خرید قسطی خودرو، خدمت جدید همراه مکانیک

این روزها به دلایل متعددی چون قیمت بالای ماشین صفر و یا کیفیت نامرغوب قطعات این ماشین‌ها، بسیاری از افراد به سمت خودروهای کار کرده روی آورده‌اند. همین موضوع باعث شده تا بسیاری از کلاهبرداران و دلالان، از موقعیت سوء استفاده کنند و بتوانند به راحتی افراد ناشی را به دام بیندازند. این افراد، خودروهای رنگ شده خود را به جای خودروی فابریک کارخانه، به این افراد می‌فروشند و ضررهای مالی زیادی را به آن‌ها تحمیل می‌کنند. اینجاست که اهمیت مراجعه به کارشناس خودرو در زمان خرید مشخص می‌شود. در این مقاله قصد داریم نکاتی درباره کارشناسی رنگ خودرو و شیوه انجام آن بیان کنیم.

چرا کارشناسی خودرو مهم است؟

یک کارشناس خودرو تمامی قسمت‌های ظاهری و بنیادی ماشین را بررسی می‌کند و مشکلات و ایرادات آن را تشخیص می‌دهد. تشخیص هر کدام از این معایب، در قیمت نهایی ماشین تاثیر گذارند و پنهان کردن آن‌ها توسط فروشنده می‌تواند ضرر هنگفتی را به خریدار تحمیل کند. کارشناسی خودرو در این موارد به کمک شما آمده و با بررسی دقیق همه بخش‌های خودرو اشکالات موجود در آن را به‌طور کامل بیان می‌کند. به‌این‌ترتیب شما مطمئن خواهید شد که قیمت اعلام‌شده همان قیمت واقعی خودرو است.

رنگ شدگی خودرو، یکی از آن قسمت‌هایی است که توسط کارشناس ماشین انجام می‌شود. این رنگ‌شدگی می‌تواند نشان‌دهنده تصادفی یا چپی بودن خودرو باشد و منجر به افت قیمت زیادی شود. به همین دلیل کارشناسی رنگ آن هم توسط دستگاهها و تجهیزات پیشرفته، یکی از مهم‌ترین مراحلی است که باید توسط کارشناس خودرو انجام شود.

منظور از کارشناس متخصص کیست؟

ارائه گواهی معتبر کارشناسی از سوی کارشناس خودرو، نشانه‌ی حرفه‌ای و متخصص بودن اوست. این گزارش  تضمینی برای سلامت خودرو است و خیال خریدار را از بابت این موضوع راحت می‌کند. بخصوص اگر شرکت مربوطه، به شما گواهی پرداخت خسارت بدهد. در این صورت خیالتان به طور کامل از حرفه‌ای بودن آن راحت می‌شود. البته خدمات کارشناسی در محل نیز می‌تواند یکی از نشانه‌های کارشناس مجرب باشد. چراکه با این خدمات تنها با یک تماس می‌توانید به بهترین کارشناسان خودرو دسترسی پیدا کنید.

یک کارشناس ماهر، با این که از تجهیزات پیشرفته استفاده می‌کند اما می‌تواند حتی به صورت چشمی هم رنگ شدگی ماشین را تشخیص دهد. علاوه بر این کارشناس باید با روش‌های کلاهبرداران و دلالان آشنا باشد تا بتوانداز مکر و حیله آن‌ها باخبر شود. همان طور که گفتیم یک کارشناس خودرو با استفاده از دستگاه‌های به‌روز و تخصصی می‌تواند با درصد بسیار کم خطا رنگ شدگی را تشخیص دهد.

روش‌های تشخیص رنگ‌شدگی خودرو

تشخیص رنگ شدگی خودرو، به روش‌های گوناگونی صورت می‌گیرد. راههایی مثل بررسی چشمی اجزای مختلف ماشین، دست کشیدن روی بدنه و استفاده از آهنربا، از روش‌های سنتی و قدیمی محسوب می‌شوند. هر کارشناس خودرو می‌تواند با استفاده از این روش‌ها و استفاده از دستگاههای پیشرفته، رنگ‌شدگی خودرو را تشخیص دهد. درهرحال استفاده از هریک از این روش‌ها نیازمند تخصص و تجربه است..

