهاجرت به کشورهای مختلفی فعالیت دارد و روی یک یا دو گزینه محدود متمرکز نیست ، بهترین اقدام برای دریافت بک لینک باکیفیت ، خرید رپورتاژ است تا لینک های تخصصی و قدرتمندتری را از بدنه محتوا دریافت کنید. طبیعتا همه ما به دنبال ساخت سایت هایی هستیم که در موتورهای جست و جو به سرعت بالا بیاید و جزو پیشنهاد های اول آن باشد. اگر این ارتباط به صورت حضوری یا تلفنی هست (پیشنهاد میدهم هم حضوری یا تلفنی به همراه ارسال ایمیل جهت پیگیری باشد)، ابتدا خود را به صورت کامل معرفی نمایید و بابت کار ارزنده آنها در جهت اطلاع رسانی و افزایش آگاهی مخاطب تشکر لازم را داشته باشید. دلیل این موضوع هم مشخص بود؛ احتمالا هر تعداد وبسایتهایی که به صفحه مورد نظر اشاره میکنند بیشتر باشد، احتمالا آن صفحه دارای کیفیت بالایی است. عده ای معتقدند معایب این تکنیک بیشتر از مزایای آن است و استفاده از این نوع لینک سازی ، کاملا مضر و در نهایت منجر به جریمه سایت خواهد شد.

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum mobil ödeme bozdurmahtml nullednulled themes