جستجوی کار؟ کارشناسان می گویند می توانید از طریق متاورس استخدام شوید

[ad_1]

بازدیدکنندگان یک اینستالیشن هنری همهجانبه با عنوان “فضای توهم ماشینی: متاورس” اثر رفیک آناتول را در نمایشگاه هنر دیجیتال آسیا در هنگ کنگ، 3 اکتبر 2021 مشاهده می کنند.

لام ییک | بلومبرگ گتی ایماژ

وقتی فیس بوک اعلام کرد که نام شرکت خود را به متا تغییر داده است، دنیای مجازی معروف به فراجهان ناگهان توجه بسیاری را به خود جلب کرد.

هدف متا ایجاد یک تجربه دیجیتالی است که در آن افراد زیادی می توانند در یک محیط سه بعدی با هم تعامل داشته باشند، با مدیرعامل مارک زاکربرگ برنامه خود را برای انتقال از یک شبکه اجتماعی به یک شرکت دارای متاورس بیان می کند.

اینجا دیگر تنها مکانی برای دیوانگان و گیمرها نیست، برخی می گویند که جهان های متاورس آماده تبدیل شدن به انبوه هستند و تکامل بعدی اینترنت خواهند بود. دیگران می گویند این فقط آخرین کلمه مد شرکتی است که سرمایه گذاران را در مورد نوعی سحابی نوآوری هیجان زده می کند.

با این وجود، برندها و کسب‌وکارها در حال تلاش برای ایجاد محیطی فراگیر هستند که افراد بتوانند در آن کار و بازی کنند. به گزارش رویترز، متا آزمایش برنامه Horizon Workrooms خود را در ماه آگوست آغاز کرد و از افرادی استفاده کرد که از هدفون Oculus Quest 2 این شرکت برای برگزاری جلسات با استفاده از آواتارهای خود استفاده می کردند.

یکی از راه‌هایی که شرکت‌ها برای استفاده از متاورس برنامه‌ریزی می‌کنند، استخدام و مدیریت افراد است، هیوندای در حال حاضر از اپلیکیشن دنیای مجازی Zepeto برای معرفی کارکنان جدید استفاده می‌کند و طبق گزارش‌ها، سامسونگ یک نمایشگاه استخدام مجازی از طریق پلتفرمی به نام Gather در ماه سپتامبر برگزار کرده است.

به گفته توماس یوهان لورنز، یکی از بنیانگذاران Journee، که خود را شرکتی با متاورز توصیف می کند، کار از خانه در طول محاصره ویروس کرونا در 18 ماه گذشته، جستجوی جهان های مجازی را تسریع کرده است.

او در تماس تلفنی به CNBC گفت: “وقتی صحبت از حفظ استعدادها در شرکت شما یا حفظ فرهنگ شرکتی در دوره اول دور به میان می آید، به ابزارهایی نیاز دارید که قدرتمندتر از ایمیل و زوم باشند.” “اینترنت همانطور که ما می شناسیم” تاکنون بوده است [a] مبادله داده ها و اطلاعات بسیار کارآمد است، وی افزود: متاوره قادر خواهد بود در ارتباطات انسانی که مربوط به “روابط، احساسات و تجربیات” است، شرکت کند.

این شرکت یک متاورس برای زیمنس ایجاد کرد و در آن کنفرانس مجازی برگزار کرد. کارمندانی که برای اولین بار وصل شدند می‌توانند در یک ساحل مجازی برای تماشای آتش‌بازی و سلفی‌های گروهی ملاقات کنند، و این شرکت همچنین در حال کار بر روی تجربیات فراجهانی برای BMW و Adidas است. لورنز انتظار دارد که متاورس سخت افزارهای موجود مانند گوشی های هوشمند را ارائه دهد و گفت که برای چنین تجربیاتی به هدست های واقعیت مجازی نیازی نیست.

