الیزابت هلمز رابطه خشونت آمیز با سانی بالوانی را توصیف می کند

[ad_1]

الیزابت هلمز در غرفه

منبع: ویکی برینگر

سن خوزه، کالیفا – الیزابت هولمز، بنیانگذار ترانوس، در شهادتی احساسی و گاهی اشک آلود روز دوشنبه، دوست پسر سابق رامش “سانی” بالوانی، که همچنین رئیس شرکت بود، به مدلی از خشونت فیزیکی و روانی، از جمله رابطه جنسی اجباری متهم کرد.

هولمز 37 ساله در چهارمین و آخرین روز بازجویی توسط وکلایش موضع خود را گرفت و دادستان ها باید به شدت در حال بازجویی متقابل باشند. هولمز با 11 اتهام کلاهبرداری و توطئه برای ارتکاب کلاهبرداری به خاطر نقشش در شرکت آزمایش خون، که در سال 2018 چند سال پس از ارزش گذاری آن به 9 میلیارد دلار سقوط کرد، مواجه است.

در حالی که هولمز در سه روز گذشته شهادت خود ده ها بار از بالوانی نام برد، موضوع آزار و اذیت تا روز دوشنبه بعدازظهر مطرح نشد، زیرا دفاعیات بر بیانیه ای مرکزی که درست قبل از محاکمه بیان کرد متمرکز شد. وکلای او در آن زمان نوشتند که هولمز از “یک دهه خشونت روانی” به دست بالوانی متحمل شده است.

هولمز روز دوشنبه به هیئت منصفه گفت که بالوانی در طول دهه ای که با هم بوده اند، سرسختانه از اخلاق کاری، «متوسط ​​بودن» او به عنوان یک کارآفرین و این واقعیت که «به عنوان یک دختر کوچک با او برخورد کرده است» انتقاد کرده است. او گفت که خشونت فیزیکی در پی خواهد داشت.

هولمز از زمان می گوید: “او از دست من بسیار عصبانی بود، و سپس گاهی اوقات به طبقه بالا به اتاق خواب ما می آمد و من را مجبور می کرد با او رابطه جنسی داشته باشم، در حالی که من نمی خواستم، زیرا می خواست من بدانم که او هنوز هم من را دوست دارد.” به زمان مبارزه با اشک

هولمز در پاسخ به این سوال که چگونه رفتار بالوانی بر روابط او با خانواده‌اش تأثیر می‌گذارد، گفت که این رفتار به ویژه مضر است.

او گفت: “من آنها را کمتر از آنچه قبلا دیده بودم دیدم و کمتر از قبل با آنها صحبت کردم.” “چون من سعی می کردم تمام وقتم را روی شرکت متمرکز کنم. سانی اگر با خانواده ام بودم بسیار ناراحت می شد. او گفت که این یک حواس پرتی است.”

جفری کوپرسمیت، وکیل بالوانی، از اظهار نظر خودداری کرد.

سانی بالوانی، رئیس سابق و مدیر عامل شرکت ترانوس، دادگاه فدرال در سن خوزه، کالیفرنیا را در 2 اکتبر 2019 ترک کرد.

مایکل شورت بلومبرگ گتی ایماژ

در طول 11 هفته اول محاکمه، دادستان ها مدیران سابق آزمایشگاه، بیماران، پزشکان، شرکای تجاری و سرمایه گذاران و همچنین روزنامه نگار راجر پارلوف، که مجله فورچون را برای سال 2014 نوشت، احضار کردند. سرپوش داستان، “این مدیر عامل برای خون است.”

کیفرخواست در 19 نوامبر فوت کرد و در همان روز دفاع با فراخواندن هولمز به عنوان شاهد دادگاه را غافلگیر کرد. انصراف از دانشگاه استنفورد و اعجوبه سابق سیلیکون ولی در صورت محکومیت ممکن است تا دو دهه را در زندان سپری کند. او اقرار به بی گناهی کرد.

بالوانی که 20 سال از هولمز بزرگتر است، با همین اتهامات روبرو است و در تاریخ دیگری محاکمه خواهد شد. او همچنین خود را بی گناه دانست.