کارشناسی دیجیتالی با استفاده از دستگاه‌های مخصوص

با استفاده از دستگاههای دیجیتالی، به طور قطع و با درصد بسیار پایین خطا می‌توان رنگ شدگی را تشخیص داد. این دستگاهها، ضخامت رنگ در بدنه را با دقت بسیار بالا تشخیص داده و به شما می‌گویند که کدام قسمت‌ها رنگ شدگی دارد. استفاده از دستگاههای دیجیتالی یک روش کاملا مطمئن است.

کارشناسی خودرو به‌صورت چشمی

با بررسی ظاهری خودرو، تقریبا می‌توان رنگ شدگی آن را تشخیص داد. لمس قسمت‌های گوناگون ماشین و بررسی متفاوت بودن رنگ‌ها در قسمت‌های مختلف، به شما می‌گوید که ماشین رنگ شدگی دارد یا نه. هر چند این روش‌ها چندان قابل اطمینان نیستند. اما موارد مهمی را آشکار می‌کنند. در این بررسی دقیق با چشم‌های غیرمسلح می‌توان کیفیت رنگ بدنه را نیز بررسی کرد. رنگ‌های فابریک معمولا کیفیت بسیار زیادی دارند و پوسته‌پوسته نمی‌شوند. بنابراین وجود این مشکل در بخش‌هایی از بدنه می‌تواند نشان‌دهنده رنگ‌شدگی خودرو باشد.

چگونه می‌توان یک کارشناس متخصص پیدا کرد؟

فروش اقساطی خودرو، در شرایط نابسامان اقتصادی که روزانه شاهد گران‌تر شدن خودرو و کاهش قدرت خرید مردم هستیم می‌تواند به افرادی که قصد خرید قسطی خودرو را دارند امکان رسیدن به ماشین دلخواهشان را بدهد. همان‌طور که می‌دانید در فرایند لیزینگ خودرو، خریدار مبلغ به توافق رسیده شده را به صورت قسطی به شرکت لیزینگ مورد نظر پرداخت می‌کند. از جمله مزایای خرید اقساطی خودرو می‌توان به تنوع در طرح خودروها و کوتاه بودن زمان واگذاری اشاره کرد.

حال این سوال مطرح می‌شود که چگونه می‌توان یک کارشناس خودروی خبره و کار بلد پیدا کرد. کارشناسی که، تخصص و مهارت کافی در این زمینه را داشته باشد و بتواند همه ایرادهای خودرو را تشخیص دهد. علاوه بر آن کاملا بی طرف بوده و بدون قصد و غرض یا طرفداری از فروشنده یا خریدار، خودرو را بررسی کند. اگر به دنبال یک کارشناس خبره و کار بلد می‌گردید، می‌توانید از خدمت کارشناسی خودرو همراه مکانیک استفاده کنید.

انجام بیش از 170 هزار کارشناسی خودرو در محل با نتایج موفقیت‌آمیز نشان می‌دهد که کارشناسان همراه مکانیک دانش و مهارت کافی برای تعیین قیمت واقعی خودرو را دارند. علاوه بر این همراه مکانیک گزارش کتبی و آنلاین کارشناسی خودرو را برای شما صادر می‌کند تا بتوانید در هرجایی با استناد به آن خودروی خود را به قیمت واقعی بفروشید. علاوه بر این شما می‌توانید تا 24 ساعت پس از دریافت گواهی کارشناسی، در صورت مغایرت موارد مطرح‌شده در گزارش با ویژگی‌های واقعی خودرو تا 10 برابر از همراه مکانیک خسارت دریافت کنید.

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum mobil ödeme bozdurmahtml nullednulled themesMobil Ödeme Nakite Çevirme