ثبت شرکت آنلاین

سایت ثبت شرکت ها

ثبت شرکت برای ثبت شرکت ثبت ملل در صدر درخواست کننده میبایست دسته ثبت خویش را از جمله کمپانی , و قبول خویش را آغاز نماید . بر طبق آن مدارک و پروسه ثبتی را طی نماید بعداز قبول آخرین به درخواست کننده شماره پیگیری داده می شود و بعداز قبول قابلیت بازنویسی نیست . اولی مبادرت در سازمان ثبت شرکت ثبت ملل  کارشناسی تایید اسم است و بعداز تایید اسم مدارک از روش پست ثبت شرکت ثبت ملل برای سازمان ثبت ارسال می شود . زمان ارسال مدارک محدود و حد عمده سه روز میباشد .

 

ثبت شرکت ثبت ملل جهت انسجام عمل های یک‌سری سهم دار و با مقاصد متفاوت ثبت میگردند و علت وجود اشکال گوناگون کمپانی هم همین زمینه است . تاسیس کمپانی در جمهوری اسلامی ایران نزد سازمان sabtsherkatha صورت می‌گیرد .

 

ثبت شرکت ثبت ملل پس از ارسال و کارشناسی در شرایطی که ایرادی از سمت متخصص وجود نداشته باشد , ابلاغیه برای مراجعه و مطالعه پیش نویس اطلاع رسانی و پرداخت وجوه ثبتی صادر میشود . برای ثبت شرکت ثبت ملل بایستی اسم مطلوب اتخاذ نمود . اسم کمپانی میبایست تماما پارسی و مفهوم دار باشد , ثبت شرکت ثبت ملل تکراری نباشد و از نام مختص در آن مصرف شده باشد و نوشتن عدد ها صرفا به صورت حروف مجاز است

 

 

ادرس ثبت شرکت تهران

ثبت شرکت ثبت ملل جهت سرعت بخشیدن به امورات می توان شرکت ها فراهم خریداری کرد . همه ویژگی ها کمپانی قابل تغییر‌و تحول است مثل اسم , نشانی و … . فقط مورد غیر قابل تغییر و تحول تیتر کمپانی می باشد نظیر تبدیل کمپانی دارای مسئولیت محدود به کمپانی سهامی یگانه و … . .

 

ثبت شرکت ثبت ملل امروزه با استعمال از علم اشخاص مجرب در این مورد , مشکلات به دست‌کم رسیده است . در‌این مقاله چگونگی ثبت شرکت ثبت ملل , موضوعات قابل ثبت و هزینه و زمان ثبت بررسی شده‌است .

 

ثبت شرکت به صورت رایگان

واریز حق دریافتی گزینش اسم و ثبت همه داده ها شخصی و حقوقی درخواست کننده

گزینش اسم

ثبت شرکت ثبت ملل قبول ( متخصص بخش قبول در صورت کامل شدن بودن همگی داده ها درخواست کننده آن را ثبت نموده و رسید را به درخواست کننده تحویل داده و یک ورژن از تراز قبول را پیوست داده ها گذشته می نماید و نسخه­ی دیگری را به درخواست کننده تحویل می دهد ) .

ورود داده ها اول : بعداز این که متخصص قبول داده ها را وارد سیستم ثبت کرد , فرد درخواست کننده درستی داده ها را تأیید کرده و خواهش درخواست کننده برای ادامه روند ثبت شرکت ثبت ملل ثبت شرکت ثبت ملل برای گزینش اسم آخری و گزینش متخصص فرستاده میشود . حق تقدم های اسم کمپانی که بوسیله درخواست کننده ارایه شده , بوسیله متخصص در دست گرفتن و بررسی شده و یکی‌از نام­ها گزینش میشود .

 

ثبت شرکت خیابان سهروردی

ثبت شرکت ثبت ملل مراجعه به سر گروهی : درخواست کننده با در دست داشتن ورژن ی حساس به سر گروهی یا این که نائب رئیس سازمان مراجعه کرده و امضا را اخذ مینماید . بعد به دبیرخانه رفته و فرایند ثبت کامل شدن می شود . در‌این سطح درخواست کننده ورژن کلیدی را با مهر پررنگ کامل شدن می‌نماید .

کامل شدن فرم گزینش اسم و پرداخت حق گزینش اسم .

 

ثبت شرکتها استعلام

بعداز دریافت تصمیم درباره با دسته کمپانی و بسته به تعداد شرکا برای آغاز فعالیت میتوانید نسبت یه ثبت شرکت ثبت ملل به صورت آنلاین و از روش سامانه سازمان کل ثبت شرکت های و موسسه ها غیرتجاری روند فعالیت را آغاز فرمایید . بنابراین که در سامانه مذکور نام نویسی کرده و روال را مطابق سیستم طی میکنید . پیش از آغاز روند خوبتر است مدارک ما یحتاج از جمله تصمیم درباره‌ی اسم کمپانی ( ۵ گزینش ) , زمینه و کار کمپانی , نشانی و دفتر کمپانی ( همراه با کدپستی ) و سرمایه نخستین را آماده فرمائید .

 

ثبت شرکت در ایران

ثبت شرکت ثبت ملل دست کم اعضا برای ثبت یک کمپانی دو نفر هست و یک نفر به تنهایی قوی به انجام نمی‌باشد . جهت کمپانی در مناقصات و دریافت کردن پروژه هایی که کارفرمای آن ها مدنی می‌باشد فرد حقیقی و واقعی کارکشته به دریافت مناقصه نمی‌باشد و حتما بایستی به عنوان کمپانی یا این که فرد حقوقی کمپانی نمایند . ثبت شرکت ثبت ملل اکثر وقت ها تیتر های بهره برداری کمپانی , کمپانی سهامی مختص , کمپانی دارای مسئولیت محدود و کمپانی علم بنیان هست .

 

 

 

 

دانلود رایگان مقاله

ایندکسر