هولمز ترانوس را در سال 2003 راه اندازی کرد. بالوانی شش سال بعد به آن پیوست و تا زمان خروجش در سال 2016 به عنوان دومین فرمانده هلمز خدمت کرد. هولمز در شهادت هفته گذشته گفت بالوانی مسئول مدیریت آزمایشگاه های شرکت و پردازش پیش بینی های مالی است.

هولمز دوشنبه به هیئت منصفه گفت که با بالوانی در چین ملاقات کرده است. او در آن زمان 18 ساله بود و او 38 ساله بود.

هولمز گفت: “من متوجه شدم که او یک تاجر واقعا موفق بود و در روزهای اولیه مایکروسافت با بیل گیتس کار می کرد.” «با او در مورد تمایل به ایجاد یک شرکت و شرکتی که در دبیرستان سعی کردم بسازم صحبت کردم و از او راهنمایی خواستم.

هولمز در حالی که در سال تحصیلی بعد در استنفورد تحصیل می کرد، گفت که بالوانی برای او ایمیل خواهد فرستاد. هولمز در سال دوم دانشگاه استنفورد را ترک کرد و برای شرکتی که تبدیل به Theranos شد، کار کرد.

کوین داونی، وکیل هلمز، از او پرسید که آیا دلایل دیگری برای ترک استنفورد وجود دارد یا خیر.

هلمز گریان گفت: «به من تجاوز شد. (سازمان های پلیس به CNBC گفتند که سابقه گزارشی از طرف هولمز ندارند.)

سپس از او در مورد تأثیر این تجربه بر زندگی او سؤال شد.

او گفت: “من در این فکر بودم که چگونه می توانم این تجربه را پردازش کنم و با زندگی خود چه کنم.” و تصمیم گرفتم با ساختن این شرکت زندگی بسازم.»

داونی از هولمز پرسید که آیا با بالوانی درباره این حادثه صحبت کرده است؟ هلمز گفت که او این کار را کرد و گفت: “او گفت که اکنون که او را ملاقات کردم در امان هستم.”

در طول کیفرخواست، هولمز توسط تعدادی از شاهدان به عنوان رهبر بلامنازع Terranos و مردی که تنها مسئول تمام تصمیمات کلیدی او بود، معرفی شد. او اعضای هیئت مدیره را انتخاب کرد، با سرمایه گذاران ملاقات کرد و جلسات کاری را با شرکای بالقوه سازمان داد.

“من مجبور شدم مردی را که بودم بکشم”

اگرچه او در دفاع از خود تصدیق کرد که برخی از رفتارهایش نامناسب بوده است، مانند اضافه کردن “آرم” تولیدکنندگان دارو به گزارش های آزمایشگاهی Theranos، هولمز اصرار داشت که قصد گمراه کردن بیماران یا سرمایه گذاران را نداشته است.

هولمز اکنون از هیئت منصفه می‌خواهد باور کنند که او حداقل یک دهه است که تحت نفوذ بالوانی بوده است.

او به من گفت که نمی‌دانم در تجارت چه کار می‌کنم، باورهایم اشتباه است، از متوسط ​​بودن من شگفت‌زده است، اگر از غریزه‌ام پیروی کنم شکست می‌خورم و باید مردی را بکشم که هولمز گفت تا به آنچه که بود تبدیل شود. الیزابت جدیدی نامیده می شود که می تواند یک کارآفرین موفق باشد.

او افزود که بالوانی اگر می‌خواهد موفق باشد، اصرار دارد که هفت روز در هفته کار کند و فقط با افرادی می‌گذرد که می‌توانند در تجارت کمک کنند.

او گفت: “او به من گفت که زیاد نخوابم، فقط غذاهایی بخورم که باعث تمیزی من می شود و باعث می شود تا جایی که ممکن است در شرکت انرژی داشته باشم.”

داونی در 30 نوامبر 2013 متنی از بالوانی به هولمز خواند که در آن نوشته شده بود: “وقتی خانواده شما اینجا هستند، من بسیار احساس تنهایی می کنم.”

هولمز پیش زمینه متن را در اختیار هیئت داوران قرار داد.

او گفت: “او از دست من عصبانی است زیرا احساس می کرد وقتی خانواده من برای روز شکرگزاری آمده بودند، احساس می کرد مورد بی توجهی قرار گرفته است.” «این یکی از شب‌هایی است که در طبقه بالا گریه می‌کرد و کارهایی می‌کرد که من نمی‌خواستم انجام دهم و به من آسیب می‌رساند.

