مقامات گوگل مانیفست علیه تمدید شده واکسن ها را امضا می کنند

[ad_1]

ساندار پیچای، مدیر عامل گوگل

آنیندیتو موکرجی بلومبرگ گتی ایماژ

صدها کارمند Google مانیفستی را امضا و توزیع کرده‌اند که در مخالفت با مأموریت شرکت تولید واکسن است، که آخرین چالش رهبری است زیرا به ضرب‌الاجل‌های کلیدی برای بازگرداندن کارمندان اداری به صورت حضوری نزدیک می‌شود.

دولت بایدن به شرکت های آمریکایی با 100 کارگر یا بیشتر دستور داده است تا اطمینان حاصل کنند که کارمندانشان تا 4 ژانویه به طور کامل واکسینه شده یا به طور منظم برای کووید-19 آزمایش می شوند. بر اساس اسناد داخلی بررسی شده توسط CNBC، در پاسخ، گوگل از بیش از 150000 کارمند خود خواسته تا وضعیت واکسیناسیون خود را تا 3 دسامبر در سیستم های داخلی خود آپلود کنند، خواه قصد ورود به دفتر را دارند یا خیر. این شرکت همچنین اعلام کرد که تمام کارکنانی که به طور مستقیم یا غیرمستقیم با قراردادهای دولتی کار می کنند، باید واکسینه شوند – حتی اگر در خانه کار می کنند.

کریس راکو، معاون امنیت گوگل در ایمیلی که در اواخر اکتبر ارسال شد، گفت: «واکسن‌ها کلید توانایی ما برای اطمینان از بازگشت ایمن به مطب برای همه و به حداقل رساندن شیوع کووید-19 در جوامع ما هستند. . .

راکو گفت که شرکت قبلاً الزامات را اجرا می کرد، بنابراین تغییرات در فرمان اجرایی بایدن “حداقل” بود. ایمیل او 12 نوامبر مهلتی را برای مقامات برای درخواست استثنا به دلایلی مانند اعتقادات مذهبی یا شرایط پزشکی تعیین کرد و گفت که در مورد پرونده ها به صورت موردی تصمیم گیری می شود.

مانیفست گوگل که توسط حداقل 600 کارمند گوگل امضا شده است، از رهبران شرکت خواسته شده است که دستور واکسن را پس بگیرند و واکسن جدیدی ایجاد کنند که “شامل همه کارمندان گوگل باشد” و ادعا کرد که تصمیم مدیریت تاثیر زیادی در شرکت های آمریکایی خواهد داشت. او همچنین از کارکنان خواست که «اصولاً با این دستور مخالفت کنند» و به کارکنان گفت که اگر قبلاً تصمیم به عدم دریافت واکسن کووید-19 کرده بودند، اجازه ندهند سیاست تصمیم خود را تغییر دهد.

این مانیفست در حالی منتشر می شود که اکثر نیروی کار Google به ضرب الاجل بازگشت به دفاتر فیزیکی سه روز در هفته، از 10 ژانویه، نزدیک می شوند. کارمندان صریح این شرکت قبلاً درباره همه چیز از قراردادهای دولتی گرفته تا تغییرات در غذای کافه صحبت کرده بودند.

سخنگوی گوگل گفت که این شرکت پشت سیاست خود است. همانطور که به همه کارکنان خود و نویسنده این سند گفته ایم، الزامات واکسیناسیون ما یکی از مهم ترین راه هایی است که می توانیم نیروی کار خود را ایمن نگه داریم و خدمات خود را حفظ کنیم. ما محکم پشت سیاست واکسیناسیون خود ایستاده ایم.»

معضل مأموریت

واکسیناسیون نه تنها برای گوگل، بلکه برای کل آمریکا یک معضل است. به گفته جان هاپکینز، ویروس کووید-19 منجر به مرگ 772570 نفر در ایالات متحده شده است. علیرغم اثربخشی ثابت شده در ارائه سطح بالایی از محافظت در برابر بستری شدن در بیمارستان و مرگ، این کشور در تلاش است تا میلیون ها نفر را برای دریافت اولین دوز خود متقاعد کند، زیرا بیش از 60 میلیون آمریکایی واکسینه نشده باقی مانده اند.

در ماه ژوئیه، ساندار پیچای، مدیر عامل شرکت اعلام کرد که این شرکت برای افرادی که به دفاتر باز می گردند نیاز به واکسیناسیون دارد. در ماه اکتبر، پیچای گفت که دفاتر در منطقه خلیج سانفرانسیسکو در نزدیکی دفتر مرکزی آن تا 30 درصد پر شده است، در حالی که تقریبا نیمی از کارمندان آن در حال بازگشت به نیویورک هستند. وی سپس افزود که کارکنانی که نمی خواهند واکسینه شوند، می توانند از راه دور به کار خود ادامه دهند.

این شرکت اقدامات دیگری را برای متقاعد کردن کارمندان به واکسینه شدن نیز انجام داده است. به عنوان مثال، جو کاوا، معاون مرکز داده در گوگل، بر اساس مانیفست، یک جایزه 5000 دلاری برای مشوق واکسیناسیون برای کارکنان مرکز داده ایالات متحده اعلام کرد.

در ایمیلی که در مانیفست نقل شده و توسط CNBC بررسی شد، کریس راکو، معاون امنیت جهانی گوگل، گفت که به دلیل همکاری این شرکت با دولت فدرال، که “اکنون محصولات و خدماتی را پوشش می دهد که تبلیغات، نقشه های ابری، فضای کاری و موارد دیگر را پوشش می دهد. همه کارمندانی که به طور مستقیم یا غیرمستقیم با قراردادهای دولتی کار می کنند، نیاز به واکسیناسیون دارند – حتی اگر از خانه کار کنند. او افزود که آزمایش مکرر «یک جایگزین معتبر نیست».