Journee در حال حاضر برای یک شرکت داروسازی بزرگ در یک پروژه استخدام کار می کند، با این شرکت قصد دارد کار مراقبت های بهداشتی خود را “به زیبایی” به کاندیداهایی که می توانند از طریق دنیای مجازی سوالات کارکنان را بپرسند، منتقل کند. لورنز گفت، استخدام‌کنندگان همچنین می‌توانند درباره «تاریخچه» شرکت بیاموزند، که زمانی مهم است که کارکنان بالقوه به طور فزاینده‌ای در مورد هدف شرکت بدانند، و افزود که شرکت‌هایی که می‌خواهند استعدادهای فناوری را جذب کنند، برای استخدام باید فراتر از روش‌های سنتی عمل کنند.

در حالی که متا می تواند در مورد دنیای مجازی به عنوان تجربیات جدید و همهجانبه صحبت کند، دیگران متاورس را از طریق پلتفرم هایی مانند Discord که به عنوان مکانی برای گیمرها برای حضور در فضای مجازی شروع شد، می بینند.

نامزدهای طاقچه

مدیر هنری ریچارد چن پروژه هنری Space Bugs را اجرا می کند که در آن بیش از 3000 توکن غیرقابل تعویض در شش ساعت پس از راه اندازی در OpenSea در هفته گذشته فروخته شد. NFT ها دارایی های منحصر به فردی مانند آثار هنری هستند که با استفاده از فناوری بلاک چین تأیید و ذخیره می شوند. آنها اغلب با کمک ارزهای دیجیتال خریداری می شوند.

او از طریق ایمیل به CNBC گفت: «بازار NFT آنقدر جدید است که متخصصان بسیار کمی برای استخدام از آژانس‌های اجتماعی و بازاریابی وجود دارند، اما کارشناسان افرادی هستند که در خانه پشت صفحه کامپیوتر نشسته‌اند. چن حدود 25 مدیر جامعه را استخدام کرده است که شرکت در ابتدا آنها را در اتاق های گفتگوی Discord باز کرد و آنها را مجبور کرد تا روی پروژه های آزمایشی برای ارزیابی مهارت های خود کار کنند.

چن افزود: “آنها را نمی توان به راحتی در زندگی واقعی پیدا کرد، یا بهترین استعدادها از نظر موقعیت مکانی همیشه به شما نزدیک نیستند، بنابراین دریافت آنها از متاورس بهترین راه برای پیشرفت پروژه های خاص ما است.” این شرکت همچنین از اپلیکیشن صوتی Clubhouse و اپلیکیشن پیام‌رسانی تلگرام برای استخدام استفاده کرد و چن گفت که «خیلی‌ها» درباره بلاک چین و متاورس از اعضای دیسکورد آموخته است.

همه از پتانسیل متاورژن متقاعد نشده اند. کوبی اسپرینگر، موسس شرکت مشاوره SheBuildsBrands، گفت که یک شکاف نسلی وجود دارد. در حالی که پسر نه ساله او از طریق پلتفرم مجازی Roblox بازی می کند (موسس آن به CNBC گفت که طرح کسب و کار او بر اساس متاوره 16 ساله است) و از آینده دنیای مجازی هیجان زده است، خود اسپرینگر کمتر متقاعد شده است. او در تماس تلفنی به CNBC گفت: «ما به اندازه کافی از آن فناوری نداریم.

“تکنولوژی شگفت انگیز است. زندگی ما را به طرق مختلف بهبود می بخشد [but] فکر کنم اونجا [are] همچنین بسیاری از چیزها را می بینیم، از جمله شبکه تاریکی که نشان می دهد فناوری و واقعیت افزوده و هوش مصنوعی، ما باید تأثیر بسیار قوی روی آنها داشته باشیم، در غیر این صورت تأثیر قوی روی ما خواهد گذاشت.