داونی از هولمز پرسید که آیا تا به حال «بعد از اینکه سانی را مجبور به رابطه جنسی با شما کرد» یادداشت برداری کرده است.

هولمز گفت که این کار را انجام داده است و به یادداشتی از فوریه 2015 اشاره کرد. او گفت که در یادداشت “من به یکی از این حوادث واکنش نشان می دهم و در مورد این واقعیت می نویسم که نمی توانستم حرکت کنم و نمی توانستم بنشینم و دراز کشیده بودم ورم کرده بود. آنجا و من نمی‌توانستم بفهمم چرا به خودم صدمه می‌زنم، چرا نمی‌روم.»

او افزود: «او هر آنچه را که فکر می‌کردم در مورد تجارت می‌دانم به من آموخته بود و فکر می‌کردم او بهترین تاجری است که می‌شناختم.

هولمز گفت که چشم انداز او در سال 2016 شروع به تغییر کرد. سپس مراکز خدمات مدیکر و مدیکید پس از اینکه مجموعه ای از داستان ها از وال استریت ژورنال وعده های دروغین ترانوس و نقص های تکنولوژیکی را فاش کردند، به بررسی آن پرداختند.

هولمز گفت: «من با این فکر وارد این بازرسی شده بودم که یکی از بهترین آزمایشگاه‌های جهان را داریم و یافته‌های این بازرسی اساساً با آنچه من باور داشتم متفاوت بود.

او گفت که پس از بازرسی ناموفق، دو مدیر آزمایشگاه را استخدام کرده و کارشناسان آزمایشگاهی دیگر را به خدمت گرفته است که همه اینها باعث وحشت بالوانی شده است که بلافاصله پس از تصمیم گیری ها، شرکت را ترک کرد.

هولمز گفت: “او آن چیزی که من فکر می کردم نبود.” و متوجه شدم که اگر می‌خواهم مشکلات را برطرف کنم و اجازه دهم شرکت پتانسیل خود را ببیند، باید بدون حضور او در شرکت این کار را انجام دهم.»

با این حال، هولمز در پاسخ به مجموعه‌ای از سوالات وکیلش گفت که بالوانی او را مجبور نکرده است که در مورد ترانوس اظهاراتی به سرمایه‌گذاران، شرکای تجاری یا روزنامه‌نگاران بدهد.

داونی پرسید: “در صورت وجود، رابطه شما با آقای بلوانی چه تاثیری بر کار شما در ترانوس داشته است؟”

او گفت: “نمی دانم.” او بر همه چیز در مورد شخصیت من تأثیر گذاشت و من این را کاملاً درک نمی کنم.»

در پایان بازجویی از داونی هلمز در مورد ارزش شرکت پرسیده شد. او گفت که ارزش آن 9 میلیارد دلار است. او گفت که هولمز 50 درصد مالکیت دارد و به این ترتیب ارزش خالص آن حدود 4.5 میلیارد دلار است، که مطابق با ارزشی است که مجله فوربس در سال 2015 به او نسبت داد. یک سال بعد، این سهام بی فایده است.

هولمز به داونی گفت که او فرصتی دارد تا سهام خود را به سرمایه گذاران جدیدی که با اعضای مختلف هیئت مدیره مرتبط هستند بفروشد. او در پاسخ به این سوال که آیا تا به حال فروخته است، گفت: نه.

او گفت: “من نمی خواستم.” من به شرکت اعتقاد داشتم و می‌خواستم هر چه داشتم در آن سرمایه‌گذاری کنم.»

داونی پرسید: آیا این سهام اکنون ارزشی دارند؟

هلمز گفت: نه.

دادگاه کمی قبل از ساعت 4 بعد از ظهر به وقت کالیفرنیا استراحت کرد. بازجویی متقابل دولت از صبح روز سه شنبه آغاز می شود.

هولمز هنگام خروج از دادگاه سعی کرد با هر یک از اعضای هیئت منصفه تماس چشمی برقرار کند. بیشتر به او نگاه نمی کردند.

نگاه میکنم: الیزابت هلمز برای سومین روز این موقعیت را به دست گرفت

[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir
hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum bayan escort - vip elit escort lyft accident lawyer html nullednulled themesNovagraAyırma Büyüsü