نویسندگان مانیفست به شدت مخالف هستند.

در بیانیه آمده است: «من معتقدم که دستور ساندار برای واکسن‌ها عمیقاً ناقص است.»

در یک عنوان فرعی با عنوان «به مصرف‌کننده احترام بگذارید»، نویسندگان می‌نویسند که دستور «ممنوع کردن کارمندان واکسینه نشده Google از دفتر» به طور عمومی و احتمالاً به طرز شرم‌آوری انتخاب‌های شخصی را آشکار می‌کند، زیرا برای یک کارمند Google دشوار است که دلیل عدم بازگشت آنها را فاش نکند. “.

نویسنده همچنین ادعا می کند که این دستور، اصول شرکت را نقض می کند.

چنین کارمندان گوگل ممکن است هرگز احساس راحتی نداشته باشند که احساسات واقعی خود را در مورد خط مشی سلامت شرکت و سایر موضوعات حساس غیر مرتبط بیان کنند. این موضوع دیدگاه را محو می‌کند و «دوربین پژواک» ایدئولوژیکی داخلی را که افراد داخل و خارج از گوگل سال‌ها تماشا می‌کنند، تیزتر می‌کند. “

این مانیفست همچنین با داشتن سابقه واکسینه شدن کارمندان توسط گوگل مخالف است.

«من فکر نمی‌کنم Google باید از تاریخچه سلامت و پزشکی کارمندان Google آگاه باشد، و وضعیت واکسیناسیون نیز از این قاعده مستثنی نیست.» Google از کارمندان خواسته است تا مدرک واکسیناسیون خود را در تیم ایمنی و سلامت Google آپلود کنند. . طبق اسناد داخلی، قبلاً آن را در One Medical، یکی از ارائه دهندگان مزایای Google، آپلود کرده است.

نویسنده سپس سعی می‌کند استدلال کند که دستور واکسن ممکن است آغاز یک شیب لغزنده باشد، و راه را برای اقدامات مزاحم دیگر هموار کند – یک خط مشی مشترک در میان افرادی که با دستورات مخالف هستند.

«این اجبار برای مداخلات پزشکی نه تنها برای واکسیناسیون علیه کووید-19، بلکه برای واکسن‌های آینده و احتمالاً حتی مداخلات غیر واکسیناسیون به عنوان یک مکمل عادی می‌شود. این اصل جدایی و رفتار نابرابر کارمندان Google را بر اساس باورها و تصمیمات شخصی آنها توجیه می کند. عواقب آن سرد کننده است. با توجه به حضورش به عنوان پیشرو در صنعت، وظایف گوگل بر شرکت‌های سراسر جهان تأثیر می‌گذارد تا این را یک معامله قابل قبول در نظر بگیرند.»

در این سند آمده است که این گروه این نگرانی ها را در نامه ای سرگشاده به کارن دسالوو، مدیر ارشد سلامت گوگل ارسال کرده است.

بر اساس یک زنجیره ایمیل داخلی بررسی شده توسط CNBC، در آخرین جلسه عمومی گوگل به نام TGIF، برخی از مقامات سعی کردند با جلب نظر همکاران در مورد مسائل دیگر در یک سیستم داخلی به نام Dory، توجه بیشتری به موضوع واکسن داشته باشند. هدف این بود که اطمینان حاصل شود که سؤالات آنها رای کافی برای برآورده کردن خواسته های رهبران به دست آورده است.

جاه طلبی های سلامتی گوگل

دفع دستورات واکسن، چالش جدیدی را برای مدیریت گوگل ایجاد می کند، زیرا تلاش می کند صنعت مراقبت های بهداشتی را در میان جاه طلبی های تجاری در حال رشد خود – به ویژه برای واحد ابری خود، هدایت کند.

در ماه آگوست، گوگل واحد مراقبت های بهداشتی خود را به عنوان یک واحد تجاری رسمی برای بخش مراقبت های بهداشتی منحل کرد و دکتر دیوید فینبرگ که دو سال گذشته را صرف مدیریت واحد جستجوی غول سلامت کرده بود، شرکت را ترک کرد. با این حال، توماس کوریان، مدیر عامل Google Cloud به طور معمول از بخش مراقبت های بهداشتی به عنوان یک تمرکز اصلی یاد می کند، و DeSalvo، مدیر سابق اوباما که گوگل او را به عنوان اولین رئیس بهداشت در سال 2019 استخدام کرد، ماه گذشته به Squawk Box CNBC گفت که غول فناوری “هنوز همه چیز برای این کار است. سلامتی.”

این شرکت سعی کرده است از راه های مختلفی از مبارزه گسترده تر با کووید استفاده کند. در نیمه اول سال 2021، این شرکت نزدیک به 30 میلیون دلار برای آزمایشات کووید در خانه برای کارمندان Cue Health هزینه کرد که در ماه سپتامبر به ارزش 3 میلیارد دلار به صورت عمومی عرضه شد. مدت کوتاهی پس از آن، این شرکت همکاری جداگانه ای با واحد ابری گوگل برای جمع آوری و تجزیه و تحلیل داده ها در مورد کووید-19، به امید پیش بینی گزینه های آینده، اعلام کرد. گوگل همچنین با اپل در نرم افزار ردیابی قرارداد به امید ردیابی Covid-19 شریک شده است.

[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir
hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort Fethiye Escort Marmaris Escort hovarda