Springer انتظار دارد که شرکت‌ها از پلتفرم‌های استخدام فراجهان استفاده کنند، اما نگران حفاظت و امنیت داده‌ها و همچنین کارایی دنیای مجازی است. نه شما افراد را فقط به دلیل مهارت‌ها و استعدادها استخدام نمی‌کنید، بلکه آنها را از احساسی که هنگام ارتباط با یک انسان احساس می‌کنید استخدام می‌کنید تا بفهمید که آیا آنها فردی هستند که ممکن است برای تیم عالی باشند یا نه… و چگونه در مورد آن قضاوت می‌کنید. در متاورس؟”

استخدام سردرد

مانند تمام فناوری‌های جدید، شرکت‌ها به کارکنانی نیاز دارند که بدانند چگونه می‌توان آن‌ها را پیاده‌سازی کرد. آژانس دیجیتال R/GA در حال حاضر فردی را استخدام می‌کند که بتواند واحد “مستقیم به آواتار” خود را که فروشگاه‌های تجارت الکترونیک مجازی را در مکان‌هایی مانند Decentraland ایجاد می‌کند، یک فراجهان خودخوانده برای خرید و فروش زمین، استخدام می‌کند.

به گفته نیک پرینگل، مدیر خلاق اجرایی R/GA در لندن، اما پیدا کردن فردی با ترکیب مناسب از مهارت‌ها دشوار است. “ما در تلاش هستیم تا یک تک شاخ کوچک پیدا کنیم: به کسی نیاز داریم که تجربه زیادی در برند داشته باشد، که بداند چگونه با مشتریان بزرگ کار کند و [also] درک ذاتی از پلتفرم ها وجود دارد … احتمالاً افرادی هستند که در حال حاضر می توانید روی یک دست آنها حساب کنید [who have that]او از طریق تماس ویدیویی به CNBC گفت. اگرچه R/GA هنوز از پلتفرم‌های اجاره متا جهان استفاده نمی‌کند، اما انتظار دارد در آینده این کار را انجام دهد.

پرینگل گفت، تنش بین دنیای متمرکز متاورس ایجاد شده توسط متا، مایکروسافت و شرکت بازی Epic و مکان‌های غیرمتمرکز که افراد داده‌های خود را در آن نگهداری می‌کنند وجود دارد. او گفت: «اگر می‌خواهیم به یک متاورز برسیم که از مکانی به مکان دیگر می‌پرید، که آن‌ها آن را قابلیت همکاری می‌نامند، پس باید یک پروتکل باز داشته باشید، یک روش رمزگذاری باز که مانند HTML برای ایمیل ایجاد می‌کند. CNBC.

مارتین میگویا، مدیر عامل شرکت مشاوره Globant، موافق است که لوله کشی پشت متاورس هنوز زود است و از طریق ویدئو به CNBC گفت که معتقد است دنیای مجازی می تواند برای استخدام مثبت باشد: “وقتی مصاحبه می کنید. [people] روی صفحه، شما چیز زیادی در مورد آنها نمی دانید. اما وقتی فرصتی برای بیان بسیاری از چیزهای جدید دارید، مانند آنچه که می‌توانید با آواتار خود در متاورس بیان کنید، فکر می‌کنم فرصت‌های زیادی برای درک واقعی مردم بسیار بهتر از قبل وجود خواهد داشت.”

آنی نوا، سم شید و رایان براون از CNBC در این گزارش مشارکت داشتند.

آیا نشست امسال CNBC At Work را از دست دادید؟ در صورت درخواست به جلسات کامل دسترسی داشته باشید https://www.cnbcevents.com/worksummit/

[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir
hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik android rat duşakabin fiyatları hack forum fethiye escort bayan escort - vip elit escort html nullednulled themesNovagrabuy verified stripe accountMobil Ödeme BozdurmarekorbetgencobahisVan Escortdeneme bonusu veren sitelerbahis sitelerivebahisBağlama büyüsüKadıköy